خرید رپورتاژ

NASA

ناسا

ناسا می داند که آن را به کار با خارجی آژانس های فضایی و شرکت های خصوصی برای ایجاد حضور انسان بر روی ماه. به همین دلیل است که به معرفی مجموعه ای از دستورالعمل ها به نام “آرتمیس پیمان” برای سازمان هایی که می خواهید را به بخشی در Artemis برنامه که با هدف به زمین اولین زن و مرد در زمین یار وفادارش توسط 2024.

ناسا می گوید: آرتمیس توافق به معنای “ایجاد یک مجموعه مشترک از اصول حاکم بر مدنی اکتشاف و استفاده از فضای بیرونی است.” به عنوان آژانس مدیر جیم Bridenstine توضیح داد: در طول یک جلسه آن را در خدمت به عنوان پایه و اساس موافقت نامه های دو جانبه با کشورهای دیگر پس از شرکای بالقوه می دانیم آنچه که آنها موافقت خود را زمانی که آنها ثبت نام برای آرتمیس برنامه. برای روشن ناسا در حال همکاری با کشورهای دیگر برای ساخت قمری دروازه — به عنوان CNBC یادداشت توافق تمرکز بر سازمان ملل است که می خواهید برای انجام فعالیت ها در فضا است.

این سازمان به اشتراک گذاشته یک طرح کلی توافق در وب سایت خود شروع با نیاز برای شرکت کنندگان به انجام فعالیت به معنای برای مقاصد صلح آمیز تنها. آرتمیس همکاران نیز باید به طور شفاف با سیاست های خود را به استفاده از باز کردن استانداردهای بین المللی و یا توسعه های جدید به خاطر همکاری و باید برای برنامه ریزی برای کاهش مداری باقی مانده است.

شریک سازمان ملل نیز باید متعهد به ارائه کمک به فضانوردان در پریشانی و انتشار علم اطلاعات آنها را جمع آوری ، آنها را به قول به جمع آوری منابع از کره ماه و مریخ و سیارک ها تحت نظارت فضا پیمان به عنوان به خوبی. توافق بر چند معاهده مقالات خاص از جمله یکی که می گوید که ماه و دیگر اجرام آسمانی در حال “نه موضوع ملی تخصیص بودجه با ادعای حاکمیت با استفاده از استفاده و یا شغل و یا هر وسیله دیگر.”

Brindenstine گفت: در این جلسه:

“من می خواهم برای دیدن و شرکت های خصوصی رفتن به ماه. من می خواهم برای دیدن شرکای بین المللی با پیوستن به ما در Artemis برنامه. من می خواهم برای دیدن و شرکت های خصوصی و ناسا رفتن به مریخ است. و به منظور دستیابی به آن ما را مجبور به تجدید نظر بسیار دقیق نوع مورد نیاز قرار داده شده است که در رفتن به این سیاره بدن.”

در این مقاله: ناسا آرتمیس پیمان اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im