حتی در فضا و شما باید برای رفتن و ناسا است که به دنبال کمک از مردم برای طراحی یک توالت برای آن فضانوردان برای استفاده در فضا و بر روی ماه.

“به عنوان ناسا آماده برای بازگشت ما به ماه, فعالیت های بی حد و حصر به تجهیز پناهگاه و در غیر این صورت پشتیبانی در آینده فضانوردان در حال جریان” ناسا اعلام کرد در وب سایت خود را. “این فضانوردان خواهد بود خوردن و نوشیدن و پس از آن ادرار و مدفوع در ایستگاه فضایی و قمری گرانش است.

“در حالی که فضانوردان در داخل کابین و بیرون از خود spacesuits آنها نیاز به یک توالت که تمام قابلیت های مشابه به عنوان آنهایی که در اینجا بر روی زمین است. ناسا خواستار جامعه جهانی برای رمان مفاهیم طراحی جمع و جور برای توالت است که می تواند در هر دو ایستگاه فضایی و قمری گرانش است. این طرح ممکن است اقتباس شده برای استفاده در Artemis قمری landers که ما را به ماه.”

NASA’s Lunar Loo Challenge
ناسا قمری لوو چالش ناسا

وجود فضای لوس در حال حاضر در عملیات در ایستگاه فضایی بین المللی. این طراحی شده است برای تغذیه اساسا جاذبه صفر محیط زیست است. زمانی که فضانوردان در ماه, آنها خواهید بود در یک جاذبه کم محیط زیست با حدود 17 درصد از گرانش بر روی زمین است. چالش این است به آمده تا با یک طراحی است که با این نسخهها کار در هر دو ایستگاه فضایی و جاذبه کم محیط.

وجود دارد که شما می توانید تصور کنید شرایط بسیار خاص برای یک فضای مستراح. و همچنین به عنوان جاذبه مسئله توالت باید سبک وزن (کمتر از 15 کیلوگرم) جمع و جور (اشغال بیش از 0.12 m3) و قدرت کارآمد (با استفاده از کمتر از 70 وات قدرت). آن را نیز نیاز به جای طیف وسیعی از بدن فضانورد اندازه و مورد نیاز بود تمیز و امن برای استفاده است و اجازه می دهد تا برای آسان تمیز کردن و تعمیر و نگهداری.

اگر شما برای چالش شما می توانید تیم خود را برای ارائه مفاهیم به ناسا توسط اوت 17 در قالب یک 3D CAD فایل.

وجود دارد در مجموع جایزه $35,000 به اشتراک گذاشته شود بین سه رتبه طرح و تیم برنده خواهد شد و نیز دعوت به صحبت می کنند با ناسا مهندسین و تور مرکز فضایی جانسون. جوان مردم را دعوت به شرکت و همچنین با یک Junior دسته برای تحت 18s برای ارسال ایده های خود را و دریافت جوایز از ناسا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چالش و یا به ارائه طراحی خود را, شما می توانید سر به HeroX قمری ناسا لوو وب سایت چالش.

ویراستاران’ توصیه های