ناسا پیشنهاد ارسال یک فضاپیما به نپتون عجیب و غریب قمر تریتون (triton) برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اسرار آمیز بدن.

آخرین و تنها زمان یک فضاپیما بازدید تریتون بود 30 سال پیش زمانی که فضاپیمای ویجر 2 پرواز گذشته آن را در راه خود را خارج از منظومه شمسی است. این بازدید کشف برخی از عجیب و غریب پازل در مورد ماه نشان می دهد که وجود دارد بزرگ یخی plumes آینده سطح اما دانشمندان می کنند. این یافته پیشنهاد شده است که وجود دارد هنوز هم می تواند برخی از فعالیت در این دور ماه و محققان می خواهند بدانند که چگونه این می تواند امکان داده شده است که آن را بسیار دور از خورشید است.

“تریتون همواره یکی از هیجان انگیز ترین و جذاب اجسام در منظومه شمسی” لوئیس Prockter مدیر Lunar and Planetary موسسه/دانشگاه فضای انجمن تحقیقات و محقق اصلی ماموریت پیشنهادی در بیانیه ای گفت:. “من همیشه دوست داشتم ویجر 2 تصاویر و وسوسه انگیزی یک نگاه اجمالی از این عجیب و غریب, دیوانه, ماه است که هیچ کس درک می کند.”

This global color mosaic of Neptune's moon Triton was taken in 1989 by Voyager 2 during its flyby of the Neptune system.
این جهانی رنگ موزاییک نپتون قمر تریتون گرفته شد و در سال 1989 توسط ویجر 2 در طول پرواز از نپتون سیستم. NASA/JPL/USGS

دیگر عجایب مورد تریتون شامل این واقعیت است که آن را مدار مخالف به راه نپتون می چرخد که به نظر می رسد که نقل مکان کرد و در طول زمان از Kuiper Belt, و که آن را مدار در یک شیب. آن را نیز بسیار غیر معمول جو است.

“تریتون عجیب و غریب است اما در عین حال رعایت عجیب و غریب به دلیل علم ما می توانید انجام دهید وجود دارد گفت:” کارل Mitchell Trident پروژه دانشمند ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت. “ما می دانیم که سطح تمام این ویژگی ها ما هرگز قبل از دیده می شود که انگیزه ما را می خواهید به دانستن ‘چگونه این جهان کار می کند؟’

“گفت: ما به عنوان به ناسا در ماموریت ما این پیشنهاد تریتون نیست فقط یک کلید به سیستم خورشیدی علم — آن را یک کل حلقه های کلیدی: یک اسیر Kuiper Belt شی که تکامل بالقوه اقیانوس جهان با فعال plumes, یک, پر انرژی, ionosphere و جوان, سطح منحصر به فرد.”

ناسا می خواهد برای راه اندازی این ماموریت در ماه اکتبر سال 2025 است که در آن زمان در آن زمین هم راستا با مشتری برای ایجاد یک پنجره است که تنها به نظر می رسد هر 13 سال است. این اجازه خواهد داد که این فضاپیما به استفاده از گرانش سیاره مشتری به تیرکمان بچه گانه به تریتون ورود در 2038 برای 13 روز عبور کند.

این پیشنهاد بخشی از کشف برنامه, برنامه ریزی, علوم ماموریت برای کشف بیشتر در مورد منظومه شمسی ما و این ماموریت می تواند انتخاب شود به عنوان یکی از دو مطالعه برای بررسی بیشتر در تابستان 2021.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de