The very odd, updated box art for the 1985 film My Science Project.

بسیار عجیب و غریب به روز شده در جعبه هنر برای 1985 فیلم My Science Project.
عکس: تصاویر: دیزنی (به صورت واقعی! آن صاحب حقوق)

انگشت وسط بیرون آمدن از تنه یک ماشین. که به معنای واقعی کلمه بود من فقط حافظه 1985, علمی تخیلی, کمدی, من, پروژه های علمی. به دلایلی—احتمالا به خاطر من بسیار جوان بودم زمانی که من برای اولین بار آن را دیدم—که تصویر سوخته خود را به مغز من و برای چندین دهه این تنها چیزی که من می خواهم مرتبط با فیلم است. نه بازیگران و نه طرح و نه هر چیزی. که فقط انگشت وسط. برای 35 سال است.

تبلیغات

در ذهن من انگشت وسط مکانیکی ظاهر از یک تنه ماشین اتفاق افتاده در طول فیلم به اوج. یک لحظه از سبک سری به عنوان قهرمان پیروزمندانه و توپ رو دور از مردمان بد. و در دهه های من به طور جدی معتقد است که اتفاق افتاده است در این فیلم. آه و چیزی در مورد پروژه های علمی بیش از حد, من حدس می زنم. داشتن فقط rewatched این فیلم هر چند لحظه اتفاق می افتد در حدود نیم ساعت به فیلم نیست و طی یک تعقیب و گریز به معنای واقعی کلمه هیچ ارتباطی با طرح این فیلم ندارند.

معلوم است که علم واقعی پروژه باید چرا حافظه من از من, پروژه های علمی بسیار بد است.

تبلیغات

فیلم واقعی نوشته و کارگردانی شده توسط Last Starfighter خالق Jonathan R. Betuel است در مورد یک gearhead نام مایکل (Top Gun‘s John Stockwell) که من می شکندnبرای رها هوایی به امید پیدا کردن چیزی به تصویب برای ارشد پروژه های علمی. وجود دارد او می یابد یک منبع انرژی مرموز که از این فیلم مقدمه, ما می دانیم که بخشی از یک بیگانه کرافت. مایکل پس از آن می پیوندد تا با بهترین دوست خود Vinny (فیشر استیونس) و جوانه زدن عشق علاقه Ellie (Danielle von Zerneck) به سرهم بندی کردن در اطراف شهر در تلاش برای کشف کردن آنچه با این دستگاه است. بسیاری از hijinks امدن و بله در یک نقطه Vinny می کشد یک مکانیزم در اتومبیل خود را و انگشت وسط میآید از تنه کوه در می رم کردن وسیله نقلیه دیگر. این یک خنگ شوخی اما به نوعی آن را قفل شده است به حافظه من.

لحظه ای بزرگ است.

من نگه داشتن به آینده را به حافظه که به دو دلیل. یک اکثریت من پروژه های علمی است به طوری مرده تکراری و خسته کننده آن را تقریبا حس می کند یک کودک خردسال را به یاد داشته باشید روشن و انگشت وسط نشانه به جای بقیه از آن. از سوی دیگر قانون سوم بسیار ظالمانه و نوع عالی که واقعیت من به یاد داشته باشید تنها یک فریم از آن باعث می شود من فکر می کنم من در واقع هرگز دیده می شود کل فیلم. چون گه مقدس خانواده آن ،

تبلیغات

اخلال گران برای یک زن 35 ساله فیلم تا آمدن.

به عنوان مایکل Vinny و Ellie به اجرا در اطراف شهر و در نهایت آنها یاد بگیرند بیگانه موتور در واقع یک پورتال را از طریق فضا و زمان و وقتی که موتور شیپور خاموشی به شهر و برق و یک دروازه باز می شود. تا آخر عمل من پروژه های علمی می بیند مایکل و Vinny رفتن به دبیرستان خود را برای نجات الی به جز دبیرستان تبدیل به دروازه. تمام فضاهای در همه زمانها با همه وجود به طور همزمان در داخل مدرسه جایی که آنها اقدام به برخورد مصر فراعنه ویتنامی سربازان رومی, گلادیاتور, مربوط به اینده جهش cyberpunks و در نهایت یک غول Tyrannosaurus rex که آنها در ورزشگاه با اسلحه و ماشین آلات.

تبلیغات

من به یاد داشته باشید دبیرستان T. rex, مسلسل مبارزه اما من به یاد انگشت وسط. من در واقع.

Stevens and Stockwell looking about as 1980s as two actors possibly can.

استیونس و Stockwell مورد به عنوان 1980s به عنوان دو بازیگر احتمالا می توانید.

تبلیغات

در نهایت مایکل موجب صرفه جویی در Ellie و همچنین جهان ، اعتبارات رول. به عنوان آنها انجام داد, من نمی تواند کمک کند فکر می کنم در مورد چگونه عمیقا ناقص من پروژه های علمی بود. Betuel ایده از دانش آموزان پیدا کردن یک زن مرموز بیگانه ماشین است که می تواند تغییر فضا و زمان است پس بنابراین پر پتانسیل. اما این فیلم موجب صرفه جویی در آن را برای پایان است و بیشتر در رابطه با اجرا کردن یک چک لیست از هر دبیرستان استعاره از دوران است. ضعیف, بیش از حد, من ممکن است اضافه کنید. Jocks نوشیدن آبجو ؟ بررسی کنید. درس خوان, دختر سرد است ؟ بررسی کنید. گی صرفه جویی در جهان است ؟ بررسی کنید.

به علاوه در هیچ نقطه ای می کند من پروژه های علمی به هر یک از کسانی که همه چیز با هم cohesively. این یک فیلم علمی تخیلی, اما تنها در بخش است. این یک کمدی, اما تنها از طریق مورخ توهین آمیز و کلیشه. این یک داستان عاشقانه است اما تنها بر روی کاغذ. و در نهایت به ظاهر از آبی آن است این جنون, فوق العاده, حماسه, مجموعه قطعه ای است که باعث می شود شما می خواهید کل فیلم شامل فقط که.

تبلیغات

اما آن نیست و احتمالا به همین دلیل من پروژه های علمی فقط یک انگشت وسط به من این همه سال. آن را به چیزی خاص. تاریخچه نبوده است به خصوص نوع فیلم یا. آن بمب در دفتر جعبه—بازگشت به آینده, عجیب و غریب, علمو نبوغ واقعی بودند منتشر شد و همان سال—بررسی نیست و در حالی که دی وی دی و Blu-rays ساخته شد آنها طولانی از چاپ. همچنین این جریان در هر نقطه رسمی بنابراین مگر اینکه شما یک حافظه آن را تقریبا مانند آن وجود ندارد. و یا آن را فقط یک انگشت وسط. که نمی, میراث این فیلم شایسته است اما این یکی از آن است.

Dennis Hopper in his small, but significant, role.

دنیس هاپر در کوچک اما قابل توجهی نقش.

تبلیغات

افکار تصادفی (که مناسب برای این فیلم به طور تصادفی من بسیاری از)

  • تماشای این فیلم در سال 2020 شما نمی تواند کمک کند اما متوجه وجود دارد به سختی یک فرد از رنگ در کل چیز. و نه تنها یک معنی زبان نقش دارد. قهرمانان همه سفید مردان و همه زنان حتی کسی که قرار است به صورت هوشمند و توانا هستند و در نهایت درمانده damsels in distress, خواندن Cosmo و انتظار برای پسران تماس بگیرید. مورخ سیاست از فیلم واقعا کشیدن آن پایین درجه یک, اما که همتراز برای دوره به صورت فیلم های این دوران.
  • وجود دارد دو بسیار خوب کمی Star Wars لحظات در فیلم است که من قصد دارم به تماس را به دلیل…بدیهی است. ابتدا مایکل پرسید: “چند بار دیدی جدی?” که به او پاسخ, “من نمی بینم جدی.” این یک شوک و در سال 1985 یک راه عالی برای توضیح شخصیت او. دوم برخی از قلدر به صورت تصادفی (و pointlessly) ظروف سرباز یا مسافر با مایکل خودرو در حالی که با پوشیدن طوفان سپاهی و Darth Vader ماسک. دوباره آن را کاملا بی اهمیت به طرح یا هر چیزی که در این فیلم اما واقعیت این است که تولید کنندگان مطمئنا تا به حال به پرداخت ساخته شده است که من لبخند به هر حال.
  • دنیس هاپر در این. چرا ؟ بیشتر مانند چرا که نه! او نمایشنامه “باب” را “سرد” معلم است که مایکل نیاز به انجام پروژه های علمی ، باب همچنین کسی که ارقام از چه دستگاه است که به آن سفر را از طریق زمان. آن را کوچک, زرق و برق دار, نقش, که باعث می شود شما فکر می کنم “من آرزو می کنم این فیلم بود در مورد باب.”
  • Richard Masur نیز در این فیلم است. شما ممکن است بدانید که نام خود را, اما شما می دانید چهره خود را (چیزی که مجوز به درایو کسب و کار مخاطره آمیز من, دختر بچه و غیره.). او یک بازیگر اما در اینجا او نقش یک پلیس نیست که به فیلم برای یک ساعت می کند و تقریبا هیچ چیز جز کشتن حدود چهار دقیقه از pop-ups ads و که این. این خیلی عجیب و غریب است. خود را از شمول مانند قیف را به شما منجر به این باور شاید بیشتر وجود دارد برای این فیلم در برخی از نقطه. یا شاید آنها فقط می خواستم چک.
  • به زودی پس از من, پروژه های علمی, John Stockwell خواهد بازی کوچک اما بسیار مهم نقش در مگا ضربه تفنگ بالا. او نقش گربه وحشی پشمالو, مرد عصبی خود را از دست می دهد که در ابتدای فیلم به تام کروز شخصیت ماوریک خود را شات بزرگ. هر چند بدیهی است که منt نه واقعا درست است آن را سرگرم کننده را به فکر می کنم از این فیلم به عنوان تقریبا یک تفنگ بالا prequel. Stockwell شخصیت در این می توانست به راحتی به ارتش پس از فارغ التحصیلی و تبدیل شدن به یک خلبان ace. آن را ساخته ام حس کامل.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im