خرید رپورتاژ

هنگامی که ما بررسی موتورولا $1,000 لبه به علاوه ما در بر داشت آن را به یک جای تعجب صالح گوشی های هوشمند است که می تواند کاملا دارای مقام بلندتری بودن حق بیمه خود را, رقابت است. که نقد و بررسی در آمد با ستاره ، به عنوان یک Verizon منحصر به فرد, لبه Plus واقعا یک گزینه برای یک تکه بزرگ از خریداران گوشی های هوشمند اما کمی باب روز پایین مدل به نام موتورولا لبه را تهیه کردن به هر کس دیگری مدتی در این تابستان. این شرکت هنوز تایید نشده که این گوشی می, راه اندازی, اما آن را به اشتراک گذاشته برخی از جزئیات مهم این صبح به هر حال: 5G-توانا “جهان باز” لبه هزینه 700 دلار هر زمان که آن را به فروش.

موتورولا لبه یکی از آن نادر فوقانی-میانی گوشی های که به نظر می رسد تقریبا یکسان به آن گل سرسبد خواهر و برادر — شما می شود را بگویید که موتور, اصلاح کرده, یک میلیمتر در اینجا وجود دارد. شاید قابل توجه ترین این واقعیت است که هر دو گوشی به اشتراک گذاری همان 6.7 اینچ “بی لبه” نمایش به اصطلاح به دلیل لبه های آن کشش به طور قابل توجهی پایین طرف از هر دستگاه. (آن طراحی چشم نواز در 90Hz نرخ تجدید wowed برخی از داوران در حالی که دیگران تاسف خود متناقض نخل رد.)

به نظر می رسد کنار, وجود دارد برخی از تفاوت های قابل توجهی بین این لبه های جدید و به علاوه مدل است که راه اندازی در اوایل این سال است. به جای واقعا top-of-the-line chipset, موتورولا استفاده Qualcomm Snapdragon 765 در لبه. آن را قطعا هیچ دولا دولا راه رفتن هر چند: ما به تازگی دیده ام این قوی پردازنده استفاده شده در LG مخملی و مدت طولانی است که شایعه به قدرت جدید گوگل صفحه 5 گوشی های هوشمند. که انتخاب چیپ ست نیز به معنی لبه از دست می دهد mmWave 5G حمایت از لبه به علاوه تا به حال که نیست خیلی از تعجب — کسانی که شبکه استقرار نیست به عنوان مشترک به عنوان sub-6 5G شبکه های که ارزان تر لبه می کند پشتیبانی می کند.

استاندارد Edge نیز با استفاده از یک کمی تامر تنظیمات دوربین از لبه به علاوه. اصلی آن عقب تیرانداز 64MP امر با f/1.8 دیافراگم (در مقایسه با یک 128MP سنسور در لبه Plus) و آن را flanked توسط یک 16MP زاویه دوربین همراه با یک 8MP دوربین تله با 2x زوم اپتیکال. موتورولا همچنین تایید کرد که نسخه ایالات متحده از لبه خواهد کشتی با 6GB RAM و 256 GB از ذخیره سازی قابل توجه دست انداز تا از 128GB ذخیره سازی ما دیده ایم در برخی بین المللی انواع.

ما مایل بودند از لبه با وجود روشن عدم لهستانی در زمان و شانس موتورولا دارای اتو کردن برخی از مسائل مربوط به آن پس از آن. هنوز هم هنگامی که شما در نظر بگیرید که چگونه بسیاری از مشخصات بالا گوشی را با استفاده از همان چیپ ست ما نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر لبه روبرو خواهد شد همان مسائل ایستاده خود را به عنوان گران همتای انجام داد.

Verizon صاحب کالا شرکت مادر ورایزون رسانه ها. مطمئن Verizon هیچ کنترلی بر پوشش ما. Engadget باقی مانده سرمقاله مستقل است.

در این مقاله: موتورولا, موتورولا, edge, موتور, edge, پیکسل, 765, گوشی های هوشمند, mobile, verizon, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de