خرید رپورتاژ

Motorola Razr (2020)
کریس Velazco/Engadget

موتورولا در نهایت به روز رسانی جدید Razr برای آندروید 10 اما این فقط یک under-the-hood به روز رسانی — باید آن را تحویل واقعا بهبود عملکرد به خصوص زمانی که تاشو گوشی بسته است. شما می توانید در حال حاضر استفاده از برنامه های خارجی (با نام مستعار نمایش سریع) صفحه نمایش از جمله نقشه های گوگل’ به نوبه خود توسط نوبه خود ناوبری و کنترل موسیقی برای برنامه های مانند پاندورا و موسیقی یوتیوب. شما همچنین می توانید دسترسی به مخاطبین مورد علاقه به برقراری تماس از که صفحه نمایش خارجی و شما می توانید پاسخ به پیام های به طور مستقیم از صفحه نمایش و یا با استفاده از جدید نمایش سریع صفحه کلید و یا کنسرو هوشمند پاسخ.

بیشتر حالت دوربین در دسترس هستند از بسته Razr از جمله گروه عکس های سلفی و پرتره حالت. شما به سرعت می توانید دسترسی به دوربین و یا کشیدن سمت راست و یا چرخاندن مچ دست خود را.

این نمی خواهد مقابله با Razr سخت افزار نقص مانند آن بنابراین عمر باتری و سوال در مورد دوام. شما هنوز هم پرداخت یک حق بیمه برای آنچه در نهایت در اواسط ردیف گوشی با یک صفحه نمایش. با که گفت, این روشن است که موتورولا به طور مستقیم با پرداختن به برخی از شکایات رایج در مورد نرم افزار — اگر کسانی که دلایل اصلی شما برگزار می شود, ممکن است آن را به ارزش یک نگاه دیگر.

در این مقاله: موتورولا Razr گوشی های هوشمند, موبایل, آندروید, آندروید 10 تاشو در گوشی, به روز رسانی, خیر, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im