خرید رپورتاژ

A picture of the Mophie UV sanitizer (left) and the InvisibleShield UV sanitizer.
ZAGG, Inc

با تلفن های همراه شناخته شده حامل میکروب ها و coronavirus باعث همه ما دستمان را بشوییم و تمیز اشیاء اطراف ما, آن را هیچ جای تعجب است که بیشتر اشعه ماوراء بنفش عفونی ساخته شده برای گوشی های در حال هدف قرار دادن بازار است. الکترونیک موبایل شرکت Zagg گرفتن در روند بیش از حد آن مورد مارک های Mophie و InvisibleShield در حال حاضر ارائه اشعه ماوراء بنفش عفونی.

این Mophie اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده اتاق برای یک 6.9 اینچ تلفن و سایر اشیاء کوچک مانند کارت های اعتباری و earbuds با توجه به Zagg بیانیه. Zagg می گوید UV-C تکنولوژی نور 99.9 درصد از “شایع ترین سطح باکتری های موجود در مورد خانواده” در پنج دقیقه. این Mophie دستگاه نیز چی را فعال کنید و اجازه می دهد تا به شما برای شارژ تلفن خود را در حالی که این مقادیر است.

InvisibleShield UV ضد عفونی کننده با استفاده از اشعه uv-C لامپ برای پاکسازی هر گوشی های هوشمند تا 6.9 اینچ است. این مایع چرخه نیز طول می کشد حدود پنج دقیقه است و گفت: به کشتن 99.9 درصد از سطح معمول باکتری است. این دستگاه ندارد Mophie اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده تلفن قابلیت شارژ.

هر دو دستگاه تنها نیاز به کاربر به جای یک تلفن در داخل و فشار یک دکمه برای شروع مطابق با اصول بهداشتی. این Mophie اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده است که در حال حاضر در دسترس در Mophie.com و Verizon فروشگاه برای $79.99. InvisibleShield دستگاه به زودی فروخته می شود در InvisibleShield سایت و در “خرده فروشان عمده” برای $59.99.

معلوم نیست چه موثر اشعه ماوراء بنفش عفونی هستند در برابر coronavirus به طور خاص. اما Zagg می گوید: محصولات تست شده هستش توسط یک شخص ثالث و یافت می شود موثر در برابر E. coli و staph.

دکتر Kelly A. رینولدز, دانشیار در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه آریزونا که قبلا گفته Engadget “UV-C نور موثر است در برابر طیف گسترده ای از میکروب ها فراهم می کند و گزینه ای برای ضد عفونی گوشی خود را بدون استفاده از مواد شیمیایی است.” اکریلیک اشعه ماوراء عفونی به نظر نمی رسد به هر گونه موثر در مطابق با اصول بهداشتی از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب اما این دستگاه می تواند یک گزینه خوب برای کسانی که نمی خواهید تلفن خود را به طور بالقوه می تواند آسیب دیده از شستشو و یا مواد شیمیایی سخت است.

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im