در اوایل این هفته مایکروسافت به طور ناگهانی اعلام کرد که بازی خود را محور livestreaming پلت فرم میکسر طولانی نیست برای این جهان است. پس از پرداخت دلار بالا برای حرکت شبیه چمچه زنی تا نام خانواده مانند تایلر “نینجا” و Michael Blevins “کفن” Grzesiek سال گذشته میکسر خواهد بود نه بیشتر کرد. ناگهان streamers ایم که بنا حرفه خود را در اقیانوس آبی کشش جایگزین هستند raftless با حتی حمایت از جوامع خود را در سوال.

تبلیغات

اگر شما نگاه در میکسر جوملا در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق مردم در جریان هستند در برخی از راه و یا دیگر تبلیغات خود را با کشش کانال. برخی از قرار دادن آدرس ها در جریان عناوین. دیگران نمایش های غول پیکر, حرکت یا کشش ناگهانی گرافیک. این یک بیت از یک فرد چشم داده که یک غول بنر در میکسر اعلام کرد که جریان پلت فرم است که “انتقال به Facebook بازی.” بسیاری از streamers و بینندگان هر چند نفرت Facebook رابط و نام واقعی مورد نیاز است. به علاوه همه می دانند که حرکت یا کشش ناگهانی است که در آن بخش عمده ای از جریان بینندگان جمع. پس از آن به حرکت یا کشش ناگهانی آنها بروید.

میکسر streamers نمی شد برنامه ریزی برای انجام این کار حتی یک هفته پیش, به خصوص کسانی که می خواهم از آن ساخته شده به سایت را شریک برنامه و موفق به تبدیل شدن به نسبتا بزرگ ماهی در یک برکه ای کوچک. بسیاری از همکاران نمی پیدا کردن میکسر قرار بود تحت تا زمانی که مایکروسافت اعلام کرد آن را.

تبلیغات

یک میکسر شریک Lindsy چوبیافت در حالی که او در یک سفر جاده ای با پدر و مادر خود را.

“من تنها نگاه به گوشی من یک بار در تمام ساعت هایی که من سوار و که یک بار من تا به حال چندین تماس و متون و یک هشدار از طریق فشار از میکسر, توییتر,” او گفت: Kotaku در ایمیل. “من تا به حال به جلو و مادرم درایو بنابراین من می تواند تمرکز بر روی آنچه اتفاق می افتد. هنگامی که متوجه شدم تمام کانال خواهد بود حذف شده است که جامعه من دوست داشتم مثل خانواده خواهد بود پاره پاره از هم جدا است که دو سال و نیم پر از 80 ساعت در جریان هفته که همه چیز را دوست داشتم و ستایش در مورد میکسر می تواند در 30 روز, من شروع به احساس می کنید زندگی من شروع به خرد فراتر از کنترل من است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

یکی دیگر از میکسر شریک Foxyzillaشده بود صحبت کردن به دو زن است که می خواهم به جلو آمده با داستان در مورد صنعت سوء استفاده جنسی که خبر شکست.

“هنگامی که من این خبر را شنیده من می خواهم تا تمام شب در یک تماس صوتی صحبت کردن به دو بسیار شجاع و بسیار قوی زنان در مورد حمله به آنها با تجربه از مردان در این صنعت گفت:” Kotaku در ایمیل. “من تا به حال هیچ دانش قبلی بدون هشدار در همه. تمام چیزی که من به طور کامل با تعجب و با همه چیز خیلی خام پس از آن دشوار است, بی خوابی شب, آن را به جای تعجب بود که در بدترین لحظه ممکن است.”

تبلیغات

Illustration for article titled Mixer’s Sudden Shutdown Has Streamers Scrambling To Reboot Their Careers On Twitch

تصویر: میکسر

میکسر streamer Gitsie گفت که قبل از اعلام آن احساس نمی مانند پایان نزدیک است. آن کسب و کار به عنوان معمول راست تا آخرین ثانیه امکان پذیر است.

تبلیغات

“من از زمانی که صدای جیر جیر رفت,” او گفت: Kotaku در یک DM. “من تا به حال هیچ ایده چه بود. در واقع من تا به حال فقط یک ایمیل از یک عضو میکسر کارکنان در پاسخ به یک جامعه ویژه ایده داشتم و آنها به من آمد در راه مثبت است که به هیچ نشانه ای از آنچه در حال آمدن است.”

دیگران فکر چیزی بود در آینده در پی اتهامات نژادپرستی در میان میکسر هیات, اما آنها انتظار نیست کامل بر روی shutdown. “مردم تا به حال احساس میکسر شد در یک فضای بد در طول هفته گذشته با تمام داخلی chit-chat” سابق میکسر streamer LuckyShots گفت Kotaku در یک DM “اما هیچ چیز تایید شد.”

تبلیغات

ساخته شده است که چشم انداز بلندی از دست دادن همه چیز آنها می خواهم ساخته شده از همه بیشتر دلخراش. “من گریه زیادی” میکسر streamer Cubanees گفت Kotaku در یک DM. “من از دست رفته چیزی است که من خیلی سخت کار کرده است. من فقط به یک نقطه عطف بزرگ… من ضربه 50k پیروان و می خواستم به آمار راه شگفت انگیز تر نقاط عطف. در حال حاضر که [این است که] همه دور گرفته شده است.”

مخاطبان بیش از حد در بر داشت خود را در از دست دادن در بخشی به دلیل بسیاری از بینندگان انتخاب میکسر دقیقا به منظور جلوگیری از کشش—پایان ندارد تا با آن خود را به عنوان اصلی جریان پلت فرم. اما این یا آن و یا Facebook برای بسیاری از کاربران میکسر و به نظر می رسد مانند بینندگان انتخاب حرکت یا کشش ناگهانی.

تبلیغات

“بسیاری از پیروان انتخاب میکسر زیرا آنها نمی خوام در حرکت یا کشش ناگهانی” میکسر streamer ShadowKal گفت Kotaku در یک DM. “بسیاری از آنها رسیده و اظهار داشت که آنها حاضر به رفتن به Facebook. تقریبا همه آنها در حال حاضر انتقال به حرکت یا کشش ناگهانی. نگرانی اصلی با Facebook برای بسیاری از مردم این است که آنها نمی خوام مجبور به استفاده از نام واقعی و یا پروفایل شخصی به صحبت کردن با مردم در جریان است. اساسا بعد از صحبت با من و جامعه آن را به سمت چپ من در قایق یا شروع تازه در Facebook با سختی هر کسی که بعد از من و یا رفتن به Twitch که در آن هر کس دیگری در جریان است.”

حرکت یا کشش ناگهانی شهرت برای سمیت و در حالی که مخلوط کن به دور از بسیاری از streamers احساس مانند آن را کمی بیشتر قابل کنترل است. “من به سمت چپ حرکت یا کشش ناگهانی به دلیل برخی از ضد همجنس سمیت من تا به حال از طریق پس از اینکه در صفحه اول چند بار گفت:” Gitsie. “آن را به سمت چپ من در یک محل دشوار احساسی بود که من 100% آماده نیست برای تغییر در جامعه بعد از صفحه اول جریان است.”

تبلیغات

در حالی که برخی از streamers با ذکر ویژگی های نزدیک به زمان تاخیر-رایگان جریان به عنوان دلیل آنها رفت و همه در میکسر بسیاری در اطراف گیر داشت دیگر streamers و بینندگان آنها مواجه می شوند وجود دارد. “برای من, میکسر بیش از فقط یک جریان پلت فرم” گفت: Foxyzilla. “این فضا برای من بود و من به خودم بیان و برای ایجاد دوستی. من درمان من خوشحال فضا. من می دانستم که من کلیک که ‘زندگی’ را فشار دهید که من نمی خواهد به تنهایی چون من تا به حال یک گروه از مردم فوق العاده من تماس خانواده به اویختن با هر روز.”

اگر میکسر هنوز عملیاتی در حال حاضر و باقی خواهد ماند تا در اواخر ماه جولای اکثر streamers در حال جهش کردن غرق شدن کشتی در حال حاضر. آنها در حال پیدا کردن مخلوط موفقیت است. مخلوط کن کوچک پلت فرم به این معنی که متوسط میکسر شریک است که به عنوان بزرگ به عنوان میانگین کشش شریک است. برخی از میکسر streamers به حال هنوز تبدیل جریان به یک حرفه ای است و در حال حاضر نیاز به قدرت پردازش است که با حرکت یا کشش ناگهانی مشارکت (فوق العاده هیجان بخرج دادن اسلات دیگر ویژگی های سفارشی و دسترسی به فرصت های پول سازی) به نگه داشتن آن رفتن.

تبلیغات

LuckyShots گفت Kotaku که او به طور متوسط حدود 300 همزمان بینندگان در میکسر است که پس از او به تازگی هدایت مردم به تماشای او را در Twitch به جای—ترجمه شده به مخاطبان در سراسر 70 همزمان بینندگان در آمازون متعلق به پلت فرم با یک زن و شوهر قله که او را به ارمغان آورد تا تقریبا 100. هنوز هم که به اندازه کافی برای به دست آوردن او کشش مشارکت وضعیت پس از اعمال او در این هفته. دیگر میکسر همکاران در حال استفاده به عنوان هر چند آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه کسانی که در خارج از کشش استاندارد شریک بینندگان آستانه (حدود 75) کرایه. Cubanees همچنین یک میکسر شریک است که قایق. اخیر حرکت یا کشش ناگهانی جریان را اشباع در بین 30 و 60 همزمان بینندگان. او را برای اعمال کشش مشارکت در این هفته اما هنوز به آن را دریافت.

“تنها چیزی که من نگران حال تبدیل شدن به یک شریک,” او گفت:. “این همه من امیدوارم که برای دیدن اتفاق می افتد در Twitch به من ادامه جریان, حرفه ای است.”

تبلیغات

دیگر میکسر streamers ها رو به یک مطلب خاص مشکل: Twitch ممنوعیت. هر دو Foxyzilla و Lindsy چوب در حال تلاش برای بازگشت از Twitch تبعید; Foxyzilla می گوید او ممنوع کردم چهار سال پیش پس از کسی متقلبانه مشترک به کانال صدها بار با استفاده از به سرقت رفته کارت های اعتباری و چوب خود را از دست, حرکت یا کشش ناگهانی کانال دو سال پیش پس از ندانسته رادیو و تلویزیون با یک پرچم در حال اهتزاز است که می خواهم معلق شده است و سپس بعد از دریافت دو محتوای جنسی اعتصاب.

تبلیغات

وقتی میکسر اخبار شکست در اوایل این هفته Foxyzilla فکر او انجام شد. Facebook نبود گزینه ای برای او به دلیل “آنلاین نام مستعار مهم است که بسیاری از ما به دلایل ایمنی و وجود دارد فقط بیش از حد بسیاری از نگرانی های حریم خصوصی.” او نمیفهمد او جریان, حرفه ای بود بنابراین او نوشته شده یک ویدیو در مورد آن را به توییتر.

“من می خواهم Twitch به شنیدن فقط من فقط پیام من در یکی از تجدید نظر فقط باز کردن یک گفت و گو” Foxyzilla گفت: در این ویدئو از طریق اشک. “فقط به من فرصت دیگری. من هیچ ایرادی نمی کنند. لطفا. کل من قلبی است که در این صنعت تمام قلب است که در این جامعه است.”

تبلیغات

پس از برداشت توسط چندین چهره های عمده در داخل و اطراف جریان جامعه های تصویری در حال حاضر بیش از 500 ، 000 نمایش. روز بعد, حرکت یا کشش ناگهانی بازگشت او حساب.

“من در رختخواب دراز کشیده و ضعف با احساسات من وقتی درخواست پاسخ از طریق ایمیل” Foxyzilla گفت Kotaku از لحظه ای او حرکت یا کشش ناگهانی کانال برگشت. “من بلافاصله نشسته مستقیم در شوک و شروع bawling و تکان دادن. قلب من احساس آن را در طبقه. من صادقانه می تواند آن را باور نمی کند; من احساس می کنم باید خواب. سپس من به سادگی کردم تا پریدند در حمام شستشو کردن من اشک شسته مو… و احساس تمام احساسات دشوار است به نوبه خود به شور و هیجان.”

تبلیغات

در ابتدا چوب که برداشت نزدیک به دو میلیون کل نظرات میکسر و کردم آنه توسط پلت فرم به عنوان یک streamer به دنبال درست قبل از بسته شدن اعلام ندارد ، تا دیروز او حرکت یا کشش ناگهانی کانال باقی مانده به حالت تعلیق درآمد.

“من می خواستم هرگز به ترک Twitch,” او گفت: Kotaku در ایمیل. “این بود که من برای اولین بار به خانه.”

تبلیغات

چوب اختلافات محتوای جنسی علیه او به یک اندازه است. او می گوید که در مورد اولین حمله او به طور کامل پوشیده اما در یک راه حرکت یا کشش ناگهانی تلقی “جنسی.” همانطور که برای بار دوم او معتقد است که این گزارش ها با کشش های دریافتی از بینندگان نیست حتی واقعا در مورد او. او معتقد است که او brigaded—که یک گروه از مردم disingenuously انبوه گزارش ،

“کسی که به من brigaded بود به عقب بر گردیم در یکی از کانال مدیران برای ممنوع کردن آنها از جریان بودن نامناسب” چوب گفت. “سپس آنها bragged حدود مرا تعطیل به چند streamers. این فرد خود را حساب ممنوع است اما در مورد من هرگز نگاه دوباره به دانش من.”

تبلیغات

او برای یک شانس دوم بر این اساس است که “من هم در میکسر ثابت کرده است که من آموخته اند که چگونه به رعایت توافقنامه و رشد قوی حمایتی جامعه” و مبارزه کرد و در حمایت از آن را در توییتر. دیروز پس از یک بیت از یک مبارزه سخت او کردم او کانال ابقاء.

“من دریافت یک کمی منفی از مردم که نمی دانند من و یا تماشای من,” او گفت: از نظرات از افرادی که به گفته او برای کار های مختلف ساخته شده و در مورد اتهامات او گذشته است. “مردم که من می دانم و بخشی از میکسر جامعه تا به حال بسیاری از چیزهای شگفت انگیز برای گفتن دارد. فوران عشق و حمایت شد واقعا شگفت انگیز به تجربه و من نمی توانم صبر کنید برای اولین جریان در خانه جدید من.”

تبلیغات

Streamers ایم که قادر به سوئیچ را به حرکت یا کشش ناگهانی در حال انجام بهترین خود را, اما آنها باقی می ماند دلسرد چشم انداز داشتن به از برخی جهات شروع به بیش از یک مربع.

تبلیغات

“من احساس بسیار خوبی در مورد هر یک از این زمینه گفت:” ShadowKal که جریان در حرکت یا کشش ناگهانی و Facebook برای هم بودن. “من احساس می کنم از دست داد و مطمئن نیستید که چه باید بکنید. می بینم بسیاری از مردم تصمیم گیری راش به جای فکر کردن در مورد آینده خود را. من احساس می کنم بسیاری از مردم فقط به دنبال دوستان خود را به جای تصمیم گیری چه چیزی برای آنها بهتر است… نیاز به بیش از شروع دوباره است و من فقط هستم نامشخص چگونه همه چیز را به نوبه خود و یا حتی چه نرم افزاری است که بهترین پلت فرم برای من در حال حاضر است.”

“این شخص مرد گفت:” LuckyShots. “من به معنای واقعی کلمه همه چیز را به این. من دوست دارم آنچه من انجام و در حال حاضر به سوئیچ بیش به حرکت یا کشش ناگهانی و در واقع امیدوارم که مردم من را دنبال کنید و می خواهید به ادامه انجام آنچه ما انجام می دهند—آن را بسیار دلسرد و غمگین. قلب من خیلی سنگین است برای کسانی که ممکن است فقط بدست همکاری [در میکسر] و یا ممکن است مخاطبان کوچکتر.”

تبلیغات

Gitsie با اشاره به یکی دیگر از حرکت نزولی: میکسر بیرون رفت و در و مجزا خالق-غیر دوستانه و با یکی از رقبا کمتر هل دادن کشش و سیستم عامل های دیگر برای بهبود آنها حتی احساس فشار کمتری به درمان streamers بهتر است.

“بزرگترین مسئله من فکر می کنم ما باید going رو به جلو است که در حال حاضر با کشش کمتر شده و رقابت واقعی و است که می تواند منجر به استانداردهای لغزش و پیشرفت در حال متوقف شده,” او گفت:.

تبلیغات

چوب در تلاش است برای حفظ یک چشم انداز خوش بینانه.

“این است که دلسرد کننده است که من اساسا باید برای شروع بیش از,” او گفت:. “اما من یک کارگر سخت. من قرار دادن در زمان و تلاش است که مورد نیاز است برای موفقیت. من آن را با میکسر و من دوباره آن را انجام دهد. این نمی خواهد من را متوقف کند. پوشش نقره ای که من می بینم این است: کشش و سیستم عامل های دیگر در حال حاضر یک فرصت به ما نشان می دهد که آنها می تواند مراقبت از ما بهتر از میکسر انجام داد. که آنها احترام ما به عنوان سازندگان و می خواهید چه چیزی بهترین را برای ما. ما بیش از شروع از ابتدا ما شروع بیش از تجربه است.”

تبلیغات

توصیه می شود داستان

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de