خرید رپورتاژ

Messages in macOS showing continuity with other devices

اپل

پیام برنامه در مک است عقب مانده های iOS خود را معادل برای یک مدت طولانی آن را خوب است برای پاسخ دادن به پیام های متنی بدون رسیدن به برای آی فون خود را, اما بسیاری از ویژگی ها و اثرات گم شده است. آن را ممکن است گرفتن تا این سال ، این 9to5Mac تیم کشف نکات از یک بازرسی و نگهداری نرم افزار پیام برای macOS در iOS به بیرون درز 14 کد. جدید نرم افزار گزارش شده است که یک کاتالیست مبتنی بر برنامه است که به طور موثر آینه آنچه شما در iOS و iPadOS نسخه. شما می توانید چت با کسی که در آی فون خود را بدون هیچ گونه نگرانی که شما از دست بخشی از این گفتگو حتی اگر آن را فقط یک خیالی برچسب.

وجود ندارد قطعی سرنخ به زمانی که این پیام وصله پینه کردن می رسند اگر چه تاریخ نشان می دهد آن را رونمایی شود در کنار نسخه های بعدی از macOS در WWDC در ماه ژوئن با تمام نرم افزار های رسیدن به کاربران در پاییز.

این نیز می تواند اشاره در یک مطلب قابل توجهی تجدید نظر از macOS. به تاریخ کاتالیست برنامه های در macOS شده اند غیر ضروری برنامه های مانند پادکست, سهام و یادداشت های صوتی. پیام بطور قابل توجهی بیشتر است مهم و نکات که اپل ممکن است مایل به استفاده از کاتالیزور به ازنو دیگر macOS برنامه های است که می تواند به نفع از برابری با تلفن همراه خود را بخواند.

در این مقاله: Apple macOS, مک, پیام, کاتالیزور, پیام, پیام های متنی, iMessage, نرم افزار, کامپیوتر شخصی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im