خرید رپورتاژ

Maneater سوم شخص کوسه سیم کارت و من flippin’ آن را دوست دارم. صورتحساب به عنوان یک “SharkPG” توسط Tripwire Interactive Maneater دنبال سوء استفاده از شدت ستم گاو کوسه. برش از مادرش حلقه در هنگام تولد توسط مشهور شکارچی و پوسته پوسته پیت و بی ریخت در فرار قهرمانانه ما Carcharhinus کاهش دندان های او گشت shoals و سواحل جنوب فلوریدا در جستجوی انتقام در حال رشد از سطح 1 pup به سختی قادر به خراب کردن ماهی قزل آلا به یک سطح 30 Megalodon gleefully جویدن از طریق کل armadas از گارد ساحلی و کشتی.

هدف از این بازی این است که به خوردن همه چیز را در دید و پس از آن که غذا را با هر چیزی به اندازه کافی گنگ به فکر می کنم آن می تواند از شما پنهان اولین بار از طریق. اصلی گیم پلی مکانیک در Maneater شما شامل کروز از طریق آب monching در هر چیزی شما می توانید متناسب با خود را در حال رشد مری و اجتناب از شکارچیان بزرگتر تا زمانی که شما به اندازه کافی بزرگ به آنها را نیش می زنند به اندازه. خود را رشد و نمو پیشرفت اندازه گیری که چگونه بسیاری از مواد مغذی در کل شما مصرف پروتئین و چربی ها و مواد معدنی و مواد جهش زا.

انواع گربه ماهی, ماهی قزل آلا, مهر و موم, mahi mahi, تمساح, طوطی ماهی, ماکو, کوسه مارلین orcas و لاک پشت های دریایی (به نام چند) که شما می توانید مصرف هر یک از ارائه مواد مغذی خاص است که شما نیاز به پیشرفت و ارتقاء توانایی های خود را و کسانی که از آن می توان به دست آورده از طریق جمع آوری آیتم های پیدا کردن مناطق مخفی و یا شکست در این بازی را 10 sub-boss کوسه شکارچیان و عوامل خود را. شما نمی خواهد بود قادر به رفتن در برابر هر دشمن و یا تسخیر هر چالش از شروع است که به تشویق بازیکنان برای بازگشت به قبلا کاوش مناطق برای باز کردن اضافی اسرار هنگامی که آنها رشد کرده و به دندان های خود را کمی بیشتر. در نهایت شما قادر خواهید بود به گرفتن و کتک زدن طعمه بی حس کردن دشمنان با دم شلاق, رها قدرتمند حملات خاص و حتی با صدای تلپ افتادن شکم در سراسر وسعت گسترده ای از ساحل جنوبی گلف در جستجوی دوپا تنقلات.

در حال حاضر این است که به خصوص بازی دشوار است. واقعا وجود دارد هیچ ذهن خم پازل برای حل فراتر از آن چه به غذا خوردن ، مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از چالش های غیر قابل عبور و دشمنان شما می خواهید به چهره برای اولین بار از سه چهارم از این بازی-از محصور در خشکی آلبوم به سطح 45 نهنگ اسپرم-اما راه حل ساده و مستقیم و ثابت: به غذا خوردن همه چیز را کوچکتر از شما تا زمانی که شما صعود به سطح بالا به اندازه کافی برای در پسران بزرگ. شما در نهایت باز کردن سه قدرت انواع — استخوان بیوالکتریک و سایه که به شما عطا افزایش دفاع و حمله و سرعت بود — اگر شما می توانید ترکیب و مطابقت مختلف سر باله های پشتی بدن و دم با هم برای ایجاد یک کوسه حتی فک می موج ،

Tripwire Interactive

راستش methodic پیشرفت و توسعه کوشندگی است که این بازی ارائه می دهد بسیار آرامش در این زمان نامشخص است. ما به عنوان مردم بوده است در مجموع محوری به سن جنون و حفره دار در برابر trifecta از بیماری اقتصادی فاجعه و پلیس شورش با امید کمی از چیزهایی که تا به حال قصد بازگشت به “راه آنها شدند.” وضعیت ما مشروع است crazy-شلوار bonkers در حال حاضر و به معنای واقعی کلمه هیچ کس واقعا نمی داند چگونه این حرکت بیش از شش روز کمتر از شش ماه آینده. اما لعنت اگر جویدن راه من از طریق یک beachfull از خمیری فلوریدا که فقط bobbing وجود دارد در shallows مثل چاق و چله COVID-گسترش سیب برداشت و سپس غرق شدن ده ها کوسه شکار کشتی که برای من باله را احساس نمی کند فقط کمی توانمند سازی.

Maneater شما را حدود 30 دقیقه به کامل اگر شما برای هر کلکسیونی اما شما به راحتی می توانید از طریق آن در یک آخر هفته اگر شما چوب به داستان به تنهایی. شما می توانید مانع از آن برای 40 دلار از پلی استیشن و مایکروسافت از فروشگاه های. این انتظار می رود منتشر شده در سوئیچ بعد از این سال.

در این مقاله: Maneater, Tripwire Interactive کوسه gamingirl, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de