امضای اسناد فیزیکی آسان است — همه شما باید انجام دهید این است که گرفتن یک قلم — اما امضای یک سند دیجیتال است که کمی سختتر است. امضای دیجیتال برنامه های دور زدن خسته کننده نسخه قابل چاپ-ثبت نام-اسکن چرخه امضای دیجیتال اسناد و مدارک. آنها اجازه می دهد شما را به سرعت و به راحتی با قرار دادن قلم دیجیتال به دیجیتال مقاله امضای اسناد آنلاین خود را با نام های از پیش تعیین شده امضا یا هر خط خطی شما می توانید مدیریت بر روی صفحه نمایش لمسی خود را.

امضای دیجیتال برنامه های بزرگ هستند timesavers چرا که هر گونه موافقت نامه های مهم شما در صندوق پستی خود را می توان به صورت دیجیتالی امضا و بازگشت از طریق ایمیل. شما ممکن است نیاز به استفاده از یک امضای دیجیتال برنامه هر روز وجود دارد اما به احتمال زیاد خواهد شد یک روز که در آن نیاز به دسترسی به یک مهم است. این که آیا شما آن را نگه دارید بر روی دستگاه خود را برای خوب و یا فقط آن را نصب کنید زمانی که مورد نیاز است در اینجا برخی از بهترین امضای دیجیتال نرم افزار برای iOS و آندروید.

ادوبی Fill & Sign

اگر شما نیاز به یک نرم افزار Adobe گواهی برنامه به ثبت نام خود سند و سپس ادوبی Fill & Sign بهترین راه رو به جلو است. امضای سند آسان است — شما فقط ایجاد یک سفارشی امضا با انگشت و یا قلم بر روی صفحه نمایش لمسی خود را ضربه بزنید ، سپس به آن اعمال می شود و یا اولیه خود را به یک فرم است. سپس شما به راحتی می توانید به اشتراک گذاری به پایان رسید و PDF از داخل برنامه. برخی از مسائل وجود دارد با این برنامه هر چند. کاربران شکایت از عدم مشاهده چشم انداز و آن را اجازه نمی دهد شما به راحتی ذخیره یک کپی محلی از سند است. هنوز هم آن است که ادوبی بهترین امضای سند برنامه و آن را مهم نام در این صنعت است.

iOS اندروید

SignEasy

دریافت بیش از 6 میلیون کاربر و برجسته شده توسط اپل به عنوان یکی از بهترین کسب و کار, برنامه SignEasy است با اتکا توسط بسیاری از متخصصان مختلف. این برنامه اجازه می دهد تا شما را به پر کردن و ثبت مدارک در حالی که خارج از دفتر درخواست اسناد خاص از مخاطبین ایمیل و رسم خود را امضا منحصر به فرد بر روی صفحه نمایش. شما همچنین می توانید اسناد و مدارک ثبت نام از داخل برنامه مانند Gmail, Dropbox و گوگل درایو. اگر شما با استفاده از آی فون X و یا بعد از آن شما می توانید با استفاده از چهره ID برای نگه داشتن امضای خود را امن. متاسفانه, آن را محدود استفاده برای هر کسی که نیاز به یک برنامه رایگان به عنوان تنها سه را اسناد و مدارک رایگان هستند. هر پس از آن را به شما هزینه اشتراک از حداقل 7 $در هر ماه. همچنین پشتیبانی از بسیاری از سیب جدیدترین امکانات از جمله تیره و حالت چند پنجره پشتیبانی در iPadOS.

iOS اندروید

Wendy chambers

با بیش از 50 میلیون کاربر در سراسر جهان تمام wendy chambers ادعا آن است که به طور گسترده استفاده می شود از همه امضای دیجیتال نرم افزار — و آن را آسان ببینید که چرا. Wendy chambers نامحدود رایگان ارائه می دهد امضای اسناد بدون محدودیت ماهانه. شما می توانید به اشتراک گذاری به ایمیل, Google Drive, Dropbox, Box و خدمات بیشتر از آن است که سازگار با eSign عمل می کنند و آن را اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد سفارشی خود را امضا می کند. آن را بیشتر کاربر پسند نرم افزار و می توانید آن را در حالی که کمی به رفتن, اما هنگامی که شما دریافت یک دسته در آن آن را آسان برای استفاده است.

iOS اندروید

HelloSign

یکی دیگر از قوی رایگان گزینه HelloSign ارائه می دهد همه چیز شما نیاز دارید از یک امضای دیجیتال نرم افزار. شما می توانید فایلهای Pdf از ایمیل شما و یا اسکن فیزیکی سند با دوربین خود را. مانند برنامه های دیگر شما می توانید یک امضا طراحی شده توسط آن را با انگشت خود یا یک قلم و شما به راحتی می توانید با قرار دادن در امضا سند به ایمیل تماس بگیرید. آن را به طور کامل رایگان برای استفاده نامحدود استفاده می کند اما آن را بسیار مورخ به دنبال رابط. اگر شما می توانید زندگی با سالمندان و رابط کاربری خوب و رایگان گزینه است.

iOS اندروید

SignNow

یک گزینه وسوسه انگیز برای تصدی کاربران SignNow بهترین است اگر شما بهار به باز کردن نسخه کامل برجسته است که ارائه می دهد نامحدود امضای یک کیوسک حالت برنامه وب و پشتیبانی از کاربران متعدد در میان مزایای دیگر. اما متاسفانه کسانی که ویژگی های پنهان در پشت یک 20 دلار در هر ماه یا 30 دلار در هر ماه اشتراک شارژ. اگر شما فقط نیاز به یک زن و شوهر از امضای اسناد در هر ماه و سپس SignNow را در حالت آفلاین, قالب و دیگر امکانات سخت به چشم پوشی است.

iOS اندروید

PDFfiller

یکی از راه های به دست آوردن برخی از ابزار بیشتر از امضای دیجیتال نرم افزار است برای دانلود یک گزینه که کلی تر. PDFfiller یک برنامه برای ویرایش و تغییر فایل های PDF به شما اجازه می دهد به ویرایش redact و در غیر این صورت تغییر اکثر فایلهای Pdf. برنامه امضا جادوگر است آنچه شما نیاز دارید اگر شما می خواهید برای امضای یک سند و آن را اجازه می دهد تا شما را به محل امضا جعبه در هر نقطه و قرار دادن خودکار-تولید امضای خود را بر اساس نام و یا کشیده با انگشت خود را. شما حتی می توانید با آپلود یک نسخه اسکن شده از امضا خود را.

iOS اندروید

DottedSign

به عنوان یکی از ارسال های اخیر به امضای دیجیتال برنامه های خارج وجود دارد DottedSign اجازه می دهد تا شما را به ثبت نام نامحدود اسناد و ارسال به سه درخواست یک ماه با نسخه رایگان آن است. به علاوه شما می توانید اسناد واردات از Dropbox, OneDrive, و یک میزبان از برنامه های دیگر. شما نیاز به بهار Pro اشتراک در $10 در هر ماه (یا 60 دلار در هر سال) را برای باز کردن ویژگی های مانند قالب های قابل استفاده مجدد و نامحدود امضای درخواست.

iOS اندروید

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de