This is a golden eagle I photographed in Denver, Colorado. It made the short list of cool birds I’ve seen, but I ultimately decided that this cool bird was too obvious to include.

این یک عقاب طلایی من عکس در دنور, کلرادو. این لیست کوتاه از سرد پرندگان دیده ام اما من در نهایت تصمیم گرفت که این داغ پرنده خیلی واضح به عبارتند از:.
عکس: رایان F. Mandelbaum

چند سال پیش من متوقف ترس از پرندگان و متوجه شدم که در واقع من واقعا آنها را دوست داشت. آن را فقط کلیک یک روز. منt سرد است که بسیاری وجود دارد که من می توانید ببینید نسبتا نزدیک به آنها را برای به چالش کشیدن عکس افراد و به طور کلی من دوست دارم هر موضوع فراهم می کند که تعداد زیادی از random facts به حفظ (و بعد از آن انصراف).

تبلیغات

توسط مراتب چیز های مورد علاقه من در مورد پرندگان, اما, است صحبت کردن با دیگر مردم در مورد پرندگان. من می خواهم نشان دادن مردم عکس که من را من می خواهم تلاش برای شناسایی دانه دانه تصاویر از پرندگان غیر من-مرغدار دوستان من ارسال و من دوست دارم وقتی مردم به من بگویید که من آنها را آگاه تر از پرندگان در زندگی خود را.

پس با این وبلاگ من می خواهم به صحبت کردن با شما در مورد پرندگان برای آخرین بار. من دیده ام بسیاری از واقعا سرد ، برخی از آنها را دیدم در حالی که در تعطیلات. Others نمی نیاز به بیش از یک پیاده روی طولانی و یا سوار بر حمل و نقل عمومی به spot. پس لطفا من افراط و غاز نر در برخی از سرد پرندگان من دیده ام.

تبلیغات

قرمز Crossbill

Red crossbill

قرمز crossbill
عکس: رایان F. Mandelbaum

این قرمز crossbill و این پرنده مورد علاقه من. چرا ؟ خوب بیشتر دوست دارم به دلیل آن را به من یاد Homsar از Homestarrunner.com با آن بزرگ underbite. اما بیشتر وجود دارد: Not تنها قرمز crossbills نسبتا مطیع احمق پرندگان که با استفاده از منقار خود مانند دست مانند یک طوطی آنها’re همچنین در مجموع انیگما به محققان. قرمز crossbills را تا 10 مختلف “تماس انواع“بر اساس یک “تراشه” توجه داشته باشید آنها را زمانی که آنها را پرواز به عنوان یک گله. هر نوع تماس است لایحه ای که به شکل کمی متفاوتاقتباس برای تغذیه یک نوع سوزنی برگها مخروطی و یا دیگر. Even هر چند همه آنها اساسا نگاه همان, هر نوع تماس ممکن است گونه خود را. من این عکس قرمز crossbill در کوه های غرب, Boulder, کلرادو.

نخست راه آهن

Clapper rail

نخست راه آهن
عکس: رایان F. Mandelbaum

تبلیغات

این است که یک نخست راه آهن. نخست ریل نژاد در باتلاق های آب شور بالا و پایین East Coast. آنها اغلب شنیده ام از دیده می شود اما آنها نسبتا شایع و خودش همیشه است و خشن خشن تماس که نوع از تلفن های موبایل مانند کف زدن. همچنین نوزادان خود را نگاه مانند کوچک, سیاه, pom-poms. اما دلیل واقعی من مثل کف زننده ریل است چرا که آنها نژاد در سایت های مختلف در سراسر شهر نیویورک و نشان نوع حیات وحش که آمده اند اینجا قبل از اینکه انسان ها در بسیاری از زیستگاه خود. من این عکس نخست راه آهن در آب شور مارش در بروکلین نیویورک.

Razorbill

Razorbill

Razorbill
عکس: رایان F. Mandelbaum

تبلیغات

این یک razorbill. Razorbills نزدیک ترین زندگی نسبت به بزرگ aukغول آتلانتیک شمالی seabird از آنها پنگوئن دریافت نام خود را. (“Penguin” این کلمه برای auk.) این فوتبال به اندازه پرندگان بی دست و پا اما آگهی شناگران ماهر و فلپ بال خود را زیر آب را امتحان کنید و گرفتن ماهی. آنها در میان حداقل متعدد از پرندگان دریایی که نژاد در شمال اقیانوس اطلس, اما گاهی اوقات نشان می دهد تا در مکان های که در آن من قادر به دیدن آنها را در طول زمستان. من عکس این razorbill در بروکلین نیویورک.

Greater Roadrunner

Greater roadrunner

Greater roadrunner
عکس: رایان F. Mandelbaum

تبلیغات

Roadrunners واقعی هستند مردمی! این پرندگان متعلق به فاخته خانواده زندگی می کنند و در سراسر جنوب آمریکا و غرب خواستار از fenceposts و در حال اجرا در سراسر جاده در سرعت های نزدیک به 20 مایل در ساعت. آنها می توانند با خوردن سمی قبل ازy مانند مارهای زنگی و همهدر اطراف حواس پرت پرنده. من عکس این roadrunner در اسپانیولا, New Mexico در صبح قبل از مراجعه به آزمایشگاه ملی لوس آلاموس.

Long-Billed Curlew

Long-billed curlew

Long-billed curlew
عکس: رایان F. Mandelbaum

تبلیغات

این یک long-billed curlew. چرا قبض خود را ، آیا شما نگران است که شما ممکن است بیش از نوک? به طور منظم بود لایحه به اندازه کافی برای شما ؟ چه نوع عقده حقارت دارید که مورد نیاز این لایحه ؟ اینها برخی از سوالات من خودم درخواست long-billed curlew بزرگترین آمریکای شمالی را shorebirds. اما آنچه واقعا شگفت انگیز در مورد long-billed curlew است که (بر خلاف بسیاری از آن تندرا-تودرتو عموزاده) این پرنده نژاد در آمریکای شمالی دشت بزرگ با استفاده از آن داسی شکل لایحه به حفاری برای کرم ها. من عکس این پرنده در پالو آلتو کالیفرنیا.

حواصیل آبی بزرگ

Great blue heron

حواصیل آبی بزرگ
عکس: رایان F. Mandelbaum

تبلیغات

این یک حواصیل آبی بزرگ. Herons بزرگ آبی هستند و آنچه شما می خواهم با من تماس بگیرید “جرقه پرنده”—این اولین پرنده من واقعا متوجه شده و یکی از ساخته شده است که من می خواهم به یک birdwatcher. من به طور عمده داشت و این باور نکردنی است که این ماهی اسپیرینگ, مو بلند, ساق پوش ودینگ پرنده می تواند در بر داشت در سراسر شهر نیویورک و دیگر پارک های سراسر کشور است. آبی بزرگ herons بودند پس از شکار تعداد زیادی خود را برای plumes اما آنها و خود را پسر عموی the great egret در حال حاضر نماد حفاظت موفقیت: جمعیت خود را تا حدودی بازگشت پس از عبور از پرنده مهاجر پیمان عمل می کنند. که در عمل در حال حاضر در حال از هم پاشیده با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. من عکس این پرنده در بروکلین نیویورک.

Blackburnian چکاوک

Blackburnian warbler

Blackburnian چکاوک
عکس: رایان F. Mandelbaum

تبلیغات

این یک Blackburnian میشود. آن را هنوز هم در شوک زیادی از مردم دیدار من به شنیدن این که شهر نیویورک یکی از بهترین کوهپیمایی مقصد در کشور است. این شهر در امتداد یک مهاجرت بزرگراه و عمل مانند یک قیف تمرکز neotropical مهاجران به آن فضاهای سبز در طول بهار و پاییز فصل مهاجرت آوردن رنگین کمانی از پرندگان برای پارک های شهر. این Blackburnian چکاوک است در میان بزرگترین جمعیت pleasers از این پرندگان ایستاده مانند برجستهنگار از treetops با آن نارنجی روشن در گلو, گلو. اگر آنها زنده ماندن اینمنr سریع توقفگاه بین راه در شهر این پرندگان سر به جنگل با مخروطیان یا مخلوط مخروطیان و درختان برگریز که در آن آنها خوراک حشرات و پرورش قبل از بازگشت به Central و آمریکای جنوبی است. من عکس این پرنده در بروکلین نیویورک.

بیشتر دشت-مرغ

Greater prairie-chicken

بیشتر دشت-مرغ
عکس: رایان F. Mandelbaum

تبلیغات

این است که بیشتر دشت-مرغ. هر زمستان من دنبال همسر من به Red River Valley منطقه برای کریسمس صرف وقت در فارگو داکوتای شمالی و کروکستون مینه سوتا که در آن من تحمل سرد به منظور رفتن به دنبال برای برخی از پرندگان و دیگر حیات وحش) ویژه به این منطقه است. بیشتر دشت-مرغ یکی از منطقه جواهرات تاج و مسلما جالبترین پرنده من تا کنون دیده ام. هر بهار مردان جمع آوری در مناطق به نام “leks” جایی که آنها خود را نشان می دهد, نارنجی, هوا, کیسه و مبارزه در حالی که زنان گشت و به دنبال پرنده ای که آنها می خواهم بهترین. متاسفانه این پرندگان در معرض خطر هستند پس از در حال حاضر از دست داد بسیاری از آنها مرتع, زیستگاه. من این عکس بیشتر دشت-مرغ خارج از مورهد مینه سوتا.

آمریکا دب اکبر

American dipper

آمریکا دب اکبر
عکس: رایان F. Mandelbaum

تبلیغات

این است که یک آمریکایی دب اکبر. آنها زندگی در جریان در نیمه غربی کشور و هر چند آنها ممکن است نگاه یکنواخت و خسته کننده آنها در واقع فوق العاده سرد است. این آمریکا دب اکبر است تنها در آمریکای شمالی مرغ نغمه سرا که شنا زیر آب, کمک ضخیم پر است که نگه داشتن آن گرم است. خود را ثابت bobbing رفتار آنها باعث می شود شادی مطلق به تماشای. من عکس این پرنده در Estes Park, Colorado.

شاه ماهی Gull

Herring gull

شاه ماهی gull
عکس: رایان F. Mandelbaum

تبلیغات

این یک ثانیهگمراهان ادم سادهلوح و زود باور. شروع کردم واقعا میل مرغان پس از مصاحبه با یک دمدمی تاسمانی, دانشگاه, دانشجو, در مورد آنها. مرغان شگفت انگیز هستند. من عکس این پرنده در بروکلین نیویورک.

خب these فقط برخی از سرد پرندگان من دیده ام. من امیدوارم که من برای دیدن بسیاری بیشتر. و من شرط می بندم که اگر شما خودتان یک جفت دوربین شکاری و شروع به دنبال در اطراف شما ممکن است برخی از سرد پرندگان بیش از حد.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de