Sen. Ed Markey

سناتور. Ed Markey
عکس: ژاک گیبسون (گتی ایماژ)

وجود دارد یک بوفه از همه چیز به ترس shitless در مورد این روزها اما برای کسانی که نمونه حتی یک طعم و مزه از تکنولوژی اشتیاق به ساخت و فروش تشخیص چهره نرم افزار نظارت برای اجرای قانون آن را منحصر به فرد فاسد.

تبلیغات

در میان چالش های در reining در این کلاس خطرناک هوش مصنوعی—که ازدواج عدم نظارت بومی فناوری با عدم پاسخگویی اجرای قانون برخوردار است—این است که واقعا نمی هر گونه قانون حاکم بر استفاده از این محصولات به صحبت می کنند. حتی اساسی ترین پیشنهادات مانند درخواست آمازون برای ارسال آن Rekognition مجموعه به تست توسط موسسه ملی استاندارد و تکنولوژی شده اند نادیده گرفته. با هر نوع شانس هر چند لایحه امروز اعلام کرد که توسط چهار نفر از اعضای کنگره می تواند ما را در مسیر یک راه حل.

این تشخیص صورت و فن آوری بیومتریک توقف عمل حداقل از من خواندن از این لایحه متنارائه روی نام آن: توقف کامل برای استفاده از این کلاس از کل نرم افزار در سطح فدرال. آن را به طور گسترده تعریف این کلاس از فن آوری به عنوان نرم افزار است که انجام “کنترل از راه دور شناسایی بیومتریک در زمان واقعی و یا ضبط و یا عکس”—و نه فقط به صورت تجزیه و تحلیل و شناسایی اما همچنین منdentification بر اساس دیگر ویژگی های مانند راه رفتن و یا تجزیه و تحلیل صدا. اثر انگشت و کف-نسخه قابل چاپ تجزیه و تحلیل تنها قابل قبول حک استراحتی در این لایحه در حال حاضر و جمله بندی.

تبلیغات

پیش بینی نقاط ضعف پایین خط سناتور Ed Markey لایحه نویسنده مشخص می کند که این ممنوعیت نه تنها شامل کارکنان از سازمان های فدرال اما پیمانکاران و پیمانکاران فرعی نیز هست; آن را نیز مشخص می کند که از لحاظ جغرافیایی این ممنوعیت شامل تمام ایالات متحده: قاره ارضی بنادر و فرودگاه ها و همچنین مناطق مرزی.

Markey همراه با سن. Jeff Merkley و مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal و Ayanna Pressley را بیشتر یا کمتر از تحویل روی آنچه که طرفداران حفظ حریم خصوصی را خواستار شده است برای سال در حال حاضر. جای تعجب نیست پس از آن لایحه می آید با یک مناجات تاییدیه از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, the Electronic Frontier Foundation, رنگ تغییر و دانشگاه جورج تاون قانون مرکز در حفظ حریم خصوصی و فن آوری در میان دیگران.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

تحقیقات انجام شده توسط این گروه و گروه های دیگر است بارها و بارها نشان داده شده است تفاوت قابل توجهی در دقت برای تشخیص صورت ، Wبا آنکه مقدار تناقض متفاوت این کلاس از نرم افزار تمایل به مبارزه با دقت شناسایی افرادی که نیست مردان سفید. ترکیبات مهم, گزارش نشان داده است که مشتریان اغلب با استفاده از نرم افزار در راه آنها طراحی نشده است برایو که شرکت های فروش آن باید کمی نظارت بیش از آن استفاده کنید. فقط دیروز اخبار را شکست اولین مورد شناخته شده است که در آن صورت به رسمیت شناختن فناوری منجر به بازداشت غیر قانونی—Bعدم مردی که نگاه هیچ چیز مانند نظارت تصویری او ظاهرا همسانکمتر.

Markey لایحه نمی توانست پیش نویس در یک زمان بهتر استراتژیک صحبت کردن. افزایش نظارت عمومی با توجه به اجرای قانون گرايش به استفاده از زور در نژاد نابرابر راه منجر به گوگل, مایکروسافت و IBM ادعا آنها را—حداقل تا جایی که پلیس نگران هستند—خروج در صورت به رسمیت شناختن فضا به طور کامل. (آمازون صرفا اعلام کرد که یک سال توقف صدور مجوز چنین فن آوری به پلیس مختصری پست وبلاگ که در سمت چپ سوالات بیش از پاسخ.) در حالی که بازیکنان دیگر در این فضا آنهایی که لزوما نام خانواده, به نظر می رسد به احتمال زیاد شرکت های فن آوری ممکن است قرار داده تا مقاومت کمتر از حد معمول به مقررات—حداقل اگر آنها مشتاق به نگاه ایدئولوژیک سازگار به مشتریان خود را.

تبلیغات

گفت: یکی از این لایحه را حامیان—آیتالله سیستانی—امروز منتشر شد ایمیل نشان داد که مایکروسافت به استقبال اداره مبارزه با مواد مخدر به خرید آن تشخیص چهره suite برای بیش از یک سال است. اگر ایمیل ها تا قبل از زمان وعده برای متوقف کردن فروش به پلیس ادعا می کنند که مانند آمازون می کند و مشخص نیست که آیا فروش به غیر پلیس سازمان های دولتی به طور مشابه به منو. کسانی که ایمیل ذکر است هر سه کلاس از نظارت تحت پوشش در امروز لایحه الگوی صورت و تشخیص صدا—به عنوان در دسترس برای DEA برای استفاده در اختیار آن است.

“تشخیص چهره تکنولوژی نه تنها مطرح قبر تهدیدی برای حریم خصوصی ما آن را از لحاظ جسمی به خطر می اندازد سیاه آمریکایی ها و دیگر اقلیت جمعیت در کشور ما” گفت: Markey گفت: در یک بیانیه. “من سال ها وقت صرف هل دادن در برابر گسترش سلاح های هسته ای از تشخیص چهره سیستم های نظارت زیرا مفاهیم برای ما آزادی های مدنی در حال سرد شدن و نامتناسب بار در جوامع رنگ غیر قابل قبول است. در این لحظه تنها چیزی که مسئول به انجام است به منع دولت و اجرای قانون از با استفاده از این مکانیسم های نظارت.”

تبلیغات

تا کنون ممنوع بوده است محدود به فرد شهرستانها مانند San Fransisco و اخیرا بوستونمعنی پلیس در اکثر کشور هنوز هم رایگان به خرج مالیات دهندگان دلار در این اثبات نشده و فوق العاده خطرناک نرم افزار. اگر گذشت, تشخیص چهره و فن آوری بیومتریک توقف قانون می تواند یک نقطه عطفی پیروزی برای آزادی های مدنی و امیدوارم مجموعه یک سابقه برای دولت به دنبال دارد.

“با اعمال نفوذ فدرال کمک های مالی این قانون کمک خواهد کرد که حرکت دولت و دولت های محلی به تصویب خود را ممنوعیت تبعیض آمیز پلیس فن آوری” Brandi Collins-Dexter ارشد مدیر مبارزات انتخاباتی با رنگ تغییر نوشت: در Markey را آزادی مطبوعات در مورد لایحه. “در نهایت نرم افزار تشخیص چهره همیشه افزایش حملات فوق العاده ای که سیاه جوامع در حال حاضر از اجرای قانون است. ما حمایت از این لایحه به عنوان یک گام مهم به سوی یک جامعه که در آن جوامع زندگی می کنند و بدون نظارت است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im