لغو پلیس—یا حداقل به طور قابل توجهی defunding آنها را به نقطه ای آنها تنها یک حداقل حضور در جوامع ما—صدا ممکن است مانند یک رادیکال و دور از ذهن به راه حل سیستماتیک خشونت پلیس. چه کسی به شما تماس بگیرید اگر کسی به سرقت برده اتومبیل خود را و یا شکست را به خانه خود را ؟ چه می شود اگر شما یک قربانی جرم و جنایت خشونت آمیز مانند تجاوز جنسی یا تجاوز جنسی?

تبلیغات

یک راه حل اساسی این است که دقیقا آنچه که ما نیاز به در حال حاضر.

به عنوان الکس حیاتی یک کالج بروکلین جامعه شناسی استاد و نویسنده از پایان پلیسگفت: در اخیر مادر جونز مصاحبه:

واقعیت این است که بسیاری از مردم فقط نمی تماس با پلیس به این دلیل است که آنها احساس می کنید مانند آن را فقط رفتن را به زندگی خود بدتر است. که یک حقیقت عمیق. و بنابراین آنچه که ما می خواهم به انجام است فقط به ترک آنها خود به خود ما می خواهید را امتحان کنید و شروع به رفع مشکلات خود.

وجود دارد راه دقیق برای حل مشکلات ما

بسیاری از مسائل برخورد پلیس با, مانند سلامت روانی بحران و یا بی خانمانی می تواند بهتر به کار گرفته شده از طریق ترکیبی از خدمات اجتماعی و سازمانهای مبتنی بر جامعه. در همین حال بسیاری از مردم—از جمله اقلیت ها و قربانیان خشونت یا تجاوز جنسی—آیا تمایلی به درخواست کمک از پلیس. چگونه ما صرف مسائل مربوط به پول و برای هر دلار را صرف بر یک به شدت مسلحانه نیروی انتظامیبا ماموران به ندرت برگزار می شود پاسخگو خود را برای اعمال خشونت که یکی کمتر دلار است که می توان در برنامه هایی که ارائه معنی دار کمک کند.

ما صرف دو برابر در زندان, پلیس و دادگاه نسبت به آنچه ما صرف برنامه های اجتماعی با هدف کمک به افراد نیازمند در هر سطح از دولت است. ما همچنین قرار دادن مردم در زندان در یک میزان است که پنج برابر بیشتر از دیگر کشورهادر هزینه $31,286 هر زندانی فرد در هر سال. به عنوان یک نقطه مقایسه ما صرف $12,201 یک سال آموزش ابتدایی و متوسطه دانش آموز.

به جای هزینه های ما محدود پول در گسترده نیروی پلیس ممکن است آن را دقیق تر و موثر تر برای سرمایه گذاری در خدمات اجتماعی و سازمانهای مبتنی بر جامعه به جای به شدت نظامی نیروی پلیس.

خدمات اجتماعی و سازمانهای مبتنی بر جامعه اغلب موثر تر

وقتی که می آید به بسیاری از مسائل مربوط به پلیس پاسخ به بهترین راه حل نیست مربوط به آنها در همه—آن را در محل مناسب خدمات است که می تواند به حل اساسی مسئله است.

برای مثال اگر اختلال است زیرا از کسی که تجربه یک روانی, بهداشت و درمان اضطراری این مشکل بهتر است خدمت توسط یک مددکار اجتماعی و جامع خدمات بهداشت روان. رویکرد فعلی ما به دنبال به پلیس برای حل این مشکل — به معنی افراد مبتلا به بیماری روانی هستند و 16 بار بیشتر احتمال دارد به ضرب گلوله کشته شد با اجرای قانون. برخی از شهرستانها در حال حاضر در حال انجام تغییرات در این منطقه: در پورتلند اورگان یک برنامه جدید به نام Portland Street پاسخ می فرستد اولین پاسخ دهندگان آموزش دیده در سلامت رفتاری به جای افسران پلیس به آدرس 911 تماس مربوط به بی خانمانی و یا سلامت روانی بحران.

اگر ماشین شما به سرقت رفته است و مقصر است و تبدیل به یک مشکل مواد مخدر? به جای به سادگی قفل کردن دزد برای یک دوره و سپس انتشار آنها را دوباره با کمی به هیچ تلاش ساخته شده است برای حل ریشه و علت این که چرا آنها را به سرقت برده ما ممکن است بهتر است تبدیل به اعتیاد خدمات. که یک راه حل که آدرس علت ریشه ای این موضوع و همچنین کاهش احتمال جرم و جنایت را دوباره عود کند.

این استراتژی تلاش برای حل مسائل اساسی در پشت اعمال جنایی—رویکردی است که در دراز مدت خواهد جامعه ما را امن تر است. تحقیقات نشان می دهد دخالت سازمانهای مبتنی بر جامعه با تمرکز بر پیشگیری از جرم است و قابل اندازه گیری تاثیر در کاهش یک شهر را قتل, نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز رای و سرقت اموال رای دادن.

افسران پلیس نیست در خدمت بسیاری از مردم در حال حاضر

یک مرد سیاه و سفید دارای یک 1 در 1000 در احتمال کشته شدن توسط پلیسو برآورد مطالعات آنها تا 3.5 برابر بیشتر احتمال مرگ در دست پلیس نسبت به مردان سفید پوست. که شامل جورج فلوید و همچنین دیگران بی شماری که نام آنها را تبدیل به صف آرایی گریه می کند در رسانه های اجتماعی. که یک بحران بهداشت عمومی—به عنوان به خوبی به عنوان یک یادآوری است که پلیس کار نمی کند برای همه مردم فقط برخی از ما.

این سوال که پلیس واقعا خدمت کرده دردناکی آشکار این هفته با توجه به گسترده بروز خشونت پلیس علیه صلح آمیز معترضان در شهرستانها در سراسر کشور. این توییتر موضوع به نقل از ده ها نمونهاز جمله دریاچه نمک پلیس شهر سوق دادن بیش از یک مرد مسن راه رفتن با عصا را به عنوان به خوبی به عنوان افسر NYPD در Suv ها رانندگی به یک جمعیت از معترضان. فقط شب گذشته در بوفالو, نیویورک, افسران پلیس گرفتار شدند در نوار هل دادن یک مرد مسن به زمین; تعدادی از افسران و سپس راه می رفت مرد به عنوان او بر روی زمین دراز خونریزی. این حوادث جدا و به ما بگویید که چقدر فراگیر فرهنگ خشونت های پلیس است.

قربانیان تجاوز جنسی و یا خشونت خانگی اغلب گزارش دریافت کمی به هیچ معنی دار کمک از پلیس. برخی از است که به احتمال زیاد با توجه به این واقعیت است که سوء رفتار جنسی و خشونت خانگی در نیروی انتظامی هستند سیستمیک مسائلو هیچ سیستم موثر از برگزاری آنها پاسخگو باشد.

پلیس سوء رفتار جنسی که محدوده از آزار و اذیت جنسی به زنای به عنف شایع است با یک افسر متهم به سوء رفتار جنسی هر پنج روز. در یک نظرسنجی از اقدامات پلیس سوء رفتار جنسی که منجر به دستگیری حدود نیمی رخ داده است که یک افسر وظیفه; اعمال سوء در حالی که افسران وظیفه خاموش شد و اغلب پیچیده توسط این واقعیت از وضعیت خود به عنوان یک افسر پلیس و همچنین حضور یک سلاح خدمات.

و این موارد که به پایان رسید یک افسر بازداشت. واقعی فراوانی از جمله حوادث است که تصور می شود بسیار بالاتر به عنوان تعداد کمی از زنان گزارش تجاوز جنسیو یک victimizer وضعیت به عنوان یک افسر پلیس به نظر می رسد به احتمال زیاد برای جلوگیری از گزارش و حتی بیشتر. در یک نظرسنجی از 1000 نیویورک جوانان, دو نفر از هر پنج جوان زنان گزارش شده است که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط افسران پلیس. اگر کسی تجاوز جنسی توسط یک افسر پلیس که در آن آنها قرار است برای رفتن برای کمک به?

مطالعات داخلی و خشونت های مربوط به افسران پلیس محدود هستند اما نشان می دهد افسران پلیس مرتکب خشونت خانگی در یک نرخ بالاتر از عموم مردم. وقتی که می آید به قربانیان کمک گرفتن و یا عدالت وجود دارد و اغلب کمی به هیچ چیز آنها می توانید انجام دهید. آیا یک فرد بدرفتار است که یک افسر پلیس یا نه همه بیش از حد اغلب پلیس نیست فقط یک معنی دار منبع برای کمک به این قربانیان است.

به جای آن ما می تواند مسائل خشونت یا تجاوز جنسی با خدمات اجتماعی و ابتکارات مبتنی بر جامعه که در آن قربانیان داده می شود به کمک آنها نیاز به فرار از خود بدرفتار و همچنین به بهبود می یابند. این اجازه می دهد قربانیان—به خصوص در جوامع—در واقع به کمک آنها نیاز, بدون نیاز به وزن خطر تبدیل شدن به یکی دیگر از خشونت پلیس آمار.

پول محدود است و ما چگونه آن را صرف امور

دولت بودجه محدود و آنچه که ما را انتخاب کنید به سرمایه گذاری در باعث می شود تفاوت. اگر ما را انتخاب کنید به صرف پول ما در به شدت نظامی نیروی پلیس که افسران که به ندرت برگزار می شود برای سوء کسانی که دلار که نیست که صرف برنامه های است که می تواند به طور موثر کمک به مردم نیازمند.

ایالات متحده صرف مقدار زیادی در پلیس—بودجه است که دو برابر آنچه که ما صرف رفاه اجتماعی برنامه هایی مانند مواد غذایی کمک های موقت به خانواده های نیازمند و مکمل برنامه های امنیت اجتماعی. در مینیاپولیس اداره پلیس را اشغال 30 درصد از بودجه شهرستان است. آنها همچنین باید یک وحشتناک سابقه از لحاظ نژادی با انگیزه خشونت پلیس با استفاده از زور علیه مردم سیاه و سفید در یک رای هفت برابر بالاتر از در برابر مردم سفید.

جورج فلوید مرگ بود و نه یک استثنا. آن شواهد دردناک هنجار شده است. تصور کنید آنچه که می تواند انجام شود اگر این پول تأمین پلیس استفاده شد به صندوق برنامه های است که می تواند یک منبع کمک و آسایش برای جورج فلوید و دیگران در جامعه خود به جای پرداخت هزینه برای خود brutalization.

جورج فلوید هنوز هم زنده است. قربانیان بی شمار دیگر از خشونت پلیس که مرگ رفت نشده و unremarked پس ممکن است بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im