حدود 40000 سال پیش در ماه مارس هنگامی که زمان هنوز معنی لگو و نینتندو ساخته شده پیشرفته گریه با شادی زمانی که شرکت های خود را اعلام کرد اولین همکاری: با تکنولوژی بالا سوپر ماریو است که اجازه می دهد تا شما ساخت زندگی واقعی تصویری سطح بازی برای خارج از آجر لگو. یک زندگی واقعی ماریو ساز, اگر شما خواهد شد. از آن زمان به بعد شرکت ها اعلام کرد گسترش مجموعه و لباس ارتقاءکه تنها بر وسعت این لگو-نینتندو انجام است. در حال حاضر با داشتن ساخته شده و بازی شروع دوره و سه گسترش مجموعه, من در نهایت می توان گفت وجود یک سوپر ماریو سطح است که من در واقع می تواند ضرب و شتم.

قابل توجه ترین چیز در مورد لگو سوپر ماریو است چگونه ملاحظه فن آوری عناصر یکپارچه شده است. ماریو شکل خود را بسیار بسیار بزرگتر از خود را به طور متوسط مینی انجیر و ویژگی های چراغ چشم (که وحشتناک زمانی که خاموش است) و یک مینی صفحه نمایش در قفسه سینه خود را. در زیر یک رنگ سنسور است که می تواند تشخیص رنگ از آجر ماریو ایستاده است. مثلا آجر سبز چمن, آبی, آجر آب و آجر قرمز هستند گدازه. این سنسور همچنین می توانید خواندن برچسب بارکد برای می گویند یک لگو goomba سطح عناصر مانند کشویی پل یا کلاسیک ماریو وسایل مانند سکه بلوک و پیچ و تاب لوله. نیز وجود دارد یک شتاب سنج و ژیروسکوپ برای تشخیص حرکت. تاپیک سخنران بنابراین هنگامی که شما به نوبه خود ماریو بر روی شما می توانید گوش همه آشنا و نامزدان به بازی گرفته و موسیقی و جلوه های صوتی. نتیجه نهایی بسیار بدون درز. برای مثال اگر شما در حال کشویی ماریو در اطراف پیرانا گیاه اسلاید و او می زند به او می گویند “Ow“و خود را چشم بسته در درد. اگر شما را خاموش ماریو شلوار—برای تغییر او را به یک گربهکت و شلوار کمتر—او را نیز گویند “ماما میا!”

تبلیغات

نیز وجود دارد یک برنامه همراه برای هر گوشی یا تبلت. در بالای دیجیتال گام به گام 3D-ساختمان, دستورالعمل شما همچنین می توانید عکس ها را از هر سطح سفارشی شما ایجاد و به طور خودکار ثبت نمرات برای سطوح از طریق بلوتوث. این نرم افزار ویژگی های کمی آموزش تصویری چگونه به بازی هر چند من می خواهم بگویم آن را بسیار شهودی به دست کشیدن بیش از Bowser خود جونیور و پرش در پشت او چندین بار به دندانه دار کردن سکه ها. به طور کلی این برنامه نیست بیش از حد تصور هر چند من تست نسخه بتا بنابراین ما باید صبر کنید و ببینید چه نسخه نهایی به نظر می رسد.

تبلیغات

لگو یک جامد در ترجمه ماریو کلاسیک عناصر. مطمئن وزغ و Toadette کمی بیشتر…مربع از آنها در این بازی شما انتظار می رود که رفتن. Goombas و پسر خجالتی بودند و مورد علاقه من و به احتمال زیاد آنهایی که من را در اطراف صفحه نمایش زمانی که من در نهایت از بین بردن مجموعه به من میز ناهار خوری بازگشت. چند مجموعه من گم شد یک تکه یا دو—یکی از پیرانا گیاهان دارای یک شکاف آشکار در دهان خود و اسلاید خود را از دست رفته یک قطعه بزرگ است که من تا به حال به کار در اطراف توسط cobbling با هم برخی از قطعات یدکی آجر. من کار کردن نمونه نمونه پس از آن سخت است برای دینگ لگو هنگامی که آن را به احتمال زیاد ساده تولید خطا.

My “custom” level after I finished building the starter and three expansion sets.

من “سفارشی” سطح پس از من به پایان رسید ساختمان استارت و سه گسترش مجموعه.
عکس: ویکتوریا آهنگ (Gizmodo)

سطوح خود نیست به چالش کشیدن برای ساخت. این است که یک مجموعه ای است که به معنای قابل پخش توسط هر دو بزرگسالان تلاش به بطور منظم احساس کودکی خود را و واقعی کودکان. این لگو فراموشاما یک مقدار عادلانه از فضا. لگو من فرستاده نمونه نسخه از ماجراهای ماریو استارت دوره پیرانا گیاه اسلاید قدرت و گسترش و فرزندان لایحه سد گسترش و وزغ را شکار گنج گسترش است. به صورت جداگانه هر مجموعه ای بسیار موجود اما هم نیست که هیجان انگیز را به بازی خود را. سرگرم کننده شروع می شود زمانی که شما شروع به مخلوط کردن و مطابق به ساخت اصلی خود را وسیع سطوح eبه ویژه هنگامی که شما اضافه کردن چیزی مانند گربه ماریو کت و شلوار که به شما امکان صعود تا دیوار و باز کردن چند سطح ساختمان گزینه های. (من می تواند انجام دهد بدون ماریو meowing صداهای اما.)

این به ارمغان می آورد تا من معضل اصلی: Tاو سطح راه بیشتر سرگرم کننده برای ساخت و طراحی از آنها به واقع بازی. ماریو شکل بزرگ است واحد و نوع سنگین است. من در بر داشت که در حال چرخش و یا عناصر کشویی که نیاز به تعادل او تمایل به سقوط بیش از. زیادی است. اعتراف می کنم این می تواند دلیل من ساخته شده من سطح بیش از اندازه و یا اینکه من شخصا هیچ مهارت. من نیز تا به حال یک بیت از یک زمان سخت در حال پخش سطوح بدون “خیانت” از آنجا که راستش هیچ چیز متوقف کردن من فقط از…زوم کردن من دست به یک زمان بلوک برای وقت اضافی به دندانه دار کردن سکه های بیشتر. یا شما می دانید, making شدت طولانی جهش بیش از گدازه به دلیل…خوب, من می توانم. این احتمالا خواهد بود کمتر از یک موضوع واقعی برای کودکان مبتلا به طور کامل عملکرد تصورات بازی با, مجموعه جای من, سیاه زباله ،

تبلیغات

آن را نیز یک مورد که در آن خرید فقط استارت دوره محدود است. من را دریافت نمی اشتباه: You می توانید مقدار زیادی از تغییرات. اما you قطعا نیاز به خرید بیشتر گسترش مجموعه اگر شما می خواهید بیش از یک goomba کودک Bowser و مثل یک پیچ و تاب لوله.

تبلیغات

که گفت: به عنوان کسی که کاملا از زباله در هر سوپر ماریو, بازی های ویدئویی, از جمله غیر platformers مانند Mario Kart و ماریو پارتی, این است که احتمالا سرگرم کننده ترین من تا به حال بازی هر چیزی ماریو مربوط به در در حالی که. من آرزو می کنم این اطراف بود وقتی که من بچه بودم به جای داشتن به اذیت کنید همه دوستان من برای مکیدن ، اگر عادلانه بود من هنوز نیمه خورد. در طول یک بازی دوستانه با فشار رقابت میزبانی لگو من خجالت Gizmodo با پایان دوم به تاریخ و زمان آخرین. (اما مهمتر تاریخ و زمان آخرین نیست.)

از $60 لگو سوپر ماریو استارت تنظیم در دسترس است به پیشسفارش در حال حاضر انتظار می رود تاریخ انتشار Aug. 1.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de