Illustration for article titled Least Racist Person There Is Retweets Video of Supporter Shouting White Power

عکس: گتی ایماژ

اگر شما به نوعی هنوز هم تا به حال شک و تردید در مورد اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نژادپرستانهدر اینجا پاسخ خود را مردمی.

تبلیغات

روز یکشنبه رئیس جمهور را بازتوییت کرد یک ویدیو از یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن در صفوف منظم در یک خانه بازنشستگی در فلوریدا که در آن یکی از حامیان فریاد زد: “قدرت سفید” دو بار در حالی که پمپاژ مشت خود را در هوا.

تبلیغات

“با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاهای” تهمت های خود اعلام کرد “حداقل نژادپرستانه فرد وجود دارد” نوشت: در حال حاضر حذف صدای جیر جیر. “چپ رادیکال هیچ چیز دموکرات ها سقوط خواهد کرد در پاییز. فاسد جو ، شما به زودی ببینید!!!”

این فیلم نشان می دهد شهروندان ارشد در روستاهای جامعه بازنشستگی شرکت در یک گلف سبد خرید اتومبیل و تبادل profanities و توهین با نزدیکی ضد داعش است. در حالی که سفید “قدرت” parader spewed خود را نژادپرستانه مزخرف دیگر حامی نشستن در کنار او شنیده می شود شعار “مغلوب ساختن پیشی جستن.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

توییت حذف شد چند ساعت بعد پس از رسم سنگین انتقاد پرهیاهو و ترویج سفید برتری (هر چند آن را باید به ذکر است که این دور از رئیس جمهور استفاده از پلت فرم خود را به علنی با تشکر از سفید supremacists برای حمایت خود را).

حتی اعضای حزب خود او قرار داده و او را در انفجار. در مصاحبه با سی ان انسناتور ” تیم اسکات از کارولینای جنوبی به نام فیلم “غیرقابل دفاع.”

تبلیغات

“وجود دارد هیچ سوال او باید آن را بازتوییت کرد. او فقط باید آن را,” اسکات, سنا فقط سیاه جمهوری خواه گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

کاخ سفید سخنگوی جاد Deere رئيس جمهور گفت: “نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو.” “آنچه که او انجام داد را ببینید فوق العاده ای بود شور و شوق خود را از حامیان” هر آسوشیتد پرس.

تبلیغات

که پاسخ من دو مشکل با:

1) حتی با چه مزخرف ادعا می کنند که آن را بسیار روشن در تصویری که این ادم سفیه و احمق فریاد زد: “قدرت سفید” دو بار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است و گفت او شنیده می شود یکی است ، این یک doublespeak اشاره خود را به سوی نژادپرستانه هواداران و یا تحقیقات من به QAnon تئوری های توطئه مالیده و برخی از باقی مانده دیوانگی در من ؟

تبلیغات

2) چرا آه چرا از این همه دروغ او می توانست برداشت خواهد رئیس جمهور روابط عمومی تیم یکی را انتخاب کنید که می افزاید: حتی سوخت بیشتر به حدس و گمان خود را در مورد بدیهی است که عدم سلامت? می تواند آنها را با یک خط در مورد او به اشتباه شنیده ام چیزی دیگری (مانند, آه, من نمی دانم…دوایت قدرت شاید ؟ من مطمئن هستم که مردمی هستند binging دفتر در Netflix بکشد در قرنطینه مانند بقیه از ما) اما در عوض آنها اساسا رفت و با “ببخشید رئیس جمهور به شدت نیاز به سمعک و احتمالا چرت زدن و یا دیگری به او می شه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im