A bottle of hydroxychloroquine pills

یک بطری قرص هیدروکسی کلروکین
عکس: گتی ایماژ

در اینجا خلاصه ما از آخرین تحولات و تحقیقات به covid-19 از جمله بینش بیشتر به اثرات مرگبار آن در بدن, چگونه آماده ایالات متحده برای بازگشایی و انبوه ناامید کننده نتیجه برای دو درمان های بالقوه است که یک بار مورد ستایش قرار داد به عنوان “بازی تعویض” توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

بیشتر خبر بد برای هیدروکسی کلروکین و کلروکين

یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست آخرین—و تا کنون بزرگترین—بررسی آیا داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين می تواند ارائه هر گونه سود به covid-19 بيمار. محققان سوابق پزشکی بیش از 96,000 covid-19 بيمار در سراسر 671 بیمارستان در شش قاره است. آنها در مقایسه با 14,000 بیمارانی که داده شده بود هیدروکسی کلروکین یا کلروکين به تنهایی و یا با یک آنتی بیوتیک به گروه کنترل داده نشده کسانی که مواد مخدر.

تبلیغات

کسانی که در زمان هر ترکیبی از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين نیست هر احتمال بیشتری برای زنده ماندن از مردم و در گروه کنترل; در واقع آنها در واقع تا به حال در معرض خطر بیشتری از مرگ و بالاتر شانس ابتلا به یک نوع خاص از نامنظم شدن ضربان قلب. الگوی دیده می شد پس از تعديل اثر عوامل دیگر مانند سن بيماران خود را از مشکلات اساسی و پایه شدت بیماری بر بیمارستان پذیرش.

“ما قادر به تایید نفع هیدروکسی کلروکین یا کلروکين استفاده می شود که به تنهایی و یا با یک macrolide [یک آنتی بیوتیک]در در بیمارستان نتایج برای COVID-19″ نویسندگان نوشت.

این مطالعه محدودیت های آن در درجه اول به دلیل آن را مشاهدهای به جای دقت کنترل شده و مطالعه تجربی تصادفی شده. اما آن حجم نمونه کوتوله است که از هر مطالعه دیگر از این داروها برای, تاریخ, از جمله کسانی که بالقوه بهره مند شوند. به عنوان نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید آن را گسترده ترین در جهان واقعی و تجزیه و تحلیل از مواد مخدر تا کنون گزارش شده است.

هنوز هم وجود دارد کارآزمایی های تصادفی از هیدروکسی کلروکین در جریان است, اما آن را در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر بعید است که هر دو دارو را به نوبه خود برای کمک به مردم بیشترین نیاز به درمان صرفه جویی در زندگی. آنها به خوبی می تواند بیشتر به مخاطره می اندازد یک بیمار بهداشت.

تبلیغات

این وحشتناک آسیب های ساخته شده توسط covid-19

بسیاری از افرادی که قرارداد covid-19 زنده خواهد ماند but یک مطالعه جدید در JAMA این هفته برجسته وحشتناک آسیب بدنی باعث می شود در کسانی که می میرند از آن. محققان در آلمان انتشار یافته های خود را از کالبد شکافی از 10 covid-19 بيمار درگذشت در ماه آوریل است.

تبلیغات

The lungs of someone who died from covid-19, with the images from the bottom taken under a microscope.

ریه ها از کسی که مرده از covid-19 با عکس از پایین گرفته شده در زیر میکروسکوپ.
تصویر: Schaller, تینا; Hirschbühl کلاوس, et al (JAMA)

در تمام موارد این ویروس تا به حال باعث آسیب گسترده به ریه ها منجر به یک بیماری شناخته شده به عنوان سندرم زجر تنفسی حاد یا ARDS. ریه ها از افراد مبتلا به ARDS را پر کنید تا با مایع که پس از آن به طور موثر آنها را غرقمحروم کردن آنها از اکسیژن است. یک بیمار ریه ها تبدیل شده بود به طوری خورده که عملا تمام بافت ریه درگیر در پردازش اکسیژن و دی اکسید کربن شده بود نابود شده است.

تبلیغات

برخی از بیماران نیز به نظر می رسید به توسعه عفونت های ثانویه و یا آرمان که wمرغ کسی استنشاق یک جسم خارجی و یا مایع را windpipe. چند تا به حال شواهد قلب التهاب, اما روشن نیست که آیا این التهاب بخشی از سیستم ایمنی بدن پاسخ به عفونت و یا چیزی است که به طور مستقیم ناشی از این ویروسبه عنوان تحقیقات دیگر نشان داده است. آنها هیچ مدرکی در این بیماران است که این ویروس تا به حال مهاجرت به سیستم عصبی مرکزی به عنوان برخی از دانشمندان حدس و گمان است که آن را می توانید.

برخی از افرادی که برای زنده ماندن عفونت انتظار می رود که به رنج می برند در دراز مدت عوارضی مانند مشکلات تنفسی از دست دادن احساس خود را از بو و سایر ارگان آسیب. و آن را سال به درک تمام راه هایی که covid-19 می تواند به ما آسیب برساند.

تبلیغات

یک نشانگر برای بازگشایی

در این هفته دانشگاه جانز هاپکینز است که در حال اجرا یک ردیاب از covid-19 موارد و مرگ و میر پس از نزدیک به آغاز آن گسترش جهانی پرده برداری از یکی دیگر از ابزار دستی.

تبلیغات

سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است که کشورها باید فقط شروع با توجه به محدودیت های بلند در فاصله و کسب و کار پس از رای مثبت covid-19 نتایج حاصل از آزمایش روزانه به کمتر از 5 درصد برای حداقل دو هفته. آستانه است که به احتمال زیاد نشان می دهد که کشورهای گسترده سیستم تست در محل و در حال مدیریت این شیوع با منابع کافی مانند تخت بیمارستان به یدکی.

محققان دانشگاه جانز هاپکینز اعمال که همان معیار برای همه 50 ایالت آمریکا و همچنین پورتوریکو و واشنگتن دی سی

تبلیغات

به عنوان از آوریل 22, با توجه به داده های خود را, 29 مناطق هنوز برای رسیدن به بازگشایی نقطه. این شامل مریلند ویرجینیا سی و کلرادو است که تمام هفت روز نورد میانگین از آزمون مثبت بالای 10 درصد است. پورتوریکو یک نورد هفت روز به طور متوسط 100 درصد تست مثبت هر چند که ممکن است بیشتر سیگنال عدم در دسترس تست داده ها از خاک است. کشورهای با کمترین مثبت نرخ شامل در هاوایی و آلاسکا مونتانا و ورمونت همه زیر 1 درصد است. ایالت نیویورک است که پایدار بزرگترین گزارش تعداد موارد و مرگ و میر در ایالات متحده است که معلق در هوا بیش از 5 درصد و بازتاب آن در بهبود وضعیت (در اوج خود نزدیک به 50 درصد از روزانه تست مثبت بودند).

تست مثبت نرخ نه تنها نشانگر یک حالت ایمنی به بازگشایی—سایر معیارهای مهم عبارتند از روند بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر گزارش شده و همچنین خام تعداد موارد است. شده اند وجود دارد نگرانی که چندین متحده شده اند muddling تعداد آنها از جمله دو نوع مختلف از تست های خود را شمارش. اما حتی در ساده ترین و اندازه گیری آن به نظر می رسد که بسیاری از ایالات متحده است که هنوز آمادگی برای بازگشایی.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de