خرید رپورتاژ

کیتی هاوک را در بروشور این شرکت اولین پرواز ماشین پروژه است نه بیشتر. این شرکت اعلام کرده است که آن را تعطیل ابتکار در یک پست وبلاگ که در آن همچنین نشان داده است که آن را تمرکز بر روی آن Heaviside هواپیما رفتن به جلو. با توجه به TechCrunch, Kitty Hawk است تخمگذار کردن بسیاری از بروشور 70-فرد تیم هر چند کارکنان منتقل خواهد شد به Heaviside.

اصلی بروشور که با عرضه در سال 2017 یک صندلی پروانه محور خودرو که شبیه یک موتور سیکلت پرواز. Kitty Hawk معرفی نسخه جدید یک سال بعد و در حالی که آن باقی مانده single—seater به روز به 250 پوند هواپیما بیشتر شبیه ترکیبی از هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیما شیرین کاری. این شرکت با تاکید بر چگونه از آن آسان است به خلبان پرواز — آن را بعد از همه طراحی شده برای پرواز توسط هر کسی — به طوری که تمام طول می کشد دو ساعت آموزش. در طی این پروژه طول عمر کیتی هاوک ساخته شده 111 بروشور ماشین آلات و انجام بیش از 25 ، 000 crewed و uncrewed پرواز.

متاسفانه موفق به پیدا کردن یک راه به نوبه خود این پروژه به مناسب کسب و کار سرمایه گذاری. “مهم نیست که چقدر سخت ما نگاه ما می تواند پیدا کردن یک راه عملی کسب و کار” کیتی هاوک مدیر عامل Sebastian Thrun گفته TechCrunch. این شرکت تا به حال پروژه دیگری به نام کورا که توسعه دو نفره خودمختار تاکسی. از آنجا که یکی از تکامل یافته را به یک سرمایه گذاری مشترک با شرکت بوئینگ که به زودی انجام مسافری محاکمه در نیوزیلند Heaviside آن است شناخته شده تنها ابتکار عمل در لحظه است.

Kitty Hawk نشان داد Heaviside آن تمام الکتریکی هواپیما در سال 2019. مانند بروشور آن را یک نفره وسیله نقلیه است که قادر به عمودی برخاست و فرود (VTOL) مانند یک هلیکوپتر, هر چند از آن قرار است به 100 برابر ساکت تر. “رفتن به جلو ما دو برابر را در Heaviside به عنوان اصلی ما پلت فرم” اعلام آن می خواند. “اما ما هرگز بدست اینجا بدون راه اندازی و آموزش از بروشور و تیم شگفت انگیز از افرادی که ساخته شده و عملکرد آن است.”

در این مقاله: بروشور کیتی هاوک عمود پرواز پروژه heaviside, Sebastian Thrun, heaviside الکتریکی هواپیما, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im