That dinosaur is ready to join society.

که دایناسور است آماده پیوستن به جامعه است.
تصویر: Universal Pictures

اگر شما تعجب که آیا ما به عنوان یک مردم همیشه در حال فرار از شبح velociraptors و Tyrannosaurus rexes تعقیب ما از طریق اتش بازی دیدنی conflagrations? پاسخ این است که مطلقا نه.

تبلیغات

به عنوان گزارش شده توسط برخورد دهندهکه تقریبا چیزی فرانک مارشال تهیه کننده از جهان ژوراسیک: سلطنت و گفت: زمانی که خواسته در مورد آینده از حق رای دادن. به طور خاص این نشریه از او پرسید که آیا آینده سوم جهان ژوراسیک فیلم بود برنامه ریزی شده به عنوان آخرین در حق رای دادن که او گفت: هیچ.

“این شروع یک عصر جدید است.” “دایناسورها در حال حاضر در سرزمین اصلی میان ما و آنها خواهد بود برای مدتی امیدوارم.”

تبلیغات

در نهایت واقعی جهان از دایناسورها آغاز می شود! من به امید آینده Dominionکه قابلیت بازگشت ستاره کریس پرات و برایس دالاس هاوارد در کنار بازگشت حق رای دادن بازیکنان Sam Neill, Laura dern, و, Jeff Goldblum, فقط بیشتر ميگيرد ادغام بین دایناسورها و انسان. من مشتاق به دیدن دایناسور bodegas, دایناسور, حومه شهر دایناسور نمایندگی در سازمان ملل متحد. اینجا آنها توسط خدا و از آن زمان ما اقتباس شده به آنها. پس از همه آنها در جهان اول است.

معلوم نیست هر چند آنچه در عصر جدید خواهد شد مانند نگاه از یک فیلمسازی نقطه نظر. پرات و هوارد نیست امضا برای هر فیلم از این به بعد سوم, یکی, که بدان معنی است که آینده ژوراسیک فیلم ممکن است پیدا کردن ستاره های جدید. و البته یک فیلم شکست خورده می تواند طلسم عذاب به کل سازمانی است.

همانطور که برای جهان ژوراسیک: قلمروآن در تولید زمانی که coronavirus آمار تا وضعیت آن نامشخص است. زمانی که این فیلم به کارگردانی و co-نوشته شده توسط Colin Trevorrowآیا می آیند در اینجا به امید یک دایناسور انقلاب است.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im