با انتشار iOS 13 در پاییز گذشته اپل برای اولین بار شکست اپل به عنوان متمایز سیستم عامل به غیر از iOS از آی فون. در حالی که iOS 13 و iPadOS 13 پسرعموهای نزدیک آنها طراحی شده برای انشعاب به منظور ارائه قرص افزایش قابلیت های بیشتر در خط با ایستاده در برای لپ تاپ خود را در برخی از موارد و برای ارائه به کاربران اپل انعطاف بیشتری را تجربه کنند.

در اینجا برخی از راهنمایی و ترفندها برای کمک به شما دریافت بیشتر از iPad خود را با نسخه 13.4.1 از سیستم عامل. iPadOS 13 با این نسخهها کار بر روی تمام iPads ها از iPad Air 2 و جدیدتر.

راهنمایی و ترفندها در بالا به برخی از آنهایی که عمده خاص برای iPad, اما هم وجود دارد تعدادی از ویژگی های موجود در iOS 13 است که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در iPadOS. چک کردن جزئیات بیشتر در مورد چگونه به استفاده از iOS 13 ویژگی های جدید در اینجا.

چگونه به استفاده از صفحه اصلی جدید

این iPadOS صفحه نمایش ارائه می دهد فضای بیشتری برای برنامه و اجازه می دهد تا شما به طور دائم موقعیت برخی امروز مشاهده ویجت ها بر روی صفحه نمایش زمانی که دستگاه در حالت افقی است. رفتن به تنظیمات > صفحه نمایش و حوض و شیر در بیشتر یا بزرگتر. بیشتر ظرفیت تا 30 آیکون برنامه بر روی صفحه نمایش در حالی که بزرگتر است و فضا برای 20 آیکون برنامه. بهره برداری بیشتر اجازه می دهد تا شما ضربه تند وشدید زدن صفحه نمایش به سمت راست ببینید امروز مشاهده هر زمان که شما می خواهید.

برای سفارشی کردن رابط کش رفتن تا در امروز مشاهده و به آن ضربه بزنید ویرایش دکمه برای تنظیم برنامه های که شما می توانید ببینید و به چه منظور. ضامن در نگه داشتن بر روی صفحه اصلی را کنترل و با استفاده از سه آیکون نوار به سمت راست هر یک از ویجت برای تغییر جهت و یا پین یک ویجت به بالا. ویدجت نشان می دهد تا هر دو در چشم انداز و پرتره گرایش هر چند با دومی شما می توانید مشاهده و یا امروز و یا آیکون برنامه — اما نه هر دو در همان زمان.

چگونه به استفاده از صفحه کلید شناور

شناور صفحه کلید یک نسخه کوچک از صفحه کلید بر روی iPad می توان در هر نقطه بر روی صفحه نمایش. آن را بزرگ برای استفاده با یک دست و کمتر مزاحم موقعیت. برای دسترسی به این خرج کردن در بر روی صفحه کلید تا زمانی که آن را کاهش و یا مدت طولانی فشار دهید بر روی آیکون صفحه کلید را به شناور گزینه و سپس روی آن ضربه بزنید. گسترش دو انگشت برای دوباره فعال کردن صفحه کلید کامل اندازه.

چگونه به استفاده از QuickPath صفحه کلید

اپل بومی QuickPath صفحه کلید اجازه می دهد تا شما کش رفتن راه خود را از طریق اتصال حروف به شکل کلمات و جملات به جای سیخ زنی در شیشه ای به نوع. این یادگیری ماشین از ویژگی های به رسمیت می شناسد خود را از راه انگشت و یا قلم خود را به شکل الگوهای مکرر از کلمات و تبدیل آنها به متن. فقط سرش انگشت خود را به شکل کلمات توقف به طور خلاصه به ثبت نامه بعدی. این کنترل توسط default, اما آن را نمی ممکن است مورد علاقه همه چیز. اگر شما آن را دوست ندارم, شما لازم نیست که به استفاده از آن. شما می توانید کنترل با تنظیمات > عمومی > صفحه کلید > حذف اسلاید به نوع کلمه. شما فقط ببینید که خاموش اگر اسلاید های شناور صفحه کلید برای تایپ است جابجا کنید ،

نحوه ویرایش متن

وجود دارد تعدادی از راه های برای ویرایش متن در iPadOS و این شامل راه های جدید برای کپی خنثیسازی و ازنو. یک شیر آب تک تداعی گر است که شما آزادانه می تواند حرکت کند در را با انگشت خود را به هر نقطه در متن. برای انتخاب متن فقط دو شیر در یک کلمه پس از آن شما می توانید کپی کنید و آن را با سه انگشت خرج کردن و چسباندن آن با سه انگشت ، سه گانه-شیر انتخاب پاراگراف ،

جدید واگرد و ازنو حرکات شامل کشیدن به سمت چپ برای خنثیسازی و راست با سه انگشت به ازنو. تمام این حرکات کار بیشتر یا کمتر به عنوان آگهی در نت نرم افزار, اما ما قادر به دریافت آنها را به کار در برنامه های دیگر.

چگونه به استفاده از ویندوز های مختلف از همان برنامه

Multiple windows in iPadOS

iPadOS معرفی شده توانایی برای مشاهده و استفاده از پنجره های متعدد از همان نرم افزار است که می آید در دستی برای چند وظیفه ای. شما می توانید فعال کردن پنجره دوم از یک برنامه از حوض اول باز کردن یک نمونه از این برنامه و پس از آن برگزاری همین برنامه آیکون در بارانداز برای یک لحظه قبل از کشیدن آن به سمت چپ یا راست از روی صفحه نمایش. شما می توانید موقعیت مثال دوم به تقسیم صفحه نمایش به نصف و یا به اشغال یک چهارم از صفحه نمایش.

برنامه معرض به شما نشان می دهد تمام پنجره های باز شما را برای یک برنامه خاص در اسلاید و یا بیش از تقسیم نمایی. فقط ضربه بزنید و نگه دارید آیکون در حوض و شما خواهید دید تمام پنجره های باز. و یا شما می توانید مدت طولانی فشار دهید بر روی آیکون برنامه بر روی صفحه اصلی را انتخاب کنید و نشان می دهد همه ویندوز.

چگونه به استفاده از برنامه های متعدد در اسلاید بیش از

با iPadOS 13, چند وظیفه ای طول می کشد در مرکز صحنه با اسلاید ، این ویژگی اجازه می دهد تا شما را به پرش بین برنامه های متعدد از همان پنجره. اولین مجموعه این صحنه با از طریق تنظیمات > صفحه نمایش و حوض > عملکرد چند تکلیفی و ضامن در سه گروه کنترل به اجازه می دهد برنامه های متعدد تصویر در تصویر و حرکات.

هنگامی که شما راه اندازی یک پنجره شناور شما می توانید با کشیدن در یک برنامه از حوض برای اضافه کردن ویندوز. با برنامه های متعدد در تقسیم نمایش شما یک صفحه اصلی نوار در پایین. ضربه تند وشدید زدن به صورت افقی بر روی آن به سوئیچ بین برنامه های در اسلاید بیش از پنل.

با باز کردن نرم افزار اسلاید از پایین صفحه نمایش به فاش کردن حوض و سپس یکی دیگر از برنامه آیکون برای یک ثانیه قبل از کشیدن آن را بیش از بالا از سمت چپ یا راست از روی صفحه نمایش. سپس شما می توانید سوئیچ بین این برنامه ها با کشیدن به سمت چپ یا راست در پایین اسلاید بر روی صفحه نمایش.

چگونه برای اضافه کردن یک ماوس در iPadOS

اپل در نهایت اضافه شده پشتیبانی از ماوس برای iPad در iPadOS. به عنوان یک دسترسی به ویژگی های آن ساخته شده است به تقلید از لمس به عنوان مخالف به طور کامل آوردن پشتیبانی از ماوس به صورت روزمره کاربران است. برای اضافه کردن یک موس بی سیم در iPadOS شما نیاز به جفت بلوتوث ماوس در تنظیمات > بلوتوث. سوئیچ بر روی ماوس خود را و صبر کنید تا زمانی که به آن متصل می شود.

از آن به بعد شما قادر خواهید بود برای دیدن یک خاکستری کوچک دور ماوس. شما می توانید تنظیم بصری ویژگی های مکان نما را از طریق تنظیمات > دسترسپذیری > اشاره گر کنترل و استفاده از لغزنده رنگ و کنتراست کنترل سایز بزرگ و رنگ دور نما و کنترل چه مدت آن قابل مشاهده باقی می ماند.

چگونه به استفاده از درشکه چهار چرخه

Apple Sidecar

Sidecar اجازه می دهد تا به شما استفاده از iPad خود را به عنوان یک صفحه نمایش دوم برای مک خود را که می تواند در مفید آمده است. برای استفاده از این ویژگی, شما باید در حال اجرا MacOS کاتالینا در یک سیستم با پردازنده های Skylake و یا بهتر است. یکی از جدیدتر از مدلهای macbook 2015 و بعد از آن باید کار کند اما مدل های قدیمی تر ممکن است در سرد چپ.

این ویژگی نیز تنها در دسترس بر روی ipad است که پشتیبانی اپل مداد. اگر شما تمام اجزای لازم شیر پخش را فشار دهید در نوار منو برای پیدا کردن iPad خود را در لیست و روی آن ضربه بزنید. IPad خود را باید بلافاصله شروع به کار به عنوان یک صفحه نمایش دوم برای دستگاه شما است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im