خرید رپورتاژ

Interstellar TechnologieS MOMO-5 rocket on the launch pad
Interstellar فن آوری

ژاپن جوانه زدن خصوصی spaceflight صنعت است که هنوز هم حتی با برخی از نشانه های اولیه از موفقیت است. Interstellar فن آوری های’ MOMO-5 صدایی موشک موفق به رسیدن به فضا پس از پرتاب آن از هوکایدو در اوایل ژوئن 14. موتور شد “دستی متوقف و در شرایط اضطراری” حدود 70 ثانیه به پرواز این شرکت اعلام کرد. Interstellar دوخته نقص در یک نوسانی “نگرش زاویه” که تهدید به راه اندازی ایمنی و مشکوک است که آسیب دیده نازل شد و به سرزنش. شما می توانید نکات از این در Necovideo راه حل های بصری کلیپ زیر نازل به نظر می رسد به ریختن آوار زود به راه اندازی و موشک کنترل از دست داده به زودی پس از آن.

این شرکت را مدیریت برای رسیدن به فضای یک بار با آن MOMO-3 موشک در سال 2019. هدف نهایی این است که برای اداره کردن معمولی پرتاب موشک در راه است که باعث می شود آن را عملی ارزان پرتاب محموله به مدار.

این قطعا نیست پایان پروژه. Interstellar در حال حاضر ساخت یکی دیگر از موشک و وعده داده است که “بسیاری از نتایج به دست آمده” از MOMO-5. این نشان می دهد که چگونه به چالش کشیدن پروازهای فضایی خصوصی را می توان حتی با چند راه اندازی’ ارزش تجربه. این نیز بخشی از یکی از شلوغ ترین تعطیلات آخر هفته از پروازهای فضایی خصوصی به تاریخ — الکترون و SpaceX نیز راه اندازی نسبتا معمول ماموریت.

در این مقاله: interstellar technologies, interstellar, ژاپن, MOMO-5, موشک, پروازهای فضایی, فضا, تصویری, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de