خرید رپورتاژ

Once upon a time Bigfoot Networks فقط یک راه اندازی امیدوار کننده برای کاهش زمان تاخیر با یک “شبکه بازی های شتاب دهنده” قبل از ارائه آن tech تحت قاتل بی سیم با نام تجاری. آن aftermarket NIC به میزان قابل عملکرد بهتری نسبت به پردازنده پورت اترنت و افزایش پیش بینی برای آینده سخت افزار بی سیم به عنوان پارسه فاصله خود را از روتر.

کوالکام خریداری این شرکت در سال 2011 و بعد چرخید و آن را به عنوان ناخن های شبکه و ادامه داد: برای تحویل قاتل, شبکه, سخت افزار است که ظهور در بسیاری از Dell/Alienware لپ تاپ های بازی در میان دیگران امیدوار کننده ترفند که ممکن است بهبود اتصالات بی سیم با سرعت و پاسخگویی. با تمرکز بر استفاده از پهنای باند و همچنین به عنوان اولویت چیزهایی مانند بازی و یا پهنای باند بالا وظایف مانند جریان ویدئو. اما گاهی اوقات راننده آن بهینه سازی و رانندگان می تواند باعث مسائل بیش از پیش نصب شده SmartByte نرم افزار باعث مسئله ای است که می تواند به شدت محدود کاربر به اینترنت

شرکت اینتل اعلام کرد این کسب پرچ شبکه های با طرح “توسعه راه حل های جدید برای گسترده تر کامپیوتر اتصال افزایش.”

Killer Wireless

ناخن های شبکه های

در یک تماس با موبایل اینتل ابراز علاقه به نگه داشتن قاتل برند زنده که در حال حاضر با اتکا بر اینتل سیلیکون برای دستگاه های مانند این AX1650 WiFi 6 کارت. این تیم از پرچ شبکه ملحق خواهد شد اینتل بی سیم و راه حل های گروه به اعمال آن در نرم افزار تخصص در شبکه های سخت افزاری به عنوان کامپیوتر شروع به اتخاذ جدید WiFi استاندارد است.

در این مقاله: وای فای, اینتل, قاتل پاگنده شبکه های, کسب, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im