خرید رپورتاژ

CLARK, NEW JERSEY - APRIL 27: Clark resident Jen Valencia sanitizes her hands at checkout as she supplements her income working for Instacart at Acme Market on April 27, 2020 in Clark, New Jersey. Instacart has experienced a massive surge in customer demand and employment recently due to lockdowns and other restrictions caused by COVID-19. (Photo by Michael Loccisano/Getty Images)
مایکل Loccisano/گتی ایماژ

Instacart در پاسخ به موشکافی بیش از “نکته طعمه” توسط دلسرد تلاش برای سفت خریداران. مواد غذایی خدمات تحویل خواهد شد در حال حاضر نیاز است که مشتریان را ترک بازخورد اگر آنها را حذف به طور کامل راهنمایی و کاهش اوج پنجره از سه روز به 24 ساعت. آن را نیز ممنوعیت هر مشتری که “به طور مداوم و به طرز وحشتناکی” طعمه پیک.

به مسابقه Instacart نیز ساخت آن را آسان تر برای کسانی که خریداران برای دریافت پرداخت می شود. آنها در حال حاضر می توانید استفاده کنید فوری Cashout به سرعت دسترسی به راهنمایی های خود را نه فقط اصلی خود درآمد. که کوتاه تر اوج پنجره به آنها می دهد دسترسی سریع تر به راهنمایی کسانی که بیش از حد. این شرکت همچنین waiving cashout, هزینه ها, اگر تنها تا ژوئیه 31.

اقدامات آمد تنها چند روز پس از یک گروه از سنای آمریکا خواسته FTC برای بررسی اینکه آیا Instacart و دیگر خدمات تحویل در حال درگیر شدن در “ناعادلانه و یا فریبنده” شیوه از طریق سیاست هایی است که قادر به نکته طعمه. آن را برخی از این برآورده خواهد شد سیاستمداران اما Instacart ارسال یک سیگنال است که آن را حداقل آگاهی از این موضوع است.

یا نه این کمک می کند تا روشن نیست. نیاز به ترک بازخورد را شامل نمی شود و نیاز به گفتن حقیقت — Instacart نیاز به بررسی بازخورد برای الگوهای رفتاری. و در حالی که غیرفعال کردن مشتریان ممکن است به جلوگیری از برخی از معتادان آن را تنها پس از آسیب انجام شده است. هنوز این می تواند جلوگیری و یا محدود کردن برخی از بدترین آسیب و اطمینان حاصل شود که مشتریان ترک سخاوتمندانه راهنمایی از یک تمایل واقعی به پاداش کارگران ضروری نیست و برای فریب آنها را به ارائه مواد غذایی برای کم پرداخت.

در این مقاله: instacart, اینترنت, خرید, مواد غذایی, مواد غذایی و نوشیدنی, نکته, طعمه, راهنمایی, خدمات Covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im