Clark resident Jen Valencia shops for an Instacart customer to supplement her income.

کلارک ساکن جن والنسیا مغازه ها Instacart مشتری برای تکمیل درآمد خود را.
عکس: مایکل Loccisano (گتی ایماژ)

Instacart می گوید آن خود تجدید نظر اوج سیاست برای جلوگیری نکته-بایting, یک عمل که در آن یک مشتری lures یک Instacart خریدار یک نکته برای انتخاب کنید تا سفارش خود رااما حذف این نکته پس از مواد غذایی تحویل داده شده اند. این عمل به طور فزاینده ای مشکل ساز در ارتفاع covid-19 بحران با توجه به افزایش تقاضا برای شخصی خریداران و Instacart است فقط در حال حاضر در پاسخ به شکایت خریداران.

تبلیغات

با توجه به TechCrunchشرکت می گوید آن را کاهش آن نکته-تنظیم پنجره از سه روز به 24 ساعت و اجازه خواهد داد که خریداران به پول نقد خود را هر چه زودتر راهنمایی: 24 ساعت پس از تکمیل تحویل. Instacart نیز چشم پوشیدن cashout هزینه برای هر کسی که با استفاده از ویزا کارت تا پایان ماه ژوئیه سال 2020 است.

اما Instacart نیست به طور کامل از بین بردن توانایی برای مشتریان به برداشت راهنمایی. به جای مشتریان که حذف نکات پس از تحویل مورد نیاز خواهد بود به ترک بازخورد و Instacart می گوید: از آن خواهد شد غیر فعال کردن یک حساب مشتری اگر آنها حذف بیش از حد بسیاری از راهنمایی. Gizmodo رسیده به Instacart برای دیدن در صورتی که این امر نیز به درخواست مشتریان که در بازخورد با جعبه های عجیب فقط برای دور زدن سیستم اما Instacart بازگشته است Gizmodo درخواست برای نظر.

تبلیغات

TechCrunch اشاره می کند که نکته-طعمه رخ می دهد در کمتر از 0.5 درصد از سفارشات. اما Instacart کارکنان در ادامه اعتصاب در پایان ماه مارس سال 2020 به تقاضا است که این شرکت با ایجاد تغییرات در آن اوج سیاست. قابل توجه کارگران همچنین خواستار آن است که این شرکت ارائه شخصی محافظ تجهیزات اضافی خطر پرداخت 5 دلار در هر سفارش و گسترش covid-19 بیمار پرداخت.

این شرکت عدم پاسخ به نکته-طعمه پس از Instacart اعتصاب درخواست چهار سناتور دموکرات برایان Schatz, Elizabeth Warren, Sherrod قهوه ای و کریس ون Hollen به تماس برای یک FTC تحقیقات به Instacart در پایان ممکن است. Customers ارائه شد بزرگ راهنمایی و گاهی 50 دلار یا بیشتر به خریداران برای انتخاب سفارشات خود را بیش از دیگران و بلافاصله پس از خروج آنها. Instacart گفته سی ان ان کسب و کار است که اکثر مردم خود را تنظیم کنید راهنمایی به سمت بالا و یا نه در همه پس از تحویل.

اعلام Instacart را سیاست های جدید می آید تنها یک هفته پس از سناتورهای دموکرات با ارسال نامه خود به FTC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im