خرید رپورتاژ

Google Pixel 3a XL
کریس Velazco/Engadget

هرگز به ذهن یک متن شخصیت توفنده تلفن خود را — اگر شما در اندیشه انتخاب خود را از تصویر زمینه می تواند یک مشکل بزرگتر است. کاربران را کشف کرده اند (از طریق آندروید اقتدار و 9to5Google) که یک بی ضرر چشم انداز عکس “نرم bricking” برخی از گوشی های آندروید استفاده می شود به عنوان یک پس زمینه. تلفن خود را به طور کامل مرده اگر آن اتفاق می افتد اما آن را در یک حلقه گیر است که به نوبه خود روی صفحه نمایش قفل و خاموش کردن حتی پس از راه اندازی مجدد. خود منابع هستند یا استفاده از حالت safe mode به حذف فایل عکس و یا استفاده از بوت لودر برای تنظیم مجدد دستگاه به طور کامل.

این موضوع ممکن است به فضاهای رنگ گوشی خود را پشتیبانی می کند و چگونه آنها گرفته شده است. دیلن روسل از 9to5 کشف کردند که منبع تصویر با استفاده از فضای رنگ RGB به جای اندروید را ترجیح کانونی و آندروید 10 را تبدیل کند که در آن اندیشه 11 نمایش می کند که باعث می شود مشکلات هر زمان ناسازگار گوشی برای نمایش تصویر است که یک مشکل اگر شما فقط مجموعه ای از عکس به عنوان تصویر زمینه خود را. تصاویر دیگر خواهد شد به احتمال زیاد منجر به همان موضوع است.

ما خواسته ایم گوگل برای نظر. این آسان است به اندازه کافی برای جلوگیری از اگر شما از آن آگاه هستید. این می تواند یک مشکل جدی اگر pranksters ترفند unsuspecting از مردم به خصوص اگر آنها نمی دانند که چگونه به بهبود می یابند. اگر هیچ چیز دیگری, این یک یادآوری برای دریافت تصاویر پس زمینه تنها از منابع به شما اعتماد.

در این مقاله: آندروید, گوگل, گوشی, تلفن همراه, اشکال, تصاویر پس زمینه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de