اگر دیزنی+ تصادفا خارج از دروازه HBO حداکثر سقوط تخت در چهره خود را. منجر به حداکثر, راه اندازی, من باید اعتراف من بسیار هیجان زده هستم. در حال حاضر من خودم نا امید, نا امید, و نه فقط کمی بی اعتقاد.

دیزنی+ به سهم عادلانه خود را از مشکلات در راه اندازی وجود دارد سقوط طولانی بافر بار ورود به سیستم خطا قسمت نمی خواهد بود قادر به خود را به یاد پخش مکانهای اگر جریان بودند متوقف شد. نه به ذکر است آن را دشوار برای پیدا کردن محتوای شما می خواهید و آن را واقعا روشن خواهد بود که گرفتن 4K HDR و کسی که نمی خواهد. اما با وجود همه این مشکلات را در حداقل آن را در دسترس بر روی تمام سیستم عامل ها و قطعا آن نبود بحران هویت در آن بیرون آمدن ، در مقابل از هر دو کسب و کار و کاربر چشم انداز HBO Max به نظر می رسد مانند یک مواج آشغال آتش.

در دسترس بودن در Roku و آمازون آتش تلویزیون

بیایید شروع با بیشترین آشکار و فاحش موضوع است که عدم حضور در Roku و آمازون آتش تلویزیون. Roku در حال حاضر حدود 30 درصد از جریان بازار با برآورد 39.8 میلیون کاربر و به این ترتیب باعث می شود تا یک درصد از بازار است که انتظار داریم HBO می خواهد برای رسیدن به.

برای زندگی از من نمی فهمم دلیل این تاخیر.

آمازون آتش دستگاه های خود را در حدود 12 درصد از بیش از حد بالا (OTT) دستگاه در بازار از اواخر سال 2019 اما خود را در ژانویه سال 2020 مطبوعاتی ادعا کرد که این پلت فرم تا به حال گذشت 40 میلیون کاربر فعال حتی بیشتر از Roku قابل توجه اعداد. صرف نظر از اینکه Roku یا آمازون می تواند ادعا کند که پادشاه از این جریان قلعه کاربران به طور منظم از هر پلت فرم در حال حاضر قادر به دسترسی HBO حداکثر یک ترکیب تعداد بینندگان است که به احتمال زیاد اکثریت کل جریان بازار 80 میلیون کاربر است که تعداد زیادی.

با آمازون این موضوع به نظر می رسد اختلاف نظر بر سر اینکه چگونه HBO حداکثر تحویل داده شده است. آمازون می خواهد برای کنترل و چگونگی HBO حداکثر محتوا است که در خدمت به کاربران خود در حالی که HBO است و خواستار آن است که آن را به سادگی یک برنامه در آمازون آتش تلویزیون. “با یک تجربه مشتری بدون درز نزدیک به 5 میلیون HBO streamers در حال حاضر دسترسی به اشتراک خود را از طریق آمازون نخست کانال های ویدیویی” آمازون سخنگوی گفت CNET. “متاسفانه با راه اندازی HBO Max AT&T انتخاب است به انکار این وفادار HBO مشتریان دسترسی به گسترش فروشگاه.

“ما اعتقاد داریم که اگر شما در حال پرداخت پول برای HBO شما به عنوان جدید برنامه نویسی از طریق روش شما در حال حاضر با استفاده از. که فقط خوب خدمات به مشتری و آن را یک اولویت برای ما است.”

اما با Roku به تجربه مشاهده باید بسیار ساده و آینه وضع موجود از پلت فرم در جای دیگر جریان, خدمات, از جمله هر دو HBO Go و HBO در حال حاضر. که است که می گویند باید وجود داشته باشد یک HBO Max برنامه ای است که می تواند اضافه شده به Roku صفحه نمایش زمانی که شما با کلیک بر روی آن شما به سادگی شروع به جریان. چه مشکلی وجود دارد ؟ در آن است در مورد پول ؟ آیا Roku می خواهید بزرگتر را از هزینه اشتراک از HBO حاضر است به من بدهید ؟ پاسخ نامشخص است.

“به عنوان شماره 1 جریان پلت فرم در ایالات متحده اعتقاد ما بر این است که HBO حداکثر بهره مند خواهد بود تا حد زیادی از مقیاس و بازاریابی محتوا قابلیت های موجود با توزیع بر روی پلت فرم ما. تمرکز ما روی دو طرف مثبت توزیع توافق با همه جدید OTT که خدمات ارائه یک تجربه کاربر با کیفیت برای بینندگان در بیش از 40 میلیون خانوار را انتخاب کنید که Roku برای دسترسی به برنامه های مورد علاقه خود را و کشف مطالب جدید” یک Roku نماینده است.

“متاسفانه ما نیست, توافق رسیده و در عین حال با HBOMax. در حالی که بر روی پلت فرم ما امروز ما مشتاقانه منتظر برای کمک به HBO حداکثر در آینده با موفقیت مقیاس جریان خود را کسب و کار است.”

از یک اپتیک چشم انداز آن را بهتر است برای به تاخیر انداختن HBO حداکثر rollout نسبت به راه اندازی نمی شود با دو تا از مهم ترین جریان همکاران در بازار است.

هیچ 4K HDR

من می خواهم به روشن: من فقط نوعی از سردستهزنان خواننده اپرا است که تقاضای من از همه خیلی چیزها برای من فوق العاده علاقه داشتن به تلویزیون. من فقط گفت که اگر شما در حال رفتن به اتهام 15 دلار در ماه بیش از دو برابر آنچه دیزنی به علاوه هزینه (مسلما برای بسیاری از محتوا) و شما در حال رفتن به ذخیره کردن این همه فیلم های پرفروش از کمپانی برادران وارنر در حالی که ساخت آنها را منحصر به فرد پلت فرم خود را, سپس شما باید ارائه آنها را در بهترین راه ممکن است.

فیلم هایی که در حال التماس به ارائه شده در 4K HDR و در دسترس هستند به عنوان چنین در 4K Ultra HD Blu-Ray, مانند, Aquaman, تعجب, زنو یا حتی مولن روژ تنها ارائه شده در استاندارد HD با HBO حداکثر. این البته ناامید کننده بود و ما می توانیم حدس و گمان در مورد اینکه چرا آنها ممکن است تصمیم به ارائه رزولوشن بالاتر با خود را راه اندازی. ارائه 4K را خیلی بیشتر پهنای باند و من مطمئن هستم که وجود دارد یک نگرانی است که آن را خفه می کردن لوله ها و تنزل تجربه کاربر. یک نگرانی معتبر, البته, اما چیزی است که شما تست قبل از راه اندازی. این کار با ارائه دهنده محتوا به کار با پخش آنلاين همکاران برای اطمینان از که شبکه تحویل محتوا در خط هستند و آماده برای تحمل بار به طوری که 4K یک مشکل نیست. تا آنجا که HDR نگران آن طول می کشد هیچ پهنای باند در همه. شما می توانید آن را در با کیفیت 720p برای گریه کردن با صدای بلند.

اگر نه, ارائه, HDR, 4K استاندارد بود آن محرومیت از حداکثر می تواند یک معامله بزرگ است. متاسفانه این استاندارد پس از همه HBO حداکثر رقبای آن است. دیزنی+ یک نام تجاری جدید پلت فرم بدون جریان تاریخ HBO تا به حال آن را در راه اندازی و مدیریت آن را بکشد. با توجه به بازار من هیچ دلیلی که چرا شما باید دریافت که حق بیمه تحویل زمانی که شما پرداخت قیمت حق بیمه.

بحران هویت

HBO احساس می کند مانند یک مدرسه قدیمی شبکه در تلاش برای کشف کردن که چگونه به تقلید از Netflix بکشد. به عنوان یک نتیجه, آنها به نظر نمی رسد به یک درک قوی بر روی چه کسی یا چه چیزی هستند. است HBO یک کانال که شما مشترک است که شما را از طریق کابل یا ماهواره ای و یا آن را یک جریان است که آیا بر روی تقاضا تحویل اصلی و قرارداد عنوان ؟ و یا آن را HBO حداکثر است که همه چیز را که HBO است یا بود و به علاوه تمام این محتوا ؟ فراتر از آن می کند HBO حداکثر جایگزین HBO در حال حاضر ؟ به همین دلیل است که در حال حاضر هنوز هم در وجود دارد ؟ و اگر اشتراک HBO بیشتر از طریق کابل مشترکین دسترسی شما را به HBO حداکثر پس چرا HBO Go هنوز هم وجود دارد ؟

پس از اشتراک و قیمت ها همان افرادی که نمی خواهند همه چیز را که HBO ارائه کرده است ؟ چرا یک مصرف کننده را بیشتر از نسخه اولیه مانند در حال حاضر و یا اگر آن را یک گزینه برای دریافت نسخه گسترش یافته Max, که در آن است ؟

ریختن نمک بر روی زخم یک میزبان از پراکنده اشکالات از گزارش می دهد که فراتر از قسمت شش از فصل پنج از , دکتر, که, همه چیز در اسپانیایی, دوبله, را به دیگران گزارش که تمام زیرنویس ها به زبان اسپانیایی با هیچ گزینه ای برای تنظیم آنها.

یک کاربر تا به حال به خصوص تجربه خسته کننده زمانی که HBO در حال حاضر برنامه در سامسونگ تلویزیون به طور خودکار به تغییر HBO حداکثر اما قفل شده است و او ادعا خود را ارائه دهنده خدمات اینترنت بود و نه ارائه HBO حداکثر. پس از HBO در حال حاضر دیگر در App Store سامسونگ, او از دست همه دسترسی به HBO و گفته شد توسط مشتری خدمات او نیاز به لغو.

قول من نتونستم دانلود کنم حداکثر به آی فون من تا زمانی که من حذف تمام برنامه های HBO کردن گوشی برای اولین بار پس از آن به نظر می رسید فکر می کنم این برنامه بودند همان بیرون آمدن از فروشگاه App و خواست من به “به روز رسانی” به جای نصب با وجود این دکمه به روز رسانی انجام هیچ چیز نیست. اگر من یک استاندارد HBO مشتری من به احتمال زیاد باید فرض بر این بود که اشکال نیست اما یک ویژگی و بر این باورند که حداکثر و در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده تمام محتوای مشابه (که نیست).

یکی دیگر از روندهای دیجیتال ویرایشگر اطلاع رسانی از دریافت HBO که او در حال حاضر اشتراک بود که نورد را به حداکثر. به نظر می رسد این به این معنی است که حداقل در این مورد HBO خودکار-تبدیل شرکت به حساب مکس حساب. این امر به طور معمول نمی تواند یک مشکل اما اگر HBO تبدیل مشتریان از شرکت به حداکثر و راه آنها سازمان دیده بان HBO در Roku, آتش, TV یا تلویزیون هوشمند, مثلا, آنها را مجبور به از دست دادن دسترسی خود را به HBO تا کسانی که سیستم عامل پشتیبانی می شوند.

نیازی به گفتن نیست که وضعیت بسیار گیج کننده و بی ربط و گاهی اوقات ناراحت کننده برای مصرف کننده است.

این است که واقعا در رفتن برای پایان دادن به صدمه زدن به HBO?

من نمی دانم که HBO است که بیشتر شبیه به یک محتوای مزرعه از هر چیز دیگری می توانست به تنهایی تصمیم میگیرند که در اینجا ساخته شده است. من احساس است که تحت مالکیت AT&T, HBO تا به نوعی مجبور به رفتن در این مسیر شده است و shoehorned به یک فضای آن ممکن نیست که می خواستم.

اگر HBO شد یک پلت فرم جدید این اشتباهات خواهد بود نزدیک نابخشودنی و ما می بینیم مشتری بیشتر میکند. اما چون HBO یک طبقه خدمات چندین ساله یک جریان تاریخ و یک موجود بیننده پایه است که در حال حاضر تحویل محتوا بینندگان معتاد هستند به آنها می توانید به دور و چه در غیر این صورت نزول یک پلت فرم جدید. شما می توانید تصور کنید اگر Netflix خواسته های اضافی 5 دلار برای دسترسی به siloed محتوا ؟ وجود دارد خواهد بود توده خشم. اما چون HBO در حال حاضر درخواست قیمت حق بیمه که با علاوه بر این از محتوای بیشتر آن را احساس می کند مانند یک معامله بزرگ است.

HBO است که به احتمال زیاد عایق از قابل توجه مقاومت از این اجرای چون مردم هنوز هم می خواهید برای رفتن به بعدی خود را , بازی تاج و تخت یا Westworld. HBO قصد دارد تا بیشتر سری اصلی هستند و تنها رفتن به استوک سیتی علاقه بیشتری در این پلت فرم.

به عنوان ناراحت همانطور که ما ممکن است و به عنوان محروم به عنوان HBO طرفداران در حال حاضر, در پایان, آن را واقعا مهم نیست. ما عاشق این محتوا که HBO می سازد و به آن صاحب حقوق — قابل توجه است که محتوای در دسترس نیست هر جای دیگر. ما به عنوان بیننده در حال رفتن به مجبور به انتظار برای آن را به بهتر. چه مدت است که ممکن است به حدس می زنم کسی است اما اگر HBO می خواهد این را به چیزی بیش از یک علامت در غیر این صورت gleaming شهرت آن را به آدرس این شکاف در بازار به زودی.

من فکر می کنم آن را دور می توانید با داشتن 4K HDR برای در حالی که کمی آن را به عنوان یک جایزه (اگر یکی از شما باید کاملا تواند برای 15 دلار در ماه) اما چه مدت می تواند به دشمنی با Roku گذشته است ؟ آن را واقعا می تواند در نظر HBO حداکثر یک موفقیت تا زمانی که آن را در Roku پلت فرم. این فقط مردم با جعبه Roku یا Roku چوب آن را هر کسی که خرید یک تلویزیون TCL و متکی بر Roku برای دسترسی به مطالب خود را. اگر شما خود را یک پلی استیشن 4 یا ایکس باکس شما می توانید با استفاده از این, اما این بعید است کسی قصد خرید یک کنسول بازی و یا یک تلویزیون هوشمند سامسونگ فقط برای دسترسی به HBO حداکثر.

ما در حال برخورد با یک نهاد بسیار بزرگ و با محتوای بسیار است که ما می خواهیم که ما اساسا گفته بودن به “مقابله با آن” از آنجا که ما هیچ انتخاب دیگری. اگر ما می خواهیم که مطالب — و ما آن را می خواهم — ما فقط باید به قرار داده تا با این مشکلات است. آن را احساس می کند مانند هر زمان خود را حامل های بی سیم به شما گفته به آن را خورد و مقابله با یک مشکل. این “شانس سخت, شما تحت قرارداد” ذهنیت که infuriates مشتریان می دهد اما آنها هیچ مسیر روشنی را برای انجام هر چیزی غیر از اطاعت.

بدیهی است این است که ساخت لیست از مسائل واقعی ما در برخورد با امروز بلکه آن را یکی از بسیاری از رسانه های ما استفاده کنید برای فرار از استرس و مشکلات روز به روز زندگی در سال 2020 است. آب پز کردن من حدس می زنم افکار من در این موضوع به شرح زیر است: من عصبانی نیست من فقط نا امید کرد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de