خوردن و نوشیدن در حالی که بازی های ویدئویی است که یک سنت دیرینه. و در حالی که آن را با کمال تعجب همه جا, با توجه به یک مطالعه جدید همچنین می تواند پیامدهای عمیقی بر سلامت خود را.

عظیم 80 درصد از علاقهمندان به بازی در سراسر جهان گفت: آنها به خوردن غذا یا نوشیدن نوشیدنی در حالی که آنها بازی بازی های ویدئویی بر اساس یک مطالعه جدید از محقق NewZoo. مردان کمی بیشتر از زنان به خوردن یا نوشیدن در حالی که بازی بازی ها و سن و سال به نظر می رسد عامل: 91 درصد از مردان و 87 درصد از زنان در آمریکای شمالی بین سنین 21 و 35 chowing را در طول یک جلسه بازی.

بی فکر خوردن

آنچه که بازیکنان در واقع مصرف در طول بازی ؟

در آمریکای شمالی و 49 درصد از بازیکنان گفت: آنها مصرف تنقلات شور در مقایسه با 39 درصد برای تنقلات شیرین. چهل و هشت درصد از بازیکنان می گویند که آنها جرعه نوشابه در حالی که آنها بازی کند.

مطالعه کمک می کند تا برای نشان دادن آنچه که بازیکنان انجام می دهند در حالی که آنها صبر کنید برای بازی ها به بار مکث و در غیر این صورت صرف ساعت در مقابل صفحه نمایش خود را بازی های مورد علاقه خود را بازی. آن را نیز ممکن است برجسته به طور فزاینده ای نگران مشکل بی فکر خوردن.

اصطلاح بی فکر خوردن شده است محبوبیت در سال های اخیر توسط متخصصین تغذیه که می گویند آن می تواند باعث افزایش وزن و چاقی است. بازیکنان و پریشان با بازی آنها در حال بازی و عدم توجه به بدن نشانه گفتن آنها را به متوقف کردن خوردن مستعد ابتلا به پرخوری در حالی که بازی بازی. و است که می تواند عمیقا تاثیر منفی بر سلامت خود را.

“ما در حال خوردن غذا بدون واقعا تجربه رضایت از غذا خوردن” Vandana Sheth لس آنجلس مبتنی بر متخصص تغذیه گفت: روندهای دیجیتال. “به احتمال زیاد ما در حال غذا خوردن هنگامی که ما گرسنه نیست و این منجر به خوردن کالری بیشتر از ما نیاز دارند.”

بدتر هنوز, NewZoo بررسی نشان می دهد بازیکنان نمی خوردن میوه و سبزیجات در حالی که آنها بازی کند. به جای آنها انتخاب تراشه کوکی ها و دیگر غذاهای پر کالری — شگفت آور یک اتفاق معمول در میان بی فکر lesbo آسیا, Sheth گفت.

“غذاهایی که لذت می برد mindlessly اغلب غذاهای بسته بندی شده که حاوی کالری بالا و پایین در تغذیه با کیفیت,” او گفت:.

وجود دارد, البته, دو عنصر برای کاهش وزن — مصرف کالری و فعالیت است. حتی کسانی که مصرف تعداد قابل توجهی از کالری می توانید اقامت مناسب و تر و تمیز با فعالیت بیشتر. پارسه نیست دقیقا شناخته شده برای فعالیت های خود را.

دستور غذا برای مشکلات سلامتی

این که آیا آن را اغراق آمیز کلیشه یا نه زمانی که محققان در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) دانشگاه اموری و دانشگاه اندروز بررسی سلامت بیش از 500 بازیکنان بازی های ویدئویی چند سال پیش نتیجه روشن بود: پارسه تمایل به حرکت کمتر و بهداشت بدتر از خود را غیر بازی همتایان. نر بازیکنان بالاتر شاخص توده بدن نسبت به غیر بازیکنان و زنان بود “کاهش سلامت” نسبت به غیر بازیکنان.

که می تواند در نهایت ایجاد یک دستور العمل برای مشکلات سلامتی Sheth گفت.

اما علاقهمندان به بازی به تنهایی نیست. پس از همه بی فکر خوردن نیست فقط یک بازی ویدیویی مشکل است. آن را غیر معمول نیست برای غذا خوردن پاپ کورن در حالی که تماشای یک فیلم و یا به خراب کردن کل یک بشقاب ماکارونی در حالی که bingeing Netflix بکشد نشان می دهد.

Sheth گفت: فعالیت ما در حال انجام در حالی که بدون فکر خوردن لزوما مهم است. این واقعیت است که ما بدون فکر خوردن است که باعث مشکلات سلامتی.

“بی غذا خوردن در حالی که بازی یک بازی ویدئویی و یا تماشای یک فیلم هستند و هر دو پریشان خوردن, تجربه,” او گفت:.

پس چه می تواند ما را به سلامت ما را بهبود بخشد در حالی که بازی بازی ؟ پاسخ شگفت آور ساده و تا حد زیادی مرکز در کنترل خود است.

“لذت بردن از وعده های غذایی منظم و تنقلات” Sheth گفت. “سعی کنید به تمرکز بر روی واقعا لذیذ مواد غذایی خود را بدون حواس او را پرت و اجتناب از غذا خوردن در حالی که پریشان.”

با توجه به پارسه نیز ترجیح می دهند شور و تنقلات شیرین با استفاده از یک فرم “اجتماعی فاصله” ممکن است کمک کند.

دکتر برایان Wansink نویسنده خوردن بی فکرگفت: موسسه ملی بهداشت در مصاحبه ای که مطالعات نشان می دهد روشن رها کردن در بی فکر خوردن هنگامی که مردم در حفظ و مواد غذایی را از بازوی خود برسد.

“ما دریافتیم که اگر شما حرکت یک ظرف آب نبات از یک فرد میز به شش فوت دور آنها را تا پایان در مورد خوردن نصف مقدار آب نبات” Wanksink گفت. “شش پا داد مردم مکث از خود بپرسید که آیا آنها واقعا که گرسنه و نیمه وقت به آنها پاسخ دهید:” نه.””

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im