Illustration for article titled I Asked a Linguist to Pronounce X Æ A-12. He Couldnt

تصویر: گتی

در روز پس از تولد X Æ یک-12 یک نوزاد انسان به تازگی متولد شده گرایمز و حمل توسط Elon Musk, من سعی کردم بهترین من فقط به چشم پوشی از این واقعیت است که دو ثروتمند مردم procreated و زین است که فرزندان با یک کد از یک رد دن براون رمان به جای یک نام. اما بعد از شنیدن هر دو پدر و مادر’ عدم تطابق توضیحات از نحوه تلفظ این عنوان اعطا نوزاد من در بر داشت که من به سادگی نمی تواند اجازه دهید آن را به عنوان نه توضیح حساب این واقعیت است که این ترکیب خاص از نمادها را ندارد هر صدا تلفظ در زبان انگلیسی است.

تبلیغات

نظر واقعی سر و صدا است که این نام کودک ممکن است دارای جویده من برای نزدیک به 24 ساعت مثل اسطوره های اطراف نام واقعی خدا و موسیقی از حوزه گرفتار باستان عرفا و فلاسفه و یا آن زمان من صرف سال تلاش برای به یاد داشته باشید با توجه moniker پسر من به کالج رفت که همه ما فقط به نام صاریغ.

در روز پس از اعلام تولد Grimes گفت: Instagram followers “این فقط X X. نامه سپس A. I. مانند چگونه شما گفت: این نامه پس از آن I.” اما پس از آن در جو روگان تجربه پادکست مشک مغایر با او: “این فقط X X. نامه و سپس Æ است مانند تلفظ ‘خاکستر.'” این توضیحات تنها من بیشتر اشتباه, به عنوان, در تجربه من X باعث می شود بسیاری از صداهای مختلف بسته به نامه های اطراف آن. هیچ یک از کسانی که صداهای سازگار با “یک” صدا بود که من آموخته است که تولید شده توسط Æ. من سعی کردم بسیاری از انواع مختلف است که در بازه زمانی در صدا از یک “kkssssaaa” به “exaaaa.”

تبلیغات

به گفته دکتر Kevin B. McGowan, استادیار زبانشناسی در دانشگاه کنتاکی دلیل من قادر به ایجاد صدا نزدیک یک کلمه انگلیسی از حروف و نمادهای ارائه شده توسط مشک و Grimes است که انگلیسی زبان هستند و قادر به جفت این دو برای تلفن های موبایل به تشخیص کلمه:

“پاسخ کوتاه این است که صدا تنهاست نامه ‘x’ است کمی مبهم در انگلیسی. ‘x’ است که اغلب تلفظ [ks] مانند آن است که در ‘ax’ or ‘ex’? این امر را به نام [‘ksæ]” دکتر McGowan نوشت: در یک ایمیل. “اما این “ks’ توالی نیست و ممکن است برای شروع یک کلمه انگلیسی است.”

هنگامی که من به نام به درخواست او را صدا برای من که صدا مانند عجیب و غریب, صدای خش خش حتی زمانی که یک متخصص آن را انجام داد دکتر McGowan توضیح داد که Æ شخصیت یک شریان بند اتصال دو واکه برای تلفن های موبایل است و گاهی اوقات به عنوان “خاکستر” توسط phoneticians هر چند خاکستر است صدای آن را می سازد. در عوض, شریان بند باعث می شود صدای تولید شده در “بازگشت.” این واکه صدا متصل به هر X صدا فقط کار نمی کند در زبان انگلیسی, زبان, هر چند McGowan حدس که یونانی یا زبان روسی ممکن است قادر به ایجاد چیزی از آن.

بنابراین یا مشک را درک نمی کند چه صدا Æ می سازد و یا او به سادگی گوش دادن نیست زمانی که دوست دختر خود را توضیح این مفهوم به او. او اعتراف می کند که سهم خود را به نام A-12 که نمایانگر یک هواپیما یا سفینه فضایی و یا چیزی. من را فراموش کرده است که خود را دوباره.

تبلیغات

با استفاده از Grimes را تلفظ می کند نام امکان پذیر است اما تنها اگر ما تلفظ X به عنوان “سابق” ساخت نام X-A-من فقط به عنوان حروف خوانده در الفبای. اضافه کردن A-12 به تلفظ است که فراتر از تخصص یک فونتیک متخصص با توجه به McGowan: “A-12 برگ زمینه زبانشناسی به طور کامل” او به من گفت. “شما نیاز به یک ریاضیدان.”

اما از احترام برای همه ریاضیدانان در این سیاره من فکر می کنم ما احتمالا فقط خوب نمی دانستند. عذر خواهی به همه زبانشناسان در حال حاضر به طور بالقوه ساخته شده غیر قابل جبرانی dumber من بی پروا پیگیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de