خرید رپورتاژ

An older Roku model

Roku

Hulu متوقف خواهد شد کار بر روی برخی از بازیکن Roku مدل در ژوئن 24th, با توجه به بروز رسانی های اخیر به یک Hulu کمک به مرکز صفحه در اصل متوجه شده توسط Ars Technica. تحت تاثیر مدل های Roku Streaming Player (مدل های 2400 به 3100) و Roku Streaming Stick (مدل 3420 یا بزرگتر). پس از ژوئن 24th کاربران از این مدل ممکن است پیام های خطا نمی خواهد بود قادر به ثبت نام و یا ممکن است دیدن برنامه ناپدید می شوند در دسترس نباشد. به جای آخرین Hulu نرم افزار این مدل با استفاده از Hulu کلاسیک برنامه و لازم نیست که دسترسی به حق بیمه افزودنیها و یا برنامه های زنده تلویزیونی.

جدیدتر Roku مدل پشتیبانی از آخرین برنامه Hulu اما باید به روز رسانی به سیستم عامل 8.1 یا بالاتر به آن را دریافت. دستگاه های است که باید به روز در حال Roku فوق العاده Roku برتر و والاتر+, Roku بیان و ابراز+, Roku 3 و 4 Roku 2 (مدل 4210), Roku Streaming Stick (مدل 3500 یا بعد از آن) Roku و تلویزیون 4K Roku تلویزیون.

Roku OS 8.1 در اصل منتشر شده در سال 2018 با پشتیبانی اضافی برای مدیریت حقوق دیجیتال (DRM) و ابرداده اضافی به برچسب DRM استفاده می شود. بازیکنان مسن می تواند نگه داشتن جریان ویدئو به طور نامحدود اما ناشران فشار برای به روز رسانی بلایای طبیعی است که به احتمال زیاد علت پشت جریان خدمات مانند Hulu و Netflix تدریجی آنها.

در این مقاله: Hulu, ROKU, جریان, خبر, سرگرمی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de