بازی Fortnite بدون در نظر گرفتن استفاده از آن ساختمان های مکانیک مانند تلاش برای بازی Apex افسانه بدون استفاده از هر یک از شخصیت خود را با توانایی های خاص. مطمئن شوید که شما می توانید آن را انجام دهد — اما شانس خود را برای برنده شدن در حال رفتن برای کاهش نمایی. اما دلایل خوبی وجود دارد که مردم را انتخاب کنید به بازی Fortnite بدون گذاشتن یک راه پله. شاید آنها به دنبال یک چالش جدید به بازی تبدیل شده است بیش از حد آسان با کارشناس ساختمان مهارت است. یا شاید خود را به ساختمان مهارت های وحشتناک هستند و آنها می خواهند برای جلوگیری از بیرون کشیدن آن نقشه در تمام هزینه.

بدون توجه به این وضعیت وجود دارد برخی از چیزهایی که شما باید حساب هنگامی که در تلاش برای بازی Fortnite بدون استفاده از مواد. به عنوان یک ماده در واقع تمام روش بازی است به احتمال زیاد به تغییر. در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به شما در جلو و یک پیروزی رویال بدون ایجاد یک ساختار واحد است.

مطالعه بیشتر

پیدا کردن ردیف بالا سلاح

اگر شما نمی خواهید به استفاده از ساختمان شما در حال رفتن به باید به سهام تا در بهترین سلاح ها در بازی است. در حالی که این است که همیشه لازم به یک پیروزی رویال, آن را حتی بیشتر از یک اولویت برای بازیکنان که در حال رفتن به ساختمان خود را پناهگاه است.

گرفتن سلاح های قدرتمند کافی نیست — شما همچنین می خواهید به سهام تا در قدرتمند مواد منفجره سلاح. بدون مناسبی مواد منفجره, شما باید یک زمان سخت در نظر گرفتن حریف خود را سازه ها و تسطیح زمین بازی. اگر شما نمی توانید پیدا کردن یک خوب پرتاب موشک و یا رونق تعظیم یک Minigun یک جایگزین جامد است. تا زمانی که شما یک سلاح است که می تواند از بین بردن استفاده از کارشناس سازندگان شما در حال حرکت در مسیر درست است.

بهترین شرط بندی شما این است که یک loadout است که متشکل از یک نزدیک محدوده سلاح یکی دوربرد سلاح مواد منفجره و سپس دو اسباب بازی. با توجه به روش بازی شما ممکن است راحت تر تعویض برخی از این با معجون و, Medkits — هیچ فرمول تعیین, بنابراین مطمئن شوید که به خیاط loadout خود را به سلیقه شخصی شما. فقط فراموش نکنید که این مواد منفجره!

استفاده از ابزارهای

هنگامی که شما جمع آوری کرده ایم تا چند قوی, سلاح, شما همچنین نیاز به انتخاب کنید تا چند مفید اسباب بازی. دو شما باید تمرکز بر روی پیدا کردن هستند مجاورت معادن و طعمه. استدلال برای نزدیکی معادن آشکار است — از آنجا که شما نمی توانید خود را ساخت پوشش شما را به تله یا دام محیط اطراف خود را به ایمن ماندن.

طعمه از سوی دیگر بهترین استفاده می شود در اواخر بازی هنگامی که وجود دارد تنها چند بازیکن باقی مانده است. در این نقطه در این بازی بازیکنان به طور معمول شروع تخمگذار عظیم برج به دست آوردن ارتفاع استفاده بیش از دشمنان خود را. اما از آنجا که شما در حال ساخت, شما نیاز به پیدا کردن راه دیگری برای به دست آوردن دست بالا. با طعمه شما می توانید در قرعه کشی و تیراندازی از مخالفان خود را و خود را در معرض موقعیت. هنگامی که شما می دانید محل سکونت خود را با استفاده از خود را قوی ترین سلاح به هر دو حمله آنها را به طور مستقیم و یا منفجر کردن خود را پوشش.

بازی لبه دایره

یکی از اشکالاتی به ساختمان است که معمولا به سادگی مرده به محل سکونت خود را. آن را پر سر و صدا آن را کند و آن را آسان به نقطه از راه دور است. این بدان معناست که اگر شما با استفاده از مواد شما باید یکی از مزیت — stealth. شما باید به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای تکمیل این است که احتمالا به معنی بازی لبه دایره.

در حالی که دشمنان خود را ممکن است در اطراف برای پیدا کردن یک موقعیت خوب برای بعدی برج شما می توانید به جای چسبیدن به عقب و تماشای عمل گشوده است. بازی لبه دایره یکی از بهترین گزینه ها — تا زمانی که شما می توانید ارائه میشود ساختار و یا شاخ و برگ به پشت. آن را نیز بدان معنی است که شما نمی خواهد که به تماشای پشت خود را و می توانید به جای تمرکز بر اکشن در مقابل از شما.

آیا شرکت در هر نبرد

Fortnite Chapter 2

مگر اینکه شما یک Fortnite pro احساس نمی نیاز به هر بازیکن شما در سراسر آمده است. به یاد داشته باشید نهان خود را تنها مزیت و در حالی که شما ممکن است مجبور به پرش بر روی یک unsuspecting دشمن شما می تواند در معرض موقعیت خود را به دیگران در منطقه با تلاش به زمین بکشند. به جای تکیه بر تله مانند مجاورت معادن به انجام کار برای شما.

اما این مهم است به درک که شما فقط نباید پنهان کردن کل دور. شما برای اولین بار می خواهید به انبار کردن سلاح های قدرتمند — به عنوان شما نیاز به جلو و از اسلحه بزرگ به سمت پایان دور — قبل از hunkering را در یک محل خوب است. و اگر می بینید دشمن است که دارای یک سلاح قوی و یا در مورد به غارت یک, آن را در بهترین منافع خود را به تلاش و از بین بردن آنها. فقط به یاد داشته باشید — نهان می آید و این ممکن است بهترین به اجازه دهید هر کس دیگری انجام بلند کردن اجسام سنگین برای شما.

کامل خود را gunplay

Fortnite Chapter 2

این آخرین نکته حس مشترک است اما بهبود هدف شما این است که مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید به یک پیروزی رویال بدون ساختمان است. رفتن کل بازی بدون استفاده از مواد شما را در یک نقطه ضعف بزرگ و تنها راه به را تشکیل می دهند که با بی عیب و نقص gunplay. درک طیف وسیعی از هر سلاح تمرکز بر فرود headshots و یاد بگیرند که اسلحه برای از بین بردن مخالفان سازه. حتی اگر شما از لحاظ فنی یک بازیکن بهتر, شما هنوز هم می تواند به از دست دادن کمتر از حریف می داند که چگونه به ساخت یک مناسب برج. تنها راه برای ادعای پیروزی رویال بدون ساختمان است که به شدت برتر بودن حریف خود را — و کمی شانس هرگز لطمه می زند یا نه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im