روانگردان و ابرقهرمان ژانرهای نیست به راحتی مخلوط شده است. و یا حداقل آنها را به راحتی مخلوط و مخلوط به خوبی. در این راه FX trippy مارول کمیک نشان لژیون فراتر از همه انتظارات. ایجاد شده توسط نوح هاولی — یک showrunner که اعتبار قبلی شامل فارگو و استخوان—سریال ستاره Dan Stevens David Haller/لژیون. Haller یک “جهش” مرد که مبتلا به اسکیزوفرنی است و دست و پنجه نرم با نحوه سرکوب و کنترل قدرت خود را. این نشان می دهد فوق العاده trippy و بسیار اعتیاد آور است و آن را خوش طعم برای تلویزیون صاحبنظران و طرفداران کتاب های کمیک به طور یکسان. در اینجا چگونه به سازمان دیده بان لژیون آنلاین.

ایجاد شده توسط: نوح هاولی
بازیگران: Dan Stevens, راشل کلر Aubrey Plaza, Bill Irwin, Jeremie هریس
تعداد فصل: 3

سازمان دیده بان رایگان در Hulu

چگونه به سازمان دیده بان لژیون آنلاین در ایالات متحده آمریکا

Hulu را در جریان خدمات ارائه می دهد ارزان ترین و جامع ترین راه برای شراب خواری Legion. نه تنها آن را به خانه تمام سه فصل نشان می دهد, اما آن را نیز به شما می دهد یک ماه رایگان دادگاه با دسترسی به کل آن جریان کتابخانه هنگامی که شما ثبت نام برای اشتراک ماهانه. شما به راحتی می توانید لغو اشتراک رایگان یک بار در ماه به پایان می آید. اگر شما انتخاب می کنید برای ادامه آن هزینه است که تنها 6 دلار در هر ماه با تبلیغات و 12 دلار در هر ماه بدون. متناوبا, هنگامی که شما به پایان رسید خود را Legion شراب خواری و خارش به صورت یک آرایه گسترده ای از گزینه های شما می تواند ولخرجی برای Hulu + Live TV, اشتراک, که به شما می دهد دسترسی به بیش از 60 زندگی می کنند و بر روی تقاضا کانال برای فقط 55 $در هر ماه. هر کدام از طرح اشتراک شما انتخاب می کنید شما می توانید بقیه مطمئن باشید که آنها همه را شامل لژیون‘s تکمیل برگ.

اگر شما به دنبال یک متفاوت جامع اشتراک ماهانه ارائه می دهد که نشان می دهد مانند Legion به عنوان به خوبی به عنوان دیگر برنامه های زنده تلویزیونی کانال یوتیوب تلویزیون ممکن است شما بازی کامل است. با این سرویس شما می توانید جریان و ضبط زنده برنامه های تلویزیونی از بیش از 70 کانال فقط برای $50 در هر ماه. به علاوه آنها ارائه رایگان 7 روز محاکمه است که می تواند به راحتی لغو شد در این هفته تا پایان. بنابراین در مجموع از 27 قسمت که ساعت در حدود یک ساعت هر یک از شما می تواند پایان binging لژیون در دوره آزمایشی و دریافت پرداخت رایگان.

در نهایت اگر شما فقط به دنبال تماشای لژیون بدون تمام زنگ ها و سوت از یک بزرگتر جریان طرح آن قسمت و فصل به فصل در دسترس هستند برای فرد خرید در آمازون نخست سرویس ویدئو. هر قسمت هزینه $3 و هر فصل هزینه $20. اگر چه این نیست ارزان ترین گزینه آن را طراوت هیچ زواید راه برای تماشای لژیون بدون نیاز به نگرانی در مورد محاکمه محدودیت زمانی و یا هزینه های ماهانه.

متاسفانه FX تایید کرده است که فصل 3 از Legion به عنوان قسط آخر. اگر چه طرفداران این سری غمگین پایان آن در حال حاضر زمان مناسب برای گرفتن — یا شاید rewatch — ابرقهرمان تحسین نشان می دهد بدون داشتن استرس در مورد چگونه برای دسترسی به هر آینده قسمت.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های