فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در حال ساخت و آماده سازی نهایی برای یک راهپیمایی فضایی برنامه ریزی شده برای روز جمعه, ژوئن 26.

از آن خواهد شد اولین راهپیمایی فضایی از ماه ژانویه سال 2020 و 228th از ایستگاه فضایی در اوایل آغاز در سال 1998 است.

دو فضانورد شدن مناسب و بوت برای سفر خارج خواهد شد ناسا کریس کسیدی فرمانده فعلی اعزامی 63 و مهندس پرواز باب Behnken که وارد ISS در آغاز این ماه با داگ Hurley روی SpaceX خدمه اژدها در فضاپیما اولین crewed پرواز.

کسیدی و Behnken خواهد شد ادامه کار بر روی به روز رسانی سیستم های قدرت در ایستگاه فضایی مبادله پیر نیکل-هیدروژن باتری های جدید لیتیوم-یون باتری در سمت راست-6 خرپا ساختار. باتری ذخیره قدرت جمع آوری شده از ایستگاه اصلی انرژی خورشیدی و توزیع آن در سراسر فضای مبتنی بر آزمایشگاه.

هر دو فضانوردان باید تجربه با spacewalks. کسیدی انجام شده است, شش بر دو ماموریت پس از سال 2009 و Behnken به اتمام رسانده است به همان تعداد در دو ماموریت پس از سال 2008 است.

این جفت ارز صرف بعد از ظهر دوشنبه رفتن را از طریق ابزارها و روشهای آنها خواهید بود با استفاده از در طول روز جمعه راهپیمایی فضایی. هرلی کمک هر دو فضانوردان و در روز جمعه کمک خواهد کرد که آنها را در داخل و خارج از خود را spacesuits در حالی که همچنین انجام این وظیفه مهم نظارت راهپیمایی فضایی خود را فعالیت.

صحبت اخیرا در مورد آنچه که او دوست دارد بیشتر در مورد spacewalks, Behnken گفت: این نمایش ها از زمین همیشه فوق العاده ویژه از خارج از ISS. “پس از شما انجام داده ام و می دانم چه به انتظار … این مهم به برخی از روانی عکس, برخی از تصاویر ذهنی به یاد داشته باشید آنچه در آن بود خارج شود بنابراین شما می توانید به اشتراک گذاری است که تجربه … بنابراین من واقعا به دنبال به جلو به استفاده از برخی از کسانی که نمایش” فضانورد گفت.

چگونه به تماشای راهپیمایی فضایی

ناسا آغاز خواهد شد livestreaming در وب سایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان در یوتیوب در 6 p. m. و در روز جمعه, ژوئن 26. کسیدی و Behnken در حال برنامه ریزی برای خروج از ایستگاه فضایی شروع به راه رفتن در 7:35 a. m. ET.

مطمئن شوید که برای رفتن به یک کمی بیش از حد اولیه برای بسیاری از مردمی اما خبر خوب این است که راهپیمایی فضایی به طول انجامد تا هفت ساعت پس از تنها رها کردن در هر زمان در طول صبح.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de