شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد کارخانه خود اپل سازمان دیده بان به منظور مقابله با یک مشکل یا از آنجا که شما در حال آماده آن برای صاحب جدید خود را پس از فروش و یا هدیه — و این بدان معناست که شما نیاز به جدا کردن آن از هر گونه دستگاه های متصل. اگر شما در مواجهه با فراق راه خود را با محبوب اپل دیده بان — این که آیا آن یک اپل دیده بان سری 5 سری 4 یا مدل های قدیمی تر — شما می خواهید برای اطمینان از آن دیگر شامل هر یک از اطلاعات شخصی شما و دیگر نمی تواند با اتصال به هر یک از دیگر دستگاه های iOS. اپل ساخته شده است این فرآیند بسیار سر راست است.

مرحله 1: آماده سازی دستگاه های خود را

مطمئن شوید که Apple و iPhone (یا دیگر دستگاه های iOS سازگار با Apple Watch app) متهم شده و نزدیک به هم قبل از شما آغاز خواهد شد. این unpairing فرایند پاک کردن تمام محتویات و تنظیمات در خود را اپل ساخت آن را امن برای فروش یا بازیافت.

شما ممکن است تعجب آنچه اتفاق می افتد به همه که اطلاعات شخصی. اپل ایجاد یک نسخه ی پشتیبان از سازمان دیده بان خود را داده ها و فروشگاه های آن را در iCloud. اگر شما حساب خود را با شرکت اپل که همه داده ها را می توان منتقل شده بنابراین شما نمی خواهد از دست دادن هر چیزی مهم است و می تواند به بازگرداندن نسخه پشتیبان تهیه کنید اگر شما برنامه ریزی در گرفتن یکی دیگر از دیده بان اپل در آینده. این روند باعث می شود ایده آل به عنوان مثال اگر شما آسیب دیده خود را در اپل دیده بان اما به قصد جایگزین کردن آن.

مرحله 2: حرکت به درست Watch Apple Watch app

Unpair Apple Watch

هنگامی که شما آماده برای باز کردن Apple Watch app بر روی آی فون خود را — این برنامه استفاده می کنید برای مدیریت تنظیمات برای سازمان دیده بان خود را. انتخاب ساعت مچی tab برای مشاهده تمام ساعتهای که متصل به دستگاه شما است. ضربه بزنید که شما می خواهید به جدا.

مرحله 3: جدا دیده بان اپل و تایید

Unpair Apple Watch

شما باید یک دکمه اطلاعات در سمت راست دیده بان نام مشخص شده توسط یک “من” در یک دایره. شیر بر روی این آیکون و شما خواهد شد به یکی دیگر از صفحه نمایش که در آن شما می توانید انتخاب کنید به هم پیدا کردن گم شده اپل دیده بان و یا جدا دیده بان خود را. را انتخاب کنید جدا انتخاب و آماده شدن برای ورود به ID اپل خود را و رمز عبور.

مرحله 4: در نظر گرفتن طرح خود را داده

شما می خواهید به نگه داشتن در ذهن است که با شروع سری 3, اپل واچ ارائه می گردد تلفن همراه-مدل های سازگار. اگر شما صاحب یکی از این, سپس شما به احتمال زیاد باید یک طرح تلفن همراه متصل به آن را با انتخاب خود را ارائه. (اگر شما نیست, سپس از این مرحله بگذرید.) اگر شما یکی از این برنامه و سپس از شما خواسته می شود توسط این نرم افزار اگر شما می خواهید به نگه داشتن آن و یا حذف آن. اگر شما فکر می کنم شما ممکن است جفت این دیده بان با یکی دیگر از آی فون در آینده پس از آن شما می خواهید به آن را نگه دارید. اگر شما در حال برنامه ریزی در خرید یک مدل جدید و شما می خواهید به استفاده از این طرح جدید اپل دیده بان و یا اگر شما در حال برنامه ریزی در ترک اپل دیده بان زندگی در مجموع شما باید حذف داده های برنامه. اگر شما نمی خواهید به استفاده از این برنامه با یک ساعت مچی جدید و سپس به یاد داشته باشید به همچنین تماس با حامل خود را برای انصراف از طرح تلفن همراه خود را اشتراک.

هیچ دستی آی فون? انجام این کار به جای

Unpair Apple Watch

اگر شما آی فون خود را یا نمی توانید حرکت به Apple Watch app در دستگاه دیگر شما هنوز هم می تواند پاک کردن اپل واچ با این روش. تنها مشکل این است که نمی شود آن را حذف Activation Lock بنابراین ما توضیح دهید که چگونه به انجام این کار در مرحله نهایی است.

مرحله 1: بر روی خود اپل دیده بان سر به تنظیمات. در کل بخش, را انتخاب کنید و تنظیم مجدد.

مرحله 2: تایید می کنند که شما می خواهید برای پاک کردن تمام محتویات و تنظیمات.

مرحله 3: ممکن است شما را به برخی از گزینه های در مورد طرح داده های خود را در این نقطه است. اگر شما نمی خواهید به استفاده از طرح تلفن همراه خود را با این خاص دیده بان اپل در آینده آن را حذف کنید. تایید می کنند که شما می خواهید برای پاک کردن همه مطالب. این را جدا دیده بان خود را و بازگرداندن به تنظیمات کارخانه.

مرحله 4: شما Apple Watch پاک شده است اما فعال سازی قفل است برداشته شود قبل از هر کس دیگری قادر خواهد بود به استفاده از آن. برای انجام این کار رفتن به iCloud.com بر روی یک کامپیوتر و یا لپ تاپ و ثبت نام در. با کلیک بر روی پیدا کردن آی فون > تمام دستگاه هاو انتخاب خود را در سازمان دیده بان اپل. کلیک کنید حذف از حساب. شما انجام می شود! آن را در حال حاضر امن به تصویب خود اپل سازمان دیده بان به شخص دیگری.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im