گاهی اوقات هیچ راه آسان برای دانلود و به اشتراک گذاری چیزی. شما تصادفا در سراسر تصویر کامل آنلاین, اما وجود دارد هیچ راهی برای آن را ذخیره کنید. وجود دارد دستور العمل عالی در یک برنامه پخت و پز, اما شما نمی خواهد که یک اتصال به اینترنت بعد به آن نگاه کنید تا دوباره و هیچ گزینه ای برای صرفه جویی در آن را برای دسترسی آفلاین. و یا شما فقط می خواهید برای نشان دادن خاموش خود را بازی-برنده دستمالی کلمه را به دوستان خود. همه این مشکلات می تواند حل شود با یک تصویر ساده.

اپل بزرگ ساخته شده است در ویژگی های که در آن شما می توانید تصاویر را از هر چیزی به عنوان یک فایل تصویری که پس از آن می تواند با کسی به اشتراک گذاشته. در این راهنما ما به شما راه رفتن را از طریق تمام مراحل در مورد نحوه گرفتن عکس از صفحه نمایش بر روی iPad خود را.

چگونه به یک تصویر بر روی یک آی پد با استفاده از بالا و یا حجم بالا دکمه

How to take a screenshot on an iPad

مرحله 1: قرار دادن خانه و بالا (قدرت) دکمه. به صفحه اصلی دکمه قرار گرفته است در زیر به طور مستقیم از iPad خود را به نمایش در آمده است و تنها دکمه در سمت مقابل اپل. در بالا دکمه از سوی دیگر است بیضی شکل دکمه در بالای اپل در گوشه سمت راست. اگر شما یک جدید سال 2020 iPad Pro, سپس شما نیاز به پیدا کردن Volume Up را فشار دهید از آنجا که هیچ صفحه اصلی را فشار دهید.

مرحله 2: را فشار داده و نگه دارید بالا دکمه در هنگام مشاهده صفحه نمایش شما می خواهید را به تصرف خود ضربه بزنید ، سپس از صفحه اصلی را فشار دهید و انتشار هر دو. برای سال 2020 iPad Pro را فشار دهید و نگه دارید و به بالا فشار دهید و سپس شیر Volume up را فشار دهید و انتشار هر دو. صفحه نمایش iPad خود را خواهد شد و سپس فلش لحظه ای اگر به درستی انجام می شود و شما می شنوید یک ضعف شاتر سر و صدا با فرض دستگاه شما نیست در حالت خاموش.

مرحله 3: هنگامی که اسیر iPad خود را به طور خودکار صرفه جویی در تصویر به طور مستقیم به رول دوربین خود را در عکس برنامه. شیر عکس برنامه به عنوان شما به طور معمول — آیکون برنامه شبیه رنگارنگ گل و کش رفتن به پایین از صفحه نمایش خود را به تازگی دستگیر تصویر.

چگونه به یک تصویر بر روی یک آی پد با استفاده از AssistiveTouch

AssistiveTouch ارائه می دهد بر روی صفحه نمایش منو است که شما را قادر به ماشه اقدامات مختلف است که معمولا نیاز به دکمه های ترکیبی مانند گرفتن عکس از صفحه نمایش. اگر شما در حال خواندن این و شما قادر به فشار دکمه های متعدد در همان زمان به هر دلیل پس گرفتن عکس از صفحه نمایش با AssistiveTouch راه رفتن است.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است به نوبه خود AssistiveTouch در. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: برو به تنظیمات > عمومی > دسترسی > AssistiveTouch.

مرحله 2: مطمئن شوید که AssistiveTouch است جابجا کنید در بالای منو.

در حال حاضر که AssistiveTouch فعال است ما می توانید شروع به گرفتن تصاویر با استفاده از AssistiveTouch منو.

مرحله 1: شیر AssistiveTouch دکمه منو.

مرحله 2: برو به Device > بیشتر.

مرحله 3: ضربه بزنید تصویر. صفحه نمایش iPad خود را خواهد شد و سپس فلش برای یک لحظه و شما شنیدن یک ضعف شاتر سر و صدا تا زمانی که دستگاه شما نیست در حالت خاموش.

مرحله 4: یک بار اسیر, iPad خود را به طور خودکار صرفه جویی در تصویر به طور مستقیم به عکس برنامه. شیر عکس برنامه به عنوان شما به طور معمول و کش رفتن به پایین از صفحه نمایش خود را به تازگی دستگیر تصاویر.

چگونه به یک تصویر با یک سیب مداد

اگر شما یک طراح گرافیک و یا فقط می خواهم به ابله با یک سیب مداد, آن را بسیار آسان را به یک تصویر با آن است. به سادگی کش رفتن خود را stylus از گوشه پایین از هر دو طرف به سمت مرکز صفحه نمایش. تصویر ابزار ویرایش به نظر می رسد باید اجازه می دهد شما را به یک تصویر سریع و بدون رها کردن مداد خود را.

چگونه برای به اشتراک گذاشتن یک تصویر

وجود دارد بسیاری از دلایل چرا شما ممکن است بخواهید برای به اشتراک گذاشتن خود را به تازگی دستگیر تصاویر. خوشبختانه با اعضای خانواده و همکار و یا پشتیبانی فنی است که نسبتا آسان به انجام این که آیا شما می خواهید برای انجام این کار از طریق رسانه های اجتماعی AirDrop یا ایمیل. خوانده شده در برای پیدا کردن چگونه.

مرحله 1: به اشتراک گذاشتن یک تصویر از iPad خود را ضربه بزنید تصویر به بزرگنمایی آن و شیر به اشتراک گذاری آیکون در گوشه پایین سمت چپ.

مرحله 2: بعد انتخاب شبکه های اجتماعی شما می خواهم به ارسال به Facebook, Twitter, Flickr و غیره. — و یا به اشتراک گذاری تصویر از طریق مربوطه AirDrop یا ایمیل آیکون در پایین. نگه داشتن در ذهن است که AirDrop نیاز به در iOS 7 و یا بعد و هر دو Wi-Fi و بلوتوث باید روشن شود.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de