پس از تعمق شما در نهایت تصمیم به خرید اول خود را در آمازون اکو. در حال حاضر شما تعجب که چگونه شما تا به حال بدون دستگاه.

چه می توانید خود را هوشمند جدید اسپیکر انجام دهید ؟ بهتر است سوال این است که: آنچه که نمی توانید آن را انجام دهید ؟ سنگ را به آهنگ های مورد علاقه شما سوال بپرسید و دریافت مدبر پاسخ, ساخت یک لیست مواد غذایی تنظیم آلارم و یادآوری را به تلفن و تماس های ویدئویی و کنترل چراغ های هوشمند خود را قفل و ترموستات.

با بسیاری از ویژگی های و پتانسیل بسیار آن را هیچ جای تعجب آمازون هوشمند سخنران محترم در میان خانه های هوشمند پذیرندگان و صوت است. نمی تواند بیش از حد غرق فکر کردن در مورد امکانات ، چیزهایی اول اول: بیایید خود را اکو به بالا و در حال اجرا است.

در اینجا یک راهنمای در مورد چگونه به انجام درست آن.

گام 1: دانلود برنامه الکسا

رایگان الکسا برنامه است که باید داشته باشند اگر شما صاحب یک آمازون اکو یا پژواک نقطه. دانلود نرم افزار بر روی هر تلفن هوشمند یا تبلت با سیستم عامل iOS 11.0 یا بالاتر اندروید 5.1 در یا بالاتر و یا Fire OS 5.3.3 یا بالاتر. دانلود نرم افزار در یک کامپیوتر ؟ مطمئن شوید که شما به Wi-Fi متصل و سپس بازدید از آمازون وب سایت الکسا.

مرحله 2: پلاگین در اکو

این است که احتمالا ساده ترین گام در تمام مراحل به عنوان اکو نیازی به باتری. به سادگی پلاگین شامل آداپتور برق به طور مستقیم به اکو پس از اتصال دوشاخه به پریز برق. هنگامی که نور حلقه آبی تبدیل می شود که به معنی قدرت متصل است. سپس صبر کنید تا نارنجی به نوبه خود این را به عنوان یک نشانه آن است که الکسا در حال آماده سازی به شما خوش آمد می گوید. پس از آن شما را بشنود الکسا صدای شما گفتن دستگاه آماده برای راه اندازی.

مرحله 3: اتصال اکو به Wi-Fi از طریق نرم افزار

بعدی شما نیاز به اتصال دستگاه اکو به خانه خود را از Wi-Fi. آخرین نسخه از این اکو باید راهنمای شما را از طریق این فرایند است. اگر شما گیر کرده است و به سادگی باز کردن الکسا برنامه و جستجو از طریق شبکه های موجود تا زمانی که شما پیدا کردن شما. اگر شما چندین دستگاه اکو مطمئن شوید که شما رفتن به دستگاه تب, و سپس کلیک بر روی آیکون برای اکو و الکسا در بالای چرخ فلک و با انتخاب الکسا دستگاه. تحت بی سیم, عنوان, شما باید قادر به دیدن دولت از Wi-Fi اتصال به شبکه است.

هنگامی که شما متصل هستید, شما باید این گزینه صرفه جویی در رمز عبور Wi-Fi به آمازون که باعث می شود آن را آسان برای اتصال به خانه هوشمند دستگاه و یا تنظیم جدید الکسا دستگاه در همان شبکه باید به شما تصمیم به خرید بیشتر اکو بلندگو برای اتاق دیگر. همچنین شما می توانید انتخاب اتصال خود را اکو به یک شبکه عمومی اگر چه رمز عبور نمی تواند ذخیره شده در آمازون است.

گام 4: شروع به صحبت کردن به الکسا

برای شروع, می گویند ویک کلمه است که “الکسا” به طور پیش فرض. اگر در حال حاضر کسی به نام الکسا الکسیس یا مشابه آن, در خانه, شما می توانید از خواب بیدار کلمه به چیز دیگری. به سادگی بگویید اکو “الکسا تغییر ویک کلمه است.” شما همچنین می توانید تغییر ویک کلمه به صورت دستی با باز کردن الکسا, برنامه, بهره برداری ثانیهelp & Feedbackو انتخاب Cغییر پی کلمه. در حال حاضر شما می توانید تغییر اکو برای پاسخ به “اکو” “آمازون” و یا “رایانه.” وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که آمازون اجازه خواهد داد که شما را به سفارشی الکسا تماس گرفته و او نام خود را انتخاب.

گام 5: شروع به خود را با استفاده از اکو

تبریک خود را به آمازون اکو همه راه اندازی و آماده برای استفاده در خود را روز به روز زندگی! به مطمئن شوید که همه چیز به درستی کار می کند شما می توانید با انجام یک آزمایش ساده با تلاش چند پایه دستورات. برای مثال می گویند در پی کلمه “سلام.” اگر شما اکو است که به درستی راه اندازی الکسا باید با یک پاسخ ساده “سلام” در بازگشت.

در الکسا برنامه منو شما ببینید دو بخش به نام مهارت ها و بازی و همه چیز را امتحان کنید. این هر دو راه عالی برای دیدن آنچه که الکسا قادر است. مهارت می تواند کمک به شما سفارشی الکسا با دادن توانایی های خاص — فکر می کنم آنها را به عنوان mini-نرم افزار از بسیاری از سازندگان مختلف است که شما می توانید برای سرگرمی, سازمان, اخبار و خیلی بیشتر.

شما می توانید شروع به استفاده از خود دستگاه اکو را به انجام لیست و پیدا کردن آب و هوا را بررسی کنید در شرایط ترافیک تماس دوستان خود را به ارسال پیام های متنی به خانواده خود را در جریان پادکست ها و یا اتصال خانه های هوشمند دستگاه های. الکسا هزاران ضروری و نه چندان مهارت های ضروری شما می توانید اضافه کردن بیش از حد. را بررسی کنید برخی از مفید ترین چیزهایی است که آمازون اکو می تواند کمک به شما انجام دهد.

مرحله 6 (اختیاری): اتصال به خانه هوشمند دستگاه و یا یک سخنران خارجی

Alexa Smart Devices

سر خود را به الکسا برنامه منو را انتخاب کنید دستگاه های زبانه (الکسا ممکن است به شما نشان می دهد یک آگهی در این نقطه است که شما می توانید خروج از). از اینجا با کلیک بر روی علامت + در گوشه سمت راست بالای برنامه و سپس اضافه کردن دستگاه. از اینجا, شما می توانید انتخاب کنید دستگاه شما می خواهید برای اتصال از لیست. اگر شما نمی توانید درست, شما می خواهید به شیر دیگر. در این حالت الکسا سعی خواهد کرد برای پیدا کردن هر گونه نزدیکی و دستگاه های هوشمند مرتبط با. شما همچنین می توانید سازماندهی دستگاه ها به گروه اینجا و ایجاد صحنه های پیچیده که در آن چند دستگاه ارتباط برقرار کردن در یک بار. چک کردن پست ما در روال برای اطلاعات بیشتر.

برای اطمینان از شما در حال گرفتن درجه یک تجربه گوش دادن زمانی که شما جم کردن به موسیقی و یا گوش دادن به کتاب های صوتی, شما باید گزینه اتصال بلندگوی خارجی خود را به دستگاه اکو. برای بهترین نتایج, یک بلندگوی بلوتوث که گواهی می شود سازگار با دستگاه اکو. نگه داشتن در ذهن است که خود را اکو می توانید تنها با اتصال به یک دستگاه بلوتوث در یک زمان بنابراین اگر در حال حاضر وجود دارد یک دستگاه جفت شده تا خود را با اکو, شما نیاز به سازمان ملل متحد و همگام سازی این دستگاه شما می توانید قبل از اتصال به دستگاه دیگر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de