خرید رپورتاژ

به عنوان شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور آغاز بازگشایی از مربوطه خود را COVID-19 مستندات بسیاری از optometrists و عینک مغازه ها باقی می ماند توقیف شده است ، اما این بدان معنا نیست که شما باید به چپ راه خود را از طریق چند ماه آینده تا زمانی که آنها در نهایت خود را به باز کردن درب. تا زمانی که شما نسبتا اخیر نسخه و اتصال به اینترنت, شما به راحتی می توانید پیدا کردن یک جفت از شیک-و تکان دهنده مقرون به صرفه — عینک آنلاین.

لینچ پین به کل این طرح توازن بر شما با داشتن یک نسخه چشم. در حالت ایده آل شما باید یک نسخه اخیر اما اگر نه فن آوری می تواند کمک کند. خود را استاندارد نسخه متحده لنز قدرت مورد نیاز برای غلبه بر خود را نزدیک یا دوربینی تعداد مورد نیاز برای اصلاح آستیگماتیسم و بزرگنمایی قدرت لنز اگر شما با استفاده از جای.

eyeglass prescription for short sight

Devonyu via Getty Images

در مثال شما نگاه کنید به بالا OD مخفف “oculus دکستر” و نشان می دهد خود را در چشم راست پارامترهای در حالی که سیستم عامل و یا “oculus شوم” خود را نشان می دهد چشم چپ پارامترهای. حوزه ویژگی اقدامات لنز قدرت مورد نیاز برای جبران خود را نزدیک و دوربینی. این اندازه گیری در diopter با یک عدد مثبت نشان می دهد دوربینی (دوربین) و منفی برای نزدیک بینی (آستيگمات).

سیلندر و محور ویژگی در کنار هم قرار گرفته و نشان دهنده اندازه گیری های مورد نیاز خود را برای اصلاح آستیگماتیسم. سیلندر نشان دهنده قدرت مورد نیاز برای اصلاح این مشکل در حالی که محور اقدامات این درجه از زاویه سیلندر نیاز به قرار داده شده در روی لنزهای خود را به منظور تراز چشم انداز خود را. اگر شما با استفاده از جای, trifocals یا انتقال لنزهای اضافه کردن زمینه توجه داشته باشید چقدر بزرگنمایی قدرت لنز ارائه در هر سطح به طور معمول بین +.75 و +3.00 برابر بزرگنمایی. شما همچنین نیاز به دانستن خود را از مردمک فاصله (PD) است که طول بین مراکز خود را به چپ و راست دانش آموزان اندازه گیری میلی متر است. این به ویژه مهم است برای عینک به دلیل گرفتن که شماره اشتباه به معنی چشم خود را خارج از مرکز که به دنبال از طریق لنز و که رفتن به تنزل اصلاحی خود را عملکرد است.

اگر شما بوده ام به یک اپتومتریست یا چشم پزشک در گذشته 12-24 ماه و تحت یک معاینه چشم شما طلایی رنگ هستید. نسخه معتبر است و شما می توانید از فروشگاه عینک آنلاین با اعتماد به نفس است که آنها را ارائه واضح و روشن اپتیک. اگر شما نسخه ای است که مسن تر از شما در حال رفتن به نیاز به نیش گلوله و یک وقت ملاقات برای مناسب آزمون است. 29 متحده آمریکا اجازه می دهد مردم را به تجدید نسخه خود را آنلاین, اما, انجمن بینایی آمریکا معتقد است که این آزمون اغلب بازگشت نتایج نادرست و اجازه نمی دهد آموزش مراقبت از چشم حرفه ای برای بررسی سلامت کلی چشم خود را و یا به دنبال علائم هشدار دهنده زود هنگام می دوزند بیماری است.

در حال حاضر اگر شما نسخه خود را دستی و نمی تواند در تماس با عینک ساز خود را اما هنوز هم واقعا نیاز به یک مجموعه جدید از ناامیدی نیست. سایت های مانند GlassesUSA ارائه یک برنامه مبتنی بر تجویز خدمات تشخیص. به سادگی راه اندازی نرم افزار بر روی تلفن خود را نگه دارید خود را در مقابل دوربین گوشی و دنبال روی صفحه جهت. در کمتر از 10 دقیقه این برنامه را نمیفهمد جنبه های مختلف خود نسخه و به سیستم وارد شده است که اطلاعات خود را به GlassesUSA حساب. این باید به هیچ وجه جایگزین معمول در فرد امتحانات — فکر می کنم از آن بیشتر به عنوان یک stop-فاصله اندازه گیری به شما از طریق قرنطینه به دلیل, دوباره, وجود دارد, یک میزبان کامل از مسائل است که انسان چشم پزشک می تواند نقطه که حتی پیشرفته ترین کامپیوتر سیستم های بینایی نمی تواند.

هنگامی که برای خرید فریم های آنلاین می باشد که برای شما موجود, در, دست, دلیل, شما در حال رفتن به نیاز به گرفتن سه اندازه گیری کردن از آنها. نگاهی به داخل لبه های موجود در قاب معبد بازو. اولین شماره خواهید دید لنز عرض اندازه گیری میلی متر است. که می تواند به دنبال یک مربع کوچک و دوم اندازه گیری عرض پل دوباره اندازه گیری میلی متر است. تعداد نهایی است طول معبد بازوی خود را. دانستن این اندازه گیری خواهد شد کمک به شما در انتخاب های بعدی خود قاب را با دادن به شما یک ایده از آنچه شما در حال حاضر در حال کار با. اگر شما در حال حاضر مانند فریم های شما شده است با پوشیدن این آمار و ارقام به شما یک جامد پریدن نقطه هنگامی که برای خرید این جفت جدید به خصوص اگر خرده فروش آنلاین شما خرید نمی کند ارائه مجازی AR-بر اساس پیش نمایش از آنچه فریم را مانند نگاه در چهره خود را.

glasses try on

اندرو Tarantola / Engadget

هنگامی که شما کردم اندازه گیری خود را تمام مربع دور سرگرم کننده می توانید شروع. آنلاین عینک فروشان اند ظاهر شده است تا در خیل بیش از چند سال گذشته و از آنجایی که آنها نمی باید به علامت تا قیمت های خود را به حمایت مالی از یک آجر و ملات عملیات, شما به احتمال زیاد ذخیره یک دسته پول در مجموعه بعدی خود را از مشخصات.

Warby Parker یکی از بزرگترین نامها در آنلاین ، قاب خود را شروع در $95 ضد خراش و ضد تابش خیره کننده پوشش های با حفاظت از اشعه ماوراء بنفش استاندارد آمده و این شرکت اجازه می دهد تا خریداران را امتحان کنید تا برای پنج جفت در یک زمان به مدت پنج روز در یک زمان در خانه. شما نیاز به آنها اطلاعات نسخه خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را از مردمک اندازه گیری فاصله برای سعی کنید در صفحه اصلی برنامه هر چند اگر شما لازم نیست که خود را PD دستی سایت ارائه می دهد یک خودکار ابزار برای اندازه گیری که در سایت خود.

اگر شما صرف اکثریت از روز خود را به دنبال در یک مانیتور کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند Ambr ارائه می دهد مجموعه ای از آبی-نور فیلتر لنز که برای کمک به لغو کردن صفحه نمایش تابش خیره کننده. فریم شروع در $64 هر چند این شرکت تنها ارائه می دهد حدود ده قاب سبک و قیمت ها می توانید به سرعت تشدید می شود بسته به نوع لنز و گزینه های شما را انتخاب کنید. عینک خود را در دسترس هستند هر دو با و بدون نسخه پزشک بنابراین حتی اگر بینایی شما خوب است (*حرکت مشت enviously*) این می تواند کمک به کاهش روزانه خود را فشار چشم.

خریداران در بودجه باید به اتمام EyeBuyDirect. آنها را قاب برای عنوان کمی به عنوان $6 یک جفت با یک چشم انداز فاصله bifocal و مترقی تنظیم لنز در قاب از هزاران رنگ و سبک و مواد. اما گرفتن وجود دارد که این مارک های طراح. اگر شما به دنبال برای آخرین سبک از RayBan نگاه در جاهای دیگر. و نه شرکت ارائه سعی کنید در صفحه اصلی برنامه مانند Warby Parker اما اگر شما صرف $100 در یک سال با آنها شما باید ثبت نام با EBD وفاداری برنامه ارائه می دهد که رایگان حمل و نقل و گاه به گاه 15 درصد سفارشات آینده.

Zenni یکی دیگر از بودجه خرده فروش و مانند EBD اگر شما به دنبال برندهای طراح (یا حمل و نقل است که طول می کشد کمتر از 2 – 3 هفته) آیا این خرده فروش برای شما. آنچه شما را پیدا خواهد کرد این است که یک انتخاب گسترده ای از فریم های که اجرا در هر نقطه از $7 – 45 دلار. فقط مطمئن شوید که شما مانند آنهایی که شما را انتخاب کنید به دلیل شرکت نمی پرداخت برای حمل و نقل بازگشت.

ساحلی کند ارائه طراح فریم بسیاری از برخی از مارک های بالا در صنعت از جمله ورساچه RayBan الکی پولو و Michael Kors. فریم اجرا در هر نقطه از نه دیگران به عنوان بالا به عنوان $500 هر چند که این شرکت ارائه می دهیم حمل و نقل رایگان در سفارشات بیش از $50 و همچنین رایگان می گرداند.

اگر شما با داشتن مشکل پیدا کردن یک جفت از عینک است که قطاری از درون خود شما لطفا این راهنمای دستی توسط مدر چشم انداز گروه توضیح می دهد که چه قاب اشکال و سبک بهترین کار خود را برای شکل صورت.

در این مقاله: خرید آنلاین عینک عینک, عینک, چشم, سلامت, ویژگی دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im