این که آیا شما علاقه مند به ایجاد یک سرگرم کننده برای آموزش مردم در خانه امتحان کنید, جریان بازی های مورد علاقه خود و یا حتی به اشتراک گذاری جوک خود را با مخاطبان زنده وجود دارد خیلی دوست دارم در مورد ایجاد محتوا در یوتیوب.

هنگامی که شما می خواهید به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با مخاطبان خود را در زمان واقعی, شما همیشه می توانید راه اندازی یک livestream و باز پخش نرم افزار (OBS) ابزار است که معمولا بهترین راه برای آن را به اتفاق می افتد.

خود را دریافت کنید YouTube جریان کلید

مرحله 1: ایجاد یک حساب YouTube اگر شما در حال حاضر نیست. ما را بررسی کنید step-by-step guide (ذکر شده در بالا) در مورد چگونه به انجام این کار.

مرحله 2: شما نمی توانید جریان زندگی می کنند در یوتیوب تا زمانی که شما تایید حساب کاربری مرتبط با شماره تلفن همراه. سر به تایید صفحه ورود به حساب کاربری خود و پیروی از دستورالعمل های روی صفحه نمایش.

YouTube Create New Stream

مرحله 3: پس از تایید سر به یوتیوب استودیو داشبورد. بعد, با کلیک بر روی قرمز دوربین ایجاد آیکون واقع در گوشه بالا سمت راست. پس از آن, کلیک کنید, زندگی در منوی کشویی کوچک به عنوان بالا نشان داده شده است.

YouTube Set Stream Settings

مرحله 4: در صفحه زیر را انتخاب کنید جریان در نوار ابزار. یک شکل به نظر می رسد برای ورود به جریان نام مجموعه آن حالت حفظ حریم شخصی کاربران خود را شرح و دسته. مطمئن شوید که به انتخاب محدودیت سنی (در صورت وجود) و سپس با کلیک بر ایجاد جریان همچنان ادامه دارد.

YouTube Get your Stream Key

گام 5: با جریان خود را ایجاد شما ارائه با یک کنترل پنل ارائه یک پیش نمایش پنجره ها و تب ها به صورت جریان تنظیمات تجزیه و تحلیل و جریان های بهداشتی.

این جریان تنظیمات تب باز است به طور پیش فرض. نگاه کنید به طور مستقیم تحت برچسب برای پیدا کردن جریان کلید شما نیاز به برای زنان. کلیک کنید کپی برای ارسال 16-رشته کاراکتر به کلیپ بورد. شما همچنین می توانید کلیک کنید به فاش کردن کره چشم را به افشای رشته برای ده ثانیه و با وارد کردن آنها به صورت دستی در OBS.

هر آنچه که شما نگه داشتن این تعداد ، شما نمی خواهید هر کس دیگری با آن را با توجه به آنها می تواند جریان در حساب خود را بدون اجازه شما.

لینک OBS برای یوتیوب

گام 1: دانلود OBS از وب سایت رسمی و نصب آن را به عنوان شما را از هر برنامه دیگر. آن را اجرا کنید به عنوان مدیر و سر به تنظیمات پنل با استفاده از دکمه های مربوطه واقع در گوشه پایین سمت راست.

OBS Settings button

مرحله 2: در زیر pop-up روی صفحه نمایش با استفاده از ویدئو و خروجی زبانه را انتخاب کنید انتخاب خود را با نرخ فریم و رزولوشن و نرخ بیت. آنها کنترل های صوتی خود را با کیفیت. برای دیدن تنظیمات ایده آل برای یوتیوب, چک کردن گوگل مربوط به صفحه پشتیبانی.

مرحله 3: رفتن به جریان tab با استفاده از منوی سمت چپ را انتخاب کنید و YouTube/یوتیوب بازی از خدمات منوی کشویی.

OBS Enter YouTube Key

مرحله 4: در جریان کلید زمینه نوع یا رب یوتیوب خود را جریان کلید. که لینک OBS با یوتیوب بنابراین این نرم افزار جریان مستقیم به کانال خود را.

گام 5: با کلیک بر صوتی در منوی سمت چپ. هر دستگاه در آن صفحه نشان دهنده یک پتانسیل منبع صوتی در جریان زندگی خود را. اگر شما می خواهید بینندگان به شنیدن در بازی و یا دسکتاپ, صوتی, مجموعه یکی از دسکتاپ و دستگاه های صوتی تنظیمات خود را به سیستم های صوتی خروجی. اگر شما می خواهید بینندگان خود را به گوش شما انتخاب میکروفون خود را از منوی کشویی در کنار Mix/کمکی دستگاه های صوتی.

OBS Change Audio Settings

مرحله 6: خروج از پنل تنظیمات با کلیک اعمال می شودو پس از OK.

مرحله 7: در پنجره اصلی کلیک بر روی “+” نماد تحت منابع به سمت پایین. اگر شما می خواهید به جریان بازی, فیلم, کلیک کنید بازی ضبط ذکر شده در منوی پاپ آپ.

OBS Create Game Capture

شما باید چند گزینه های مختلف برای ضبط فیلم های خود را. شما می توانید ضبط هر full-screen نرم افزار یک پنجره خاص و یا یک پیش زمینه پنجره. شما همچنین می توانید نیروی پوسته پوسته شدن تصرف شخص ثالث را پوشش, و بیشتر. کلیک کنید OK برای تکمیل.

OBS Game Capture Properties

می خواهید برای اضافه کردن خود را headshot با استفاده از دوربین های خارجی? با کلیک بر روی “+” نماد تحت عنوان “منابع” اما این بار انتخاب دستگاه ضبط ویدئو. را انتخاب کنید و دوربین خود را از لیست از گزینه های زیر “دستگاه” drop-down و تصمیم گیری در آن با کیفیت و فریم در ثانیه. هنگامی که به پایان رسید, کلیک OK.

شروع پخش آنلاين

با تمام تنظیمات فوق در محل و کانال یوتیوب خود را پیکربندی شده برای شما را قبول جریان وجود دارد تنها یک چیز را فراموش: شروع جریان! اگر شما می خواهید برای شروع به سمت راست دور با کلیک بر روی شروع جریان دکمه واقع در گوشه پایین سمت راست.

OBS Start Streaming Button

خود را در یوتیوب جریان داشبورد کلیک کنید, قرمز را به صورت زنده از دکمه در گوشه بالا سمت چپ. یک بار در یوتیوب دریافت OBS, پخش, صوتی و تصویری به نظر می رسد در داشبورد را در پنجره پیش نمایش. خوراک و سپس حرکت به آن صفحه 10-20 ثانیه پس از آن به دلیل کمی تاخیر.

هنگامی که شما به پایان رسید جریان خداحافظی به هر کسی که در حال مشاهده و با کلیک بر روی Stop ضبط را فشار دهید در OBS.

جریان مسائل

اگر شما در حال تجربه مسائل را با عملکرد PC خود را و در نتیجه جریان, شما می توانید آپلود و تجزیه و تحلیل موانع و راه ورود به سیستم. بر کمک در نوار ابزار را انتخاب کنید و فایل ورود به سیستم در منوی کشویی به دنبال آن ها زمان ورود به سیستم فایل و یا ها آخرین فایل ورود به سیستم در منوی ثانویه. یک پنجره به نظر می رسد با یک آدرس آپلود شده خود را وارد شوید. با کلیک بر روی آدرس را کپی کنید دکمه ارسال آن را به کلیپ بورد خود را, و سپس کلیک کنید OK را به پایان برساند.

OBS Upload Last Log File

بروید به OBS Log Analyzer و چسباندن URL را در جعبه متن. با کلیک بر روی تجزیه و تحلیل دکمه برای دیدن آنچه که باعث عملکرد خود و جریان مسائل. مثلا جریان خود را ممکن است اندکی متلاطم چون خود بازی FPS و/یا وضوح بیش از حد بالا تنظیم بر روی PC پایان سربار GPU.

در اینجا چند منابع برای کمک به جریان خود را بی عیب و نقص:

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de