چه کنیم که ما سنتی فعالیت های اجتماعی دیگر کار می کنند ؟ هنگام بیرون رفتن به شلوغ یا مکان شلوغ است از این سوال ؟ این جای تعجب نیست که در سال 2020 تبدیل شده همه زندگی وارونه و برای بسیاری از مردم این بدان معناست که دیگر قادر به معاشرت با خانواده و دوستان نزدیک.

که سمت چپ شکاف ما در اجتماعی زندگی می کند, اما این یکی که تکنولوژی واقعا می تواند کمک. در حالی که فاصله مکالمات ممکن است کامل جایگزین برای تماس نزدیک آنها می توانید نگه داشتن خانواده و دوستان ایران در دوران سخت و نگه داشتن شما را سالم و ذهنی بیش از حد. نگاهی به راهنمای ما برای پیدا کردن راه های مبتکرانه برای تمرین امن اجتماعی فاصله در حالی که همچنین ماندن — خوب اجتماعی.

با استفاده از smart نمایش نوآورانه ارتباطات

بسیاری از امروز هوشمند بلندگو می تواند به عنوان گوشی برای سریع مکالمه با یک دوست اما گزینه دیگری وجود دارد شما باید در نظر بگیرید: بیشتر پیشرفته هوشمند صفحه نمایش. این نمایش آمده با میکروفون و دوربین (با حفظ حریم خصوصی توابع شامل) که اجازه می دهد تا شما را به فورا شروع یک ویدئو چت با افراد در لیست مخاطبین خود را با استفاده از فقط یک فرمان صوتی.

Facebook آخرین پورتال دستگاه های هستند برخی از بهترین در تسهیل این گفتگوها با یک دوربین است که به طور خاص طراحی شده برای ردیابی چهره و آسان مکالمه صدای حق را از Facebook مخاطبین از طریق یا Facebook یا مسنجر. پرتال تلویزیون حتی اجازه می دهد تا یک گروه کوچک از دوستان به تماشای همان را نشان می دهد با هم. اما دیگر هوشمند صفحه نمایش مانند اکو خط نشان می دهد, اجازه می دهد برای شبیه چت تصویری توانایی نیز هست. این یک راه بسیار خوبی برای احساس نزدیکی بیشتری به اعضای خانواده و دوستان — به علاوه صدای دستیاران معمولا مجموعه ای از بازی ها و یا داستان است که می تواند به اشتراک گذاشته شود بیش از ویدیو چت برای تعامل بیشتری.

البته اگر شما یک صفحه نمایش هوشمند و نه علاقه مند به گرفتن یک, شما هنوز هم می توانید ارتباط خود را با دوستان با استفاده از ویدئو برنامه های چت مانند زوم و اسکایپ. این رایگان و آسان به راه اندازی.

Echo Show 8 video call

انتخاب کنید تا برخی از سنسور مچبند

یکی دیگر از نوآوری 2020 دیده می شود این است که افزایش فاصله سنسور یا تکنولوژی که چک را به مطمئن شوید که مردم به ماندن حدود 6 فوت از هم جدا برای جلوگیری از گسترش میکروب ها بیش از حد به راحتی. به طور طبیعی بسیاری از این سیستم ها طراحی شده برای دفاتر و انبار و کسب و کارهای دیگر که نیاز به اسکن یک منطقه گسترده و حفظ فاصله مناسب. اما دیگران بیشتر فردی پسند مانند ایتالیا Labby نور یا کانادا هاله مچبند که به آرامی وزوز زمانی که سنسورهای مجاورت رفتن. مصرف گرا مانند نسخه های Khepra را پیمان بند در مورد هزینه $30 و کمک به حفظ فاصله در اجتماعی, حوادث در رفتن در پارک و…. این یک گزینه خوب برای کسانی که ممکن است به خصوص ابتلا به ویروس.

نگاهی به تجمعات VR

واقعیت مجازی اجازه می دهد تا برای برخی از niceties اجتماعی که صرف چت می کنند و از جمله مقدار شگفت آور از زبان بدن توسط ردیابی و متحرک سازی حرکات سر. این فناوری هنوز در حال پیشرفت است, اما آن را می تواند ارائه دهد مقدار قابل توجه از فعالیت های اجتماعی در فاصله, به خصوص با مقرون به صرفه تر VR هدست مانند Oculus تلاش.

اگر این برای تلفن های موبایل مانند یک مناسب برای شما و دوستان خود و یا همسالان نگاهی به VR برنامه های مانند فضاهای و Rumii که به طور خاص طراحی شده برای فعال کردن “اجتماعی-مجازی واقعیت.”

در نظر گرفتن ارشد متمرکز هوشمند مراقبت tech

یکی از نگرانی های بسیاری از خانواده ها را در اجتماعی فاصله است که آنها نمی خواهند به مخاطره می اندازد بستگان سالمند با مراجعه حضوری, اما آنها همچنین می خواهید مطمئن شوید که عزیزان خود را امن هستند و به درستی برای مراقبت. این یک منطقه فن آوری هوشمند است که به خوبی قرار داده شده و به آدرس. ما در حال حاضر ذکر شده, هوشمند, بلندگو و هوشمند صفحه نمایش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای برقراری ارتباط. اما نگه داشتن در ذهن است که افراد مسن نیز می توانید از هوشمند شمع است که به نوبه خود دستگاه خاموش اگر آنها شده است در سمت چپ قاب عکس دیجیتال برای ذخیره تصاویر از عزیزان (و به اندازه کافی آسان برای استفاده با تنها یک شبکه Wi-Fi و آدرس ایمیل) و یا smart security به نگه داشتن چشم بر روی درب و دیگر نقاط دسترسی.

آخرین اپل سازمان دیده بان سری همچنین باعث می شود یک دستگاه بسیار عالی برای سالمندان از جمله سلامت قلب مانیتور سقوط سنسور شماره های اضطراری شماره گیری و دیگر مزایای بهداشت و درمان است که مناسب برای موقعیت های که در آن عزیزان ممکن است به طور ناگهانی نیاز به کمک جدی است.

پیدا کردن آموزش آنلاین و سرگرمی جلسات

فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید در همان اتاق با گروه خود به این معنا نیست که شما نمی توانید هنوز هم حفظ برنامه های گروه. اینترنت پر است اجتماعی و چت تصویری گزینه های برای کلاس های یوگا و کلاس های رقص و دستورالعمل پخت و پز تور از خانه های قدیمی و بسیاری از فعالیت های دیگر است که کمک خواهد کرد که شما را نگه دارید تا در سرگرمی های خود را و یا یادگیری مهارت های جدید. اگر شما به دنبال یک بازی آنلاین اجتماعی فعالیت خود را دوست نزدیک گروه ما تمام راهنمای های اختصاص داده شده به این ایده ها!

Zoom feature image

بازی تیم های ورزشی با خیال راحت با فن آوری ارتباطات

تیم ورزشی هستند به عادلانه باشد دشوار است به بازی آنلاین است. اما اگر شما به دنبال گزینه برای شروع مجدد یک فصل و یا حداقل اجازه این تیم با هم و بازی در بیشتر راه های غیر رسمی وجود دارد فن آوری است که می تواند کمک به شما تمرین های اجتماعی فاصله در این شرایط بیش از حد.

بررسی راه حل های مانند GoRout که طراحی شده است برای هماهنگ کردن نقش و فردی مربیگری نقاط بدون نیاز به اجتماع افراد یک تیم و یا نزدیکی با دیگر بازیکنان در همه. این گزینه های هوشمند برای مربیان که می خواهند برای کمک به تیم خود را لذت بردن از ورزش در حالی که هنوز تمرین فاصله دستورالعمل و شما می توانید با استفاده از انواع برنامه های چت برای راه اندازی نسخه های خود را.

انتخاب کنید تا یک جامعه گرا بازی ویدیویی است که دوستان خود را می خواهم به بازی

بازی های ویدئویی در حال حاضر ساخته شده برای تعامل اجتماعی در حالی که ماندن دور تا نگاهی به گزینه های محبوب و دیدن اگر وجود دارد چیزی است که شما و دوستان شما می توانید لذت بردن از غواصی به. دریا دزد اجازه می دهد تا شما بادبان با هم در جستجو از کون و دریافت برخی از عالی به روز رسانی. Animal Crossing: New Horizons یک انتخاب عالی برای بیشتر گاه به گاه بازی به عنوان شما ساخت خود را جزیره اقتصاد و اویختن با دوستان است.

موشک لیگ, Samurai Shodown, سرپرستیو البته Fortnite ارائه انواع گیم پلی از رقابتی بسیار بسیار به سرما جذاب به طیف گسترده ای از مجموعه مهارت. واقعا وجود دارد چیزی برای هر کس. همچنین ویژگی های مانند مایکروسافت Crossplay با ایکس باکس آن را آسان به بازی با دوستان حتی اگر شما بر روی یک کامپیوتر و آنها با استفاده از یک کنسول.

انتخاب کنید تا یک بازی دوستانه ویرایشگر متن نرم افزار برای سلامت برخی روزنامه نگاری

آن را شایع برای احساس فوق العاده استرس و تنهایی و هنگامی که شما لازم نیست که در رسانه های اجتماعی است که شما معمولا انجام دهد. یک گزینه است که مفید برای برخی از مردم است که برای شروع روزنامه نگاری احساسات بیشتر است که می تواند بسیار ارزشمند خروجی حتی اگر هیچ کس دیگری در اطراف. وجود دارد بسیاری از برنامه های است که می تواند کمک کند با این, با, دوستانه, طرح مینیمالیستی و ویژگی های مفید. یک روز یک انتخاب عالی برای اپل, کاربران, Momento خوب است برای به اشتراک گذاری تجارب Diarium طول می کشد و بیشتر رویکرد کلاسیک و سفر ترکیبی از روزنامه نگاری با خیلی چیزهای الهام بخش.

پیدا کردن یک برنامه سلامتی

سلامتی نرم افزار همچنین می تواند به شما کمک کند تمرکز بر اضطراب کمک به مقابله با مسائل و به طور کلی نگه داشتن شما در یک فضای سالم. صحبت که یکی از بهترین های موجود است که به نام Headspace (و آن را رایگان برای هر کسی که بیکار). آرامش یکی دیگر از گزینه خوبی به عنوان برنامه رایگان MyLife. اگر شما ترجیح می دهید بیشتر در تناسب اندام و رژیم غذایی گرا سلامتی ما کمک می کند که بیش از حد.

در نهایت پاکسازی دستگاه های خود را

یک آخر توجه داشته باشید دستگاه های خود را می تواند کمک به شما معاشرت در حالی که ماندن جدا, اما شما همیشه باید آنها را تمیز نگه دارید. یک دستگاه تلفن همراه می تواند خطرناک حامل میکروب ها اگر به سمت چپ ، به طور منظم تمیز کردن گوشی خود و سایر دستگاه های با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. آیا استفاده از سفید کننده یا الکل خالص در یک دستگاه (تا کنون). اگر شما لازم نیست که هر گونه دستمال مرطوب شما می توانید اسپری مبتنی بر الکل تمیز کننده در یک پارچه میکرو.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im