در جریان جنگ به خوبی در جریان است. اپل, NBC, HBO, Netflix, Hulu, دیزنی و دیگران بی شماری در تمام رقابت برای جلب توجه ما و مبارزه با بیش از حقوق انحصاری برای ما نشان می دهد مورد علاقه و فیلم. پس چگونه شما کشف کردن آنچه در جریان است که در آن هنگامی که و برای چه مدت ؟ در این ویدئو بالا من بیش از برخی از راه برای پیگیری کردن جریان مورد علاقه خود را نشان می دهد و فیلم.

فقط آن را گوگل

در خطر ابتلا به صدایی دارای گونه های برامده, فقط گوگل نام نشان می دهد و یا فیلم شما به دنبال است که اغلب سریعترین راه برای کشف کردن که در آن به آن جریان. الگوریتم گوگل معمولا نشانی از یک کار خوب از رویه که در آن شما می توانید خرید و یا جریان یک قطعه از محتوا است. پیدا کردن Sam Raimi را “مرد عنکبوتی” در دسترس است به جریان در Hulu شد cakewalk.

تبلیغات

Illustration for article titled How to Find Where Your Favorite Movie Is Streaming

نه همه نتایج جستجوی گوگل ساخته شده برابر: زمانی که من جستجو برای انبوه محبوب انیمیشن “قهرمان من, دانشگاه,” روی “موجود در” ویجت تصویر بالا به نظر نمی رسد. جستجو “چگونه به تماشای من قهرمان دانشگاه” را ایجاد ویجت ظاهر می شود اما اطلاعات من کامل نیست; Crunchyroll و Funimation دو تا از محبوب ترین انیمیشن, جریان, خدمات, حتی نمی نشان می دهد.

تبلیغات

Illustration for article titled How to Find Where Your Favorite Movie Is Streaming

JustWatch یا Reelgood

یک راه بهتر برای پیدا کردن محتوای مورد علاقه خود را که برای استفاده اختصاصی سایت هایی مانند JustWatch یا Reelgood. هر دو از این سایت آهنگ و فروشگاه که در آن فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در دسترس هستند برای خرید اجاره یا جریان. شما می توانید یک حساب کاربری با هر سرویس و محدود کردن نتایج جستجو به خدمات شما به اشتراک. هر دو نیز ارائه برنامه های تلفن همراه.

پیدا کردنSpider-Man” و “قهرمان من Academia” ساده بود در هر دو سایت و هر دو به من نشان داد تعدادی از راه من می تواند آنها را تماشا کنید. اما داده های “قهرمان من…” به نظر می رسید و از تاریخ در JustWatch. آن را نشان داد فقط دو فصل از نمایش های موجود برای جریان در Hulu و Funimation, اما من می دانم که نادرست است. من فقط به پایان رسید تماشای فصل 4 هفته پیش.

از این دو Reelgood علاقه شخصی من است. رابط کاربری بسیار sleeker از JustWatch داده به نظر می رسد بیشتر به تاریخ (تمام 4 فصل قهرمان من دانشگاه به درستی فهرست) و من چگونه می توانم پیگیری نشان می دهد من می خواهم در حال حاضر دیده می شود و یا علاقه مند بود در چک کردن.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de