در حالی که آن را به عنوان محبوب به عنوان MOV و یا حتی فایل های FLAC, شما ممکن است گاهی اوقات برخورد یک MKV یا Matroska file. هنگامی که شما در حال برخورد با زیرنویس صوتی و یا تصویری آهنگ یک فایل MKV می تواند در مفید آمده است.

وقتی که آن زمان برای تبدیل یک فایل MKV به چیزی لپ تاپ خود را در واقع پشتیبانی مانند یک فایل MP4 مهم را به مطمئن شوید که شما این مراحل را دنبال کنید برای جلوگیری از از دست دادن داده ها.

برنامه وی ال سی (ویندوز/MacOS)

VLC media player می تواند تشخیص و بازی تقریبا هر فرمت های تصویری از جمله MKV. بهتر است آن را همچنین می توانید آنها را تبدیل به چیزی بیشتر جهانی مانند MP4. در اینجا چگونه است.

مرحله 1: به فدورا وب سایت و دانلود VLC. مطمئن شوید که به خواندن چاپ خوب در هنگام نصب, بنابراین شما نمی معرفی کامپیوتر خود را به هر bloatware ها راحت شوید.

مرحله 2: باز کردن نرم افزار و با کلیک بر روی رسانه های نوار در گوشه بالای سمت چپ را انتخاب کنید و تبدیل/نجات از نتیجه منوی کشویی.

مرحله 3: با کلیک بر روی اضافه کردن دکمه و قرار دادن فایل شما می خواهید برای تبدیل بر روی کامپیوتر شما. پس از آن را انتخاب و دکمه Convert/Save را فشار دهید در پایین پنجره.

Adding files to convert in VLC

گام 4: مشخص مورد نظر خود را به فرمت های تصویری — در این مورد ما توصیه می H. 264 + Mp3 (MP4) — استفاده از منوی کشویی در کنار مشخصات. کلیک کردن بر روی آیکون ابزار (کنار منوی کشویی) را نیز اجازه می دهد تا شما را به بیشتر ریز لحن تنظیمات خود را.

VLC Download Converted Filed

گام 5: مشخص تحت مقصد که در آن شما می خواهم VLC برای صادرات فایل های خود را. و سپس کلیک کنید شروع. جدول زمانی را تبدیل به یک نوار پیشرفت و پس از آن پس از اتمام ویدئو های خود را آماده خواهد شد. به یاد داشته باشید که فایل MKV هنوز هم وجود دارد. اگر شما دیگر نمی خواهید فایل های قدیمی و ترجیح می دهند بیشتر فضای ذخیره سازی بر روی کامپیوتر شما, شما باید حذف همه قدیمی خود را به فایل های MKV هنگامی که به پایان رسید.

ابر تبدیل (مبتنی بر وب)

Cloud Convert webpage screenshot
تصویر

اگر شما ترجیح می دهند که نصب هر گونه نرم افزار برای تبدیل فایل های خود را, شما می توانید با استفاده از یک وب سرویس به جای. چند وجود دارد خارج وجود دارد, اما ابر تبدیل مورد علاقه ما است چرا که آن را ساده و پشتیبانی از یک آرایه وسیعی از فرمت های فایل.

این مهم است به یاد داشته باشید که شما باید برای آپلود فایل های ویدئویی به آن سرور. اگر چه ابر تبدیل سیاست حفظ حریم خصوصی روشن است که آن را نگاه کنید در فایل های مهم به تحمل این را در ذهن قبل از استفاده از خدمات خود را به تبدیل هر چیزی که شما نمی خواهید در باز کردن وب سایت. ابر تبدیل حذف فایل های مناسب پس از شما به پایان رسید تبدیل.

مرحله 1: حرکت به ابر تبدیل صفحه و فایل خود را آپلود. شما می توانید آن را از طریق انتخاب فایل دکمه. شما همچنین می توانید واردات از Google Drive, Dropbox و دیگر خدمات ذخیره سازی ابر با ضربه زدن فلش رو به پایین در فایل را انتخاب کنید را فشار دهید.

مرحله 2: با کلیک بر روی پیکان رو به پایین دکمه بعدی برای تبدیل به را انتخاب کنید و سپس MP4 از لیست فرمت های ویدیویی. سپس انتخاب, بزرگ, قرمز تبدیل دکمه در پایین صفحه.

Cloud Convert Step 2 Screenshot
تصویر

مرحله 3: هنگامی که فرآیند تبدیل کامل است سبز دانلود آیکون خواهد شد تا پاپ. کلیک کنید که برای دانلود شما تازگی تبدیل ویدئو. توجه داشته باشید که اگر شما انتظار برای اغلب تبدیل فایل ها به MP4, شما می توانید دانلود ابر تبدیل به عنوان یک برنامه افزودنی Chrome و یا به عنوان یک برنامه iOS.

Cloud convert step 3 screenshot
تصویر

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im