اگر شما در حال برنامه ریزی برای انجام برخی از اعتراض و شما نمی خواهید به خطر از گوشی های هوشمند گران قیمت خود را در روند—و یا شما به سادگی می خواهید به نگه داشتن خود را به عنوان ناشناس که ممکن است در حالی که شما در خارج از خانه—در نظر خرید یک رایتر تلفن. بله هزینه آن را کمی اما چیدن ارزان گوشی در حال حاضر خیلی بهتر از بازگشت از یک اعتراض با شکست های هوشمند بعد.

تبلیغات

سوز تلفن—اگر نام نیست آن را دور گوشی است که شما خرید اما به هیچ وجه قصد واقعی نگه داشتن و یا استفاده بیش از مدت طولانی. چگونه شما آن را خرید و یک طرح پیش پرداخت برای رفتن با آن—می تواند طیف وسیعی از قلع-فویل-کلاه پارانویا به “منطقی خصوصی” سطح از گمنامی. برای مثال شما می تواند فوق العاده ناشناس و شخص دیگری پرداخت پول نقد برای خرید فیزیکی تلفن و یک کارت هدیه استفاده کنید که کارت هدیه برای خرید بیت کوین و سپس با استفاده از بیت کوین برای خرید سیم کارت های اعتباری.

البته این روند را در زمان و بسیاری از افرادی که نیاز به یک سوز گوشی احتمالا می خواهید یکی زودتر از بعد. گرفتن برخی از پول نقد از رفتن به محلی خارج شده و خرید یک رایتر تلفن—و یا سوز گوشی با سیم کارت های اعتباری در حال حاضر نصب شده—یک سازش منطقی بین ultra-حفظ حریم خصوصی و راحتی. (شما حتی می توانید با پوشیدن کلاه و عینک آفتابی—در کنار ماسک خود را به طور طبیعی اگر این کمک می کند تا شما احساس بهتر است.)

تبلیغات

چه باید من در سوز جدید تلفن?

نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه است. شما در حال تلاش برای خرید یک گوشی با امکانات; شما به دنبال به خرید یک گوشی که فوق العاده ارزان و به شما اجازه می دهد تماس ها و پیامک. که در آن است. اگر آن را حتی یک “نمایش” است که شما به آن ضربه بزنید به جای ساده تر منوها شما حرکت با دکمه—ما در حال صحبت کردن با یک گوشی هوشمند در مقابل یک مدرسه قدیمی, فلیپ تلفن اساسا—در نظر خودتان را خوش شانس. اما شما واقعا نمی نیاز به حتی این سطح از پختگی مگر اینکه شما فکر می کنم آن را به شما کمک کند متن بسیاری سریع تر.

شما می خواهید چیزی ارزان است که شما در مورد مراقبت نمی بنابراین شما حتی نمی باید به فکر می کنم دو بار در مورد پرتاب آن را دور (و یا بازیافت آن) هنگامی که شما می خواهید به جدا کردن آن از خود فیزیکی خود را برای همیشه لطفا برای. شما می توانید خودتان صرفه جویی در برخی از مشکل اگر شما انتخاب کنید تا یک رایتر تلفن که در حال حاضر می آید با یک سیم کارت های اعتباری. شما هنوز هم باید خود را برای فعال کردن سرویس اعتباری به نحوی—چیزی است که من توصیه به انجام بیش از یک شماره تلفن های جداگانه به جای آنلاین اگر شما در حفظ حریم خصوصی-آگاهانه—و مطمئن شوید که به خلاق با جزئیات شما نیاز به را به عنوان بخشی از فرایند فعال سازی حساب کاربری.

تبلیغات

از کجا می توانم خرید یک ؟

اشاره کردم خارج شده در بالا فقط به این دلیل خارج شده است در همه جا و حمل سوز همراه, اما شما همچنین می توانید سعی کنید به دنبال در محلی فروشگاه های راحتی مانند مناسک کمکخود را نزدیکترین 7-Eleven هر نوع “دلار” ذخیره, هدف, Metro PCS, et cetera. انتظار به پرداخت حدود $10-$40 برای گوشی و خرید یک طرح پیش پرداخت در بالای آن است.

تبلیغات

اگر شما در فروشگاه این طرح پیش پرداخت—یا “کارت تلفن”—باید از همان شرکت که تلفن شما خریداری شده به سادگی به عنوان یک ماده راحتی. در غیر این صورت شما می توانید انتخاب کردن برای چیزی مانند OneSimCardکه شما سپس می توانید دوباره پر کردن آنلاین با استفاده از بیت کوین یا کارت اعتباری کارت هدیه—نه به طور منظم خود را کارت اعتباری. دیگر گزینه های جامد (و شبکه های آنها با کار) عبارتند از:

هنگامی که شما کردم روی گوشی و برنامه های خود را, شما باید برای انجام برخی از فعال کردن به پیوند این دو با هم. شما حتی ممکن است بخواهید برای ایجاد یک سوز ایمیل برای این فرایند و انجام آن بیش از یک VPN/Tor خود را در کافی شاپ های محلی—با فرض اینکه شما می توانید با توجه به تمام چیزهایی که قرنطینه—اگر شما که پارانوئید. آیا استفاده از کارت اعتباری خود را در هر نقطه در این روند و سعی کنید به همراه هر چیزی که شما در حال انجام خود را با سوز تلفن به هر موجود حساب.

تبلیغات

اگر شما نیاز به کمک دارید و یا این همه برای تلفن های موبایل گیج کننده است, پس از آن من به شما را به این حد جامع Reddit موضوع که شما از طریق پیاده روی معمولی (بسیار ناشناس) فرایند خرید یک رایتر تلفن. راستش هر چند, آن را سخت به انجام است. فقط به یاد داشته باشید اصول اولیه:

  • شما در حال خرید یک تلفن ارزان است که شما می توانید دور انداختن هنگامی که شما انجام می شود.
  • شما نیاز به برخی از نوع از خدمات اعتباری و همچنین—در حالت ایده آل یک کارت شما خرید و فعال با دستگاه خود را نه یک برنامه ماهانه شما ثبت نام برای. (آن را نمی خواهد بسیار ناشناس به کراوات همراه خود و خدمات خود را به طور منظم کارت اعتباری.)
  • هر زمان که امکان پرداخت به صورت نقدی و یا با استفاده از پول نقد برای خرید کارت اعتباری, کارت های هدیه بیت کوین و یا برخی دیگر ارز شما می توانید استفاده کنید برای خرید گوشی و برنامه تماس بگیرید.
تبلیغات

من یک رایتر تلفن. در حال حاضر چه ؟

ردیابی تلفن خود را در محل است که هنوز هم برای رفتن به آسان; نکته این است که ما در حال تلاش برای جدا کردن شما از تلفن. این بدان معناست که شما نباید نصب هر چیزی بر روی تلفن است که آن مقید به هویت خود را—یک برنامه رسانه های اجتماعی به عنوان مثال اگر شما ارزان-o گوشی حتی آنها را پشتیبانی می کند. حمل نیست خود سوز تلفن در اطراف به عنوان یک دستگاه های روزمره اگر شما می توانید جلوگیری از آن; که آن هدف انجام خواهد شد و سپس کراوات محل گوشی به مکان های شما به طور معمول مکرر (به احتمال زیاد با خود را “واقعی” تلفن در جیب شما بیش از حد).

تبلیغات

شما می خواهید به نگه داشتن گوشی خود را خاموش تا زمانی که شما خانه خود را ترک و در یک محل که در آن شما می خواهم برنامه به واقع با قرار دادن آن را به استفاده از. هنگامی که شما انجام می شود و گوشی را خاموش و دوباره — و شما نمی خواهد با استفاده از اتصال بلوتوث و نه آن اتصال وای فای, بنابراین شما می توانید این تنظیمات خاموش بیش از حد (در صورت امکان).

فکر نمی کنم از سوز خود را از تلفن به عنوان یک “جایگزین تلفن” اولیه خود را به دستگاه. فکر می کنم از آن به عنوان یک بسیار گنگ ابزار برای ارسال پیامک و تماس. که در آن است. غیر فعال کردن هر گونه ارتباطات مربوط به امکانات که اصلا مربوط به ارسال پیامک و یا تماس. اگر شما سوز تلفن فانتزی به اندازه کافی و آن را اجرا می کند به نوعی از اندروید شما می تواند حتی رفتن تا آنجا که برای نصب گوگل-سیستم عامل رایگان بر روی آن به جای. بودند من شما هر چند من می خواهم فقط یک ارزان تر فلیپ تلفن که به شما بسیار کمتر پیکربندی به نگرانی در مورد از همه شما قادر خواهید بود برای انجام با آن متن و صحبت کنید.

تبلیغات

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست از منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im