Illustration for article titled How Do You Deal With People Who Arent Wearing Masks?

عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

بودن چموش بومی نیویورکر که من بوده ام به عقب گرفته شده توسط حس رفاقت من دیده ام در طول این بیماری همه گیر. برجسته ترین من صحبت کردن در مورد همه جا ماسک-پوشیدن من از دیدن در محله من در فروشگاه های مواد غذایی و با جرم حمل و نقل در چند نوبت من تا به حال به آن را.

تبلیغات

در عین حال من قطعا متوجه گاه به گاه, برهنه رو straggler دزدکی حرکت کردن به مکان های که در آن ماسک-پوشیدن موظف شده است. و وجود دارد هیچ کمبود ویروسی ویدئوها وجود دارد از مردم در سراسر آمریکا است که نه تنها maskless اما تبدیل به مطلق نوزادان دقیقه تماس کسی که آنها را بر روی آن. که برگ من بدونم که: آیا هیچ راه خوب برای تماس از کسی که برای پوشیدن یک ماسک? اگر چه آنها با پوشیدن ماسک, اما آنها در حال انجام چیزی نفرت انگیز مانند کشیدن آن را به صحبت و یا ترک خود بینی کشف?

وجود دارد یک چند ملاحظات را به حساب شخصا صحبت کردن. من اهمیتی نمی دهند اگر کسی نه با پوشیدن ماسک در خارج از منزل به عنوان مثال فرض کنید آنها ایستاده و نه به من نزدیک است. , هوای آزاد, انتقال coronavirus به نظر می رسد نادر و بعید است به سوخت از نوع سوپر, پخش كردن, حوادث است که ما بیشتر در مورد نگران است.

تبلیغات

در داخل هر چند من هنوز هم با احتیاط از مقابله با maskless مردم است. با عموم کارگران در سوپر مارکت ها شده اند مورد حمله و یا حتی کشته در تلاش برای وادار کردن مردم به چوب به یک ماسک سیاست. نسبتا جوان مرد رنگ, ایده شروع یک بحث است که به طور بالقوه می تواند به تشدید چیزی مربوط به اجرای قانون فقط در to-do list. به علاوه آخرین چیزی که شما می خواهید یک maskless فرد شروع به فریاد از آنجا که قطعا گسترش بیشتر ویروس اگر آنها رخ می دهد به توان و حذف. نیز وجود دارد امکان که فرد از نظر پزشکی نمی تواند پوشیدن یک ماسک که در این صورت مقابله با آنها باعث می شود شما حرکت تند و سریع.

اما از سوی دیگر باید ذخیره کارکنان حمل و نقل کارکنان و خدمات غذایی کارگران تحمل فشار از مبارزه با این (بدون توضیح سیاسی) نبرد ؟ نباید همه ما قادر به تماس از رفتار خطرناک هنگامی که ما آن را ببینید ؟ این است که یک جامعه یا نه ؟

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

ما همه می خواهم به گذشته این همه گیر و ماسک ها بخش مهمی از آن است. اخیر مدلسازی مطالعه تخمین زده است که جهانی ماسک-پوشیدن می تواند بسیار پایین انتقال این ویروس و جلوگیری از آینده امواج از بیماری به خصوص در ترکیب با دیگر کاهش تلاش—و حتی 50% استفاده از ماسک می تواند هنوز هم ارائه جمعیت مزایای. زیادی نقد و بررسی های موجود در تحقیقات منتشر شده در این ماه در مجله لانست در بر داشت که با پوشیدن ماسک می تواند به ارائه یک “کاهش بزرگ” در خطر انتقال ویروس.

بنابراین من دوست دارم به شنیدن از شما: چه استراتژی خود را برای برخورد با یک maskless فرد در نزدیکی شما ؟ آیا آن را تغییر دهید اگر شما در یک مکان شما می توانید به راحتی ترک (مانند یک فروشگاه) در مقابل محل شما نمی توانید (مثل اتوبوس)? آیا عمومی بشود کار می کند ؟ چه اگر آن را یک عضو خانواده یا دوست ؟ وجود دارد هر مودب راه برای درست کسی بد, ماسک استفاده (“لطفا بکشد نمی ماسک خود را به صحبت کردن با من”)?

تبلیغات

اجازه دهید بحث در نظرات. ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de