ماه پس از سرویس درآمد داخلی به 2 تریلیون دلار coronavirus محرک بررسی برنامه اعلام شد, برخی از مردم نیست هنوز بدست نیامده پول خود را.

در اوایل این ماه در کمیته مجلس در راه & معنی تخمین زده است که تا 35 میلیون محرک چک پرداخت نشده است صادر شده است. این لزوما به این معنی نیست که افرادی که هنوز موفق به دریافت خود را چک باید بلافاصله پس از تماس با IRS هر چند.

در اینجا برخی از حالات پوشش از دست رفته محرک چک پرداخت, و آنچه شما باید انجام دهید اگر یکی به شما اتفاق می افتد.

مطمئن شوید که شما واجد شرایط

اول, شما باید مطمئن شوید که شما گرفتن یک پرداخت از IRS. اگر شما ساخته شده تا 75000 دلار به صورت جداگانه و یا 150.000 دلار به عنوان یک زن و شوهر شما واجد شرایط برای دریافت 1200 دلار یا $2,400 در یک محرک بررسی شد. آن مقدار کاهش به عنوان درآمد خود را بیش از مقدار حداکثر. شما همچنین باید یک شماره امنیت اجتماعی.

شما می توانید با استفاده از دریافت ابزار پرداخت برای تعیین وضعیت خود را بررسی کنید.

من هرگز من بررسی تاریخ تعیین شده توسط IRS

پرداخت ممکن است یا به طور مستقیم به حساب بانکی شما واریز و یا ارسال از طریق پست الکترونیکی به عنوان یک مقاله را بررسی کنید. به من پرداخت ابزار باید با ارائه اطلاعات در برنامه واریز و یا ورود مقاله بررسی کنید.

به صورت مستقیم سپرده IRS نشان می دهد برای بررسی با بانک اگر پول هنوز وارد پنج روز پس از تاریخ برنامه ریزی شده.

برای چک مقاله شما ممکن است ثبت نام برای خدمات پستی ایالات متحده را مطلع تحویل سیستم برای ردیابی ایمیل. اگر USPS موفق به ارائه خود را چک کنید من ابزار پرداخت را نشان می دهد که آن را “نیاز به اطلاعات بیشتر” و از شما خواهد خواست برای واریز مستقیم اطلاعات به جای.

من هرگز پول اما IRS می گوید من

ظرف 15 روز از صدور پرداخت در نظر گرفته شده دریافت کنندگان دریافت ایمیل که در تایید این مقدار و روش تحویل. اگر شما دریافت خواهید کرد که ایمیل شما را دریافت نکرده اند, پول, ورود به IRS دریافت پرداخت من ابزار برای بررسی وضعیت پرداخت خود را.

برای دسترسی به سیستم شما خواسته خواهد شد که به اطلاعات شخصی را وارد کنید. مطمئن شوید که شما با وارد کردن دقیق اطلاعات خود را از سال 2019 یا 2018 اظهارنامه مالیاتی. اگر این سیستم می گوید پول خود را تحویل داده شد, تماس با IRS در شماره زیر.

من انداخت من کارت اعتباری

میلیون ها نفر از آمریکایی ها صادر خواهد شد قبل از پرداخت هزینه های اقتصادی پرداخت کارت به جای یک مقاله را بررسی کنید. کارت اعتباری بدهی می رسند در یک دشت پاکت از پول دارنده کارت شبکه خدمات.

برخی از مردم ممکن است نادیده گرفته اند به ایمیل و یا بدتر آن را انداخت دور فکر آن مهم نیست. اگر شما بر این باورند که ممکن است شما را نابجا و یا از دست رفته خود را کارت اعتباری شما می توانید با پول شبکه دارنده کارت خدمات در 800-240-8100 برای جایگزینی است. استاندارد هزینه از $7.50 بخشیده است برای اولین reissuance.

نحوه تماس با IRS

وقتی که همه چیز در ردیابی کردن گم شده خود را محرک چک کنید, شما ممکن است سعی کنید تماس با IRS در 800-919-9835. اما شما باید برای تمرین صبر و شکیبایی را به عنوان ممکن است طولانی زمان انتظار قبل از اینکه شما به صحبت با یک نماینده به علت افزایش تماس.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im