After one season, Ruby Rose is leaving Batwoman.

پس از یک فصل روبی رز ترک Batwoman.
عکس: CW

اگر یک چیز وجود دارد شما می توانید انتظار از سال 2020 این خبر بد و در اینجا برخی بیشتر از آن. روبی رز ترک نقش عنوان از Batwoman CW.

تبلیغات

“من ساخته شده بسیار دشوار است تصمیم به بازگشت به Batwoman فصل آینده” رز در بیانیه ای گفت. “این تصمیم من ساخته شده به آرامی به عنوان من بیشترین احترام را برای بازیگران خدمه و همه درگیر با نشان دادن در هر دو ونکوور و لس آنجلس. من فراتر از سپاسگزار به Greg Berlanti, سارا Schechter و کارولین خشک نه تنها به من این فرصت باور نکردنی اما برای استقبال از من به DC universe آنها به زیبایی ایجاد شده است. با تشکر از شما Peter Roth و Mark Pedowitz و تیم برادران وارنر و CW قرار داده است که بسیار به نشان می دهد و همیشه بر این باور در من. با تشکر از شما به هر کسی که ساخته شده یک فصل موفقیت—من واقعا سپاسگزار است.”

نقش در حال حاضر خواهد شد توزیع مجدد با فصل دوم نشان می دهد برنامه ریزی شده به هوا در ماه ژانویه 2021.

تبلیغات

در بیانیه ای CW, برادران وارنر تلویزیون و Berlanti Productions گفته: “برادران وارنر تلویزیون CW و Berlanti Productions تشکر از یاقوت برای کمک به موفقیت ما در فصل اول و آرزو می کنم او بهترین است. استودیو و شبکه بصورتی پایدار و محکم متعهد به Batwoman‘s فصل دوم و بلند مدت آینده ما—همراه با نشان می دهد و با استعداد تیم خلاق—نگاه به جلو به اشتراک گذاری آن جهت جدید از جمله مصاحبه جدید بازیگر سرب و عضو جامعه تجاوز در ماه های آینده.”

یکشنبه بود و فصل آخر یکی از نشان می دهد و رز قسمت آخر. هیچ کلمه ای وجود دارد که چگونه و یا اگر نشان می دهد را توضیح دهد تغییر و یا رک و پوست کنده و چرا از آن اتفاق افتاده است. (یک نظریه است آن می تواند مربوط به جراحات او دریافت در تنظیم و چگونه/اگر او شفا از آنها.) اما مطمئن شوید که برای تنظیم کردن یک طوفان از حدس و گمان هر دو به عنوان استدلال پشت این خروج ناگهانی و که احتمالا می تواند پر کردن گل رز مهم و تحمیل کفش.

این پست به روز شد پس از انتشار به اضافه کردن اطلاعات در مورد آسیب خود را.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net