Margot Robbie as Harley Quinn (with a pirate hat).

مارگوت رابی به عنوان Harley Quinn (با دزدان دریایی کلاه).
عکس: Warner Bros.

Harley Quinn را در مورد او را در آغوش دریایی جانبی. یک گزارش جدید می گوید: مارگوت رابی تنظیم شده است به یک زن-چراغ دزدان دریایی کارائیب فیلم دیزنی است. و او را به آوردن یک عضو کلیدی از پرندگان شکاری خدمه پردازنده برای این کار است.

تبلیغات

خبرنگار هالیوود می گوید: پرندگان شکاری نویسنده کریستینا Hodson خواهد بود reuniting با رابی برای یک زن-fronted دزدان دریایی کارائیب فیلم. در حالی که جزئیات به کمیاب به عنوان یک دزد دریایی با تزلزل اخلاق آن را در نظر گرفته نمی شود یک spinoff از اصل حق رای دادن (بر اساس کلاسیک دیزنی پارک سوار). و نه آن را متصل به قبلا اعلام راه اندازی مجدد از دزدان دریایی نویسنده تد الیوت و چرنوبیل خالق Craig Mazin, که همچنین می تواند یک زن را در Avengers: Endgame را Karen Gillan. در عوض آن را به خود داستان با شخصیت های جدید.

تبلیغات

اصلی دزدان دریایی کارائیب سری شروع کردن در یک یادداشت بالا بالا-دریاها ماجراجویی حماسی است که به ما کاپیتان جک اسپارو یکی از قابل تشخیص ترین شخصیت های مدرن در تاریخ فیلم (برای بهتر یا بدتر). هر یک پس از آن فیلم به نظر می رسید به تنزل است که کیفیت مانند یک بطری رم که چوب پنبه بود کمی شل اجازه فقط در هوا به اندازه کافی به نوبه خود آن ترش است. دیزنی سعی کردم به فشار دکمه تنظیم مجدد با 2017 را Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, اما آن را به سرعت floundered و غرق شد. اما این استودیو آماده نیست به اجازه رفتن از چرخ فقط رتبهدهی نشده است.

من نمی دانم که فرد در دیزنی رفت: “شاید ما باید فقط به Harley Quinn یک کشتی و او اجازه انجام هر کاری.” اما همه می توانم بگویم این است: به خوبی انجام می شود.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

علاوه بر کار بر روی پرندگان شکاری, Hodson همچنین نوشت اخیر زنبورعسل فیلم و متصل به DC را Batgirl… هر زمان که اتفاق می افتد.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات