خرید رپورتاژ

A firefight in 'Disco Elysium'

ZA/UM

دیسکو بهشت شده است و آمار حیاتی در جهان بازی و در حال حاضر آن را آماده برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر. توسعه دهنده ZA/UM و تولید خانه Dj2 سرگرمی پرده برداری کرده اند برنامه ای برای یک مجموعه تلویزیونی بر اساس کارآگاه RPG. آن را هنوز هم خیلی زود و ندارد یک توزیع کننده و یا حتی نوشتن یک تیم اما Dj2 ملاقات با نویسندگان بالقوه به امید تبادل نشان می دهد بعد از آن در سال 2020 است.

مواد تشکیل دهنده وجود دارد برای امیدوار کننده سری حداقل. ده حول محور یک کارآگاه تلاش برای حل جرم و جنایت است که می تواند به تحریک یک جنگ داخلی. Dj2 نیز همان شرکت تولید است که به ارمغان آورد و سونیک خارپشت فیلم به ثمر, و اتحاد اتحاد, فیلم و نشان می دهد در آثار برای بازی مانند زندگی است عجیب و غریب و خواب سگ.

آماده به صبر کنید. بازی سازگاری تمایل به نشستن در طولانی توسعه چرخه — فقط بخواهید سونی چگونه است که ناشناخته فیلم در جریان است. اگر همه می رود با توجه به طرح اگر چه این می تواند هر دو لطفا د طرفداران و نشان می دهد که بازی الهام گرفته از TV productions نمی باید بر اساس فیلمهای عناوین.

در این مقاله: دیسکو الیسیوم dj2, dj2 سرگرمی, ZA/UM, بازی ها, تصویری بازی ها, تلویزیون, تلویزیون, اخبار بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.