خرید رپورتاژ

Full Metal Alchemist: Brotherhood
Full Metal Alchemist: Brotherhood

زمانی که HBO حداکثر راه اندازی در مه 27, آن را ارائه 17 انیمیشن عناوین از Crunchyroll یک جریان است که هم متعلق به WarnerMedia. در رسانه های غول اعلام آن گفت: “سیستم عامل “teaming تا برای آوردن بیشتر دوبله و زیرنویس انیمه به طرفداران در سراسر ایالات متحده” است که آن را نمی خواهد یک بار معامله — HBO حداکثر آوردن بیشتر از Crunchyroll ارائه شده بر روی خدمات خود را در آینده است.

17 اولیه عناوین شامل فن مورد علاقه های شما و کلاسیک مانند Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Rurouni Kenshin و پاک شده. آنها همچنین شامل برخی کمتر شناخته شده را نشان می دهد و فوقالعاده Crunchyroll سری اصلی در/Spectre. که در لیست محدود به گسترش در زمان Crunchyroll دادن HBO حداکثر مشترکین دسترسی به سرپرستی عناوین هر سه ماهه. آن را ندارد یک لیست کامل از آنچه شما می توانید انتظار اما شکارچی x شکارچی و توجه داشته باشید مرگ را در میان را نشان می دهد پس از رسیدن بر روی پلت فرم در سال اول آن.

در حالی که این همکاری می تواند شیرین معامله برای طرفداران انیمیشن, HBO حداکثر همچنین به تازگی شروع به ارائه تخفیف است که می تواند بیشتر adopters اولیه به ثبت نام. آن را در حال حاضر در حال اجرا قبل از سفارش ارتقاء که قطره قطره آن 15 دلار در هر ماه به قیمت 12 دلار برای سال اول برای مشترکین جدید و “بازگشت واجد شرایط” HBO در حال حاضر مشتریان.

در این مقاله: Crunchyroll, HBO Max, انیمیشن, جریان, خبر, سرگرمی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im