امنیت سایبری یک موضوع است که در اخبار بسیاری در این روز است. با مقدمه ای از بسیاری از دستگاه های هوشمند به ما روز به روز زندگی می کند, آن را ممکن است برای یک هکر ماهر به کنترل از خانه خود را از طریق دستگاه های هوشمند خود را. این یکی از دلایل بسیاری از جدید پروتکل های امنیتی معرفی شده اند از جمله دو فاکتور تأیید هویت و قوی تر رمز عبور مورد نیاز است.

هوشمند دستیاران مختلف وحش در دسترس نباشد. ارائه مانند آمازون اکو و Google Home Max به شما صدای کنترل لوازم را در خانه خود را. آنها نیز به عنوان سخنرانان (با چشمگیر کیفیت صدا در برخی موارد) و اجازه می دهد تا شما را به جریان آهنگ های مورد علاقه خود را از تقریبا در هر نقطه.

به نظر می رسد مانند یک انتخاب عالی برای حیاط خلوت, راست? شاید نه. اگر شما می خواهید به بازی موسیقی برای کباب کردن حیاط خلوت بهتر است به سرمایه گذاری در استاندارد بلوتوث بلندگو و ترک های هوشمند بلندگو داخل.

هوشمند سخنرانان پاسخ به هر کسی

مناسب هر چند آنها ممکن است محبوب هوشمند بلندگو مانند آمازون اکو نقطه و گوگل لانه کوتاه نمی گویند “نه” به هر کسی. اگر چه هر دو دستگاه می تواند تشخیص صداهای مختلف و ارائه پاسخ های متفاوتی بر اساس بلندگو (ارائه بلندگو دارای یک پروفایل روی دستگاه) هر کسی که می داند فعال سازی کلمه می تواند به دستورات.

در حال حاضر خانه هوشمند کنترل ها به اندازه کافی عمومی است که حتی اگر کسی که نمی دانم دقیق دستگاه های شما در خانه خود را, آنها می توانند کنترل آنها را از طریق یک حیاط خلوت بلندگو. برای مثال کسی که می تواند راه رفتن را به هر یک از گوگل هوشمند بلندگو و می گویند “هی گوگل خاموش کردن همه چراغ.” داخل خانه خود را خواهد بود به تاریکی فرو برد و شما نمی دانید چرا.

یک لحظه و در نظر گرفتن همه که شما دستیار هوشمند می توانید انجام دهید. کسی که به طور بالقوه می تواند سفارش چیزهایی که از خود حساب کاربری آمازون (اگر چه یک پین می تواند به جلوگیری از این) گوش دادن به تقویم خود را ملاقات و شنیدن تماس های خود را و بیشتر. هر چند شارژ آمازون خود را حساب نمی عملکرد هر گونه سود به مزاحم این امر می تواند یک سردرد برای شما. کسی می تواند حتی سفارش پیتزا برای خود اگر شما پیتزا کلبه و یا مهره های بازی دومینو مهارت را فعال کنید. توانایی خود را برای شنیدن تقویم کمی خطرناک تر است, به عنوان آن می تواند اطلاع کسی از هنگامی که خانه خود را خالی خواهد بود.

Google Home Max Review
Juliana Chokkattu/Digital Trends

خبر خوب این است که هیچ کس نمی تواند باز کردن درب خود را از طریق یک دستیار صوتی مگر اینکه آنها دسترسی به تلفن خود را (برای باز کردن قفل از طریق Siri) و یا می دانم سفارشی خود را, راز, رمز عبور برای الکسا و/یا گوگل. این دستور برای باز کردن درب دارای امنیت بالاتر مورد نیاز نسبت به قفل کردن درب.

حتی سفارشی فعال سازی کلمه کمک نمی کند. وجود دارد تعداد محدودی از گزینه های. آمازون اکو دستگاه را می توان برای پاسخ به “الکسا” “اکو” و “کامپیوتر” در حالی که لانه دستگاه محدود به “گوگل خوب” یا “هی Google.” اگر کسی از این آگاه است که آنها به راحتی می توانید حدس می زنم کلمه حق پس از چند تلاش.

با وجود هر دو الکسا و گوگل در اختیار داشتن توانایی تشخیص صدای فردی وجود دارد هیچ گزینه برای محدود کردن عملیات خود را به تنها صدای خاص. تشخیص صدا بزرگ برای شخصی نتایج, اما نه ایده آل برای امنیت. اما اگر شما قصد استفاده از یک دستیار هوشمند به عنوان یک سخنران شما باید غیر فعال کردن میکروفون به طوری که هیچ کس می تواند آن را فعال کنید.

این دستیار هوشمند کار خواهد کرد اگر خارج از Wi-Fi در محدوده طوری که در حال حرکت آن را دور از خانه یک گزینه نیست. با بسیاری از خودنمایی نگرانی های حریم خصوصی هیچ یک از جریان های هوشمند بلندگو (حتی اگر آنها کیفیت عالی صوتی) گزینه های عالی برای یک حزب و یا کباب کردن حیاط خلوت.

پارتی هوشمند با dumb بلندگو

فقط می گویند هیچ به هوشمند بلندگو در حیاط خلوت خود را انتخاب کنید و یک بلندگوی بلوتوث به جای. اکثر بلندگوهای بلوتوث مقرون به صرفه تر هستند از کسانی که با یک دستیار هوشمند به علاوه وجود دارد مدل های خاص ساخته شده که به مقاومت در برابر عناصر در حالی که در خارج از منزل. برخی در واقع ضد آب هستند و ایده آل برای استخر ، اگر شما واقعا می خواهید خود را برای کنترل خانه هوشمند از حیاط خلوت شما بهتر است با استفاده از گوشی های هوشمند خود را و یا یک دستیار صوتی در گوشی خود را.

اگر شما هیچ گزینه ای دیگر جز یک دستیار هوشمند را به مطمئن شوید که آن را در داخل با شما هنگامی که شما انجام می شود. ترک یک دستیار هوشمند خارج و وصل خطرناک است خطر امنیتی. حتی اگر هیچ یک از تلاش برای به دست آوردن ورود دستگاه های هوشمند شناخته نمی خود را برای مقاومت در برابر رطوبت — صبح درجه حرارت هوا گرم ممکن است به اندازه کافی به آن را در.

می خواهید بیشتر در اخبار, بررسی, راهنما و امکانات از روندهای دیجیتال? دنبال کنید با ما در اپل, اخبار گوگل, اخبار و Flipboard.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de