خرید رپورتاژ

Google's 'Sabrina' Android TV dongle in Android 11 preview

گوگل

گوگل قبلا به بیرون درز Android TV دانگل به نظر می رسد لبه و نزدیک به انتشار است. این 9to5Google تیم کشف کرده است که یک اندیشه جدید 11 پیش نمایش برای توسعه-تنها ADT-3 دانگل را نشان می دهد media player نام مستعار “سابرینا” در یک آموزش تصویری. این کلیپ نشان می دهد که سخت افزار طراحی تغییر نکرده در ماه های پس زودتر مواد ایجاد شد از جمله تخم مرغ ساده-مثل طراحی که آویزان کردن یکی از تلویزیون خود را به پورت HDMI. از همه مهمتر این نشان می دهد دانگل ممکن است کشتی با نسخه بعدی اندروید TV (نه لزوما آندروید 11) — هیچ چیز تایید شده است, البته, اما آن را حس برای این دستگاه به گوگل آخرین اتاق نشیمن نرم افزار.

کشفیات قبلی نشان داده اند که سابرینا ممکن است جایگزین یک یا چند دستگاه Chromecast. در حالی که آن را هنوز هم ممکن است پر کردن یک Chromecast-مانند نقش آن خواهد بود اذعان که مصاحبه-فقط اسباب بازی را به کنار جاده افتاده به نفع مستقل از سخت افزار است که می تواند دسترسی به برنامه ها و خدمات خود را در آن. آن را نیز ممکن است به گوگل شانس بهتری برای رقابت در برابر محصولات رقیب مانند آمازون Fire TV وارد زمین.

در این مقاله: گوگل, اندروید, تلویزیون, آندروید, av, سابرینا, آندروید, 11, دانگل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im