گوگل میزبانی مجازی توسعه دهنده رویداد هفته آینده اعلام هوشمند جدید صفحه اصلی امکانات و ابزار. رسما به نام “هی گوگل” خانه هوشمند مجازی اجلاس کلیدی را در ژوئیه 8 در 10: 30 AM PT و خواهد شد و پس از یک پنل شامل چند نفر از اعضای خانه هوشمند صنعت و یک سری از توسعه دهنده جلسات.

45 دقیقه ای کلیدی خواهد بود عنوان توسط میشل Turner, گوگل, محصول, مدیریت, مدیر خانه هوشمند اکوسیستم. در حالی که در این پست وبلاگ گوگل نمی, به اشتراک گذاشتن هر گونه جزئیات آن را می گویند ترنر خواهد شد به اشتراک گذاری این شرکت “های اخیر خانه های هوشمند محصول طرح” و “معرفی ابزارهای جدید است که آن را آسان تر برای توسعه با گوگل دستیار.”

گوگل برنامه ریزی جداگانه زندگی می کنند جریان برای مناطق مختلف و شما می توانید ثبت نام برای آنها و همچنین مشاهده بقیه دستور کار در این وب سایت.

حتی اگر این کنفرانس آنلاین تا حد زیادی برای توسعه دهندگان گوگل در گذشته پرده برداری جدید مصرف کننده-مواجهه با ویژگی های به خصوص برای دستیار و این شرکت خط هوشمند لوازم خانگی از قبیل گوگل لانه سخنرانان در حوادث مشابه.

این اطلاعیه در طول تاریخ صورت گرفته در گوگل سالانه توسعه دهنده کنفرانس I/O. اما در اوایل این سال در ماه مارس موتور جستجوی غول پیکر لغو رویداد با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. “از نگرانی برای سلامت و ایمنی از توسعه دهندگان ما کارکنان و جوامع محلی و در راستای اخیر ‘پناهگاه در محل سفارشات محلی خلیج مساحت — ما متاسفانه نمی شود برگزاری I/O در هر ظرفیت در این سال گفت:” گوگل در یک بیانیه در آن زمان است.

بر خلاف بقیه مثل اپل که به میزبانی مجازی WWDC هفته گذشته گوگل نمی بلافاصله می گویند آن را تعویض مجازی راه اندازی این سال است. اما در حال حاضر روشن است که شرکت به احتمال زیاد معرفی تمام به روز رسانی آن در حال برنامه ریزی برای I/O سال 2020 بیش از چند هفته آینده از طریق جلسات آنلاین و پست های وبلاگ.

در حالی که گوگل به ندرت نشان می دهد سخت افزار جدید در I/O ممکن است این شرکت ممکن است پیش نمایش آن بسیار شایع آندروید تلویزیون Chromecast-مارک دانگل. موسوم به “سابرینا”, داخلی, عیب یابی ویدئو تایید آینده دانگل کشف شد پنهان در داخل توسعه دهنده آخرین به روز رسانی از آندروید 11 for Android TV.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de